0 oy
1,024 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar. Yeni evliyiz 9 ay oldu. Şuan hamileyim. Bu 9 ayın hemen hemen 2 ayı kayınvalimdler bize geldi. Farklı şehirlerdeyiz. Her tatilde kesin geliyorlar en az 10 gün kalıyorlar. Bu yıl sonunda emekli olup buraya taşınacaklar ev filan bakıyorlar her geldiklerinde. Tedirginim iyi mi olur kötü mü olur kestiremiyorum sizce hangisi iyi

Bu arada annemler ve kayınvalidemler aynı şehirde yaşıyorlar oraya gittigimizde genelde kayınvalidemde kalıyoruz buraya gelirlerse direk anneme gideriz tek olumlu şey buymuş gibi geliyor bana 

27 Cevaplar

0 oy
(802 puan) tarafından
Guzel birşey bizde kayınvalidemle alt üst oturuyoruz acil bı isim olsa pazara gitsem oğlumu oraya bırakıyorum isimi hallediyorum yakınında tanıdık olmasi güzel birşey 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Eğer eşin çok aileci değilse sana ailesiyle ilgili kurallar koymazsa kafan rahat olur ama tabi başka şehirde olması her zaman iyidir buraya geldiğinde çok gitme onun cok gelmesindide bi şekilde önle yani kırarak değil ama mesela bi geldin diger gelmek istediğinde bahane üret yoksa çok çekersin 
0 oy
(405 puan) tarafından
Biz aynı şehirdeyiz kayınvalidemle. Çok şükür onlarda gelir biz de onlara gideriz. Bence çok kafaya takıp strese girme, zamana bırak. 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Yüzünü görmek istemedikten sonra aynı sehir yada başka şehir farketmiyo valla
0 oy
(241 puan) tarafından
Aynı yerde olmak daha iyi bence hiç degilse uzun süre kalmazlar benimde kayınvalidemler ilk evlenince zırt bırt bizdelerdi eşime söyledim o kadar sıkı fıkı olmayalım özleyelim ailelerimizi sorun çıkmasın bizde bir aileyiz dedim çom şükür şimdi o kadar gelmiyorlar 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Aynı mahallede olmak isterdim
0 oy
(615 puan) tarafından
Aynı şehirde olmak daha iyi olabilir. En azından geldiklerinde kalmazlar herkes kendi evinde mutlu olur. Ama aynı şehirde olunca da çok sık mı gelirler yada sizi çağırırlar bilemedim. %50-%50 ne çıkarsa artık görücen. :) 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 473 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Alpassslllaaannnnn1 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,087 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,835 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 479 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,084 puan) tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı