0 oy
1,365 göst.
Aile kategorisinde (536 puan) tarafından
Nasıl tanıştınız? Severek mı görücü usulü mü evlendiniz bir farklılık olsun canlar

52 Cevaplar

0 oy
(374 puan) tarafından
Dayimin oglu aramizda gic bişey yoktu babasi o olsun demiş sonra bir gun mesaj atti kpss sonuçları aciklandi mi diye boyle basladi konusma sonradan meseleye girdi konuştuk oldu severek evlenmis gibi oldu 1 yillik nisanlilik sürecinde sevdik birbirimizi 4  yilimiza girdik kizim bur yasina girecek sukurler olsun Allah a
(374 puan) tarafından
O iyimis ask iste insallah hep mutlu olursunuz
(536 puan) tarafından
Malesef abla ilerde olursa bilemem ama şimdilik mutluluk değil ayrılık gözüküyor herşeyin hayırlısı
(374 puan) tarafından
Peki neden ayriliyirsunjz hamileymissin bir fe
(536 puan) tarafından
Annesi yüzünden canım
(374 puan) tarafından
Hakkinizda hayirlidi olsun inşallah tam bilmediğim ucin nisey diyemiyorum
-Reklam-
0 oy
(921 puan) tarafından
Görücü usulu ile
(536 puan) tarafından
Nasıl oldu canım devamı
(921 puan) tarafından
Kendisini hic tanimadim ailesini tanirdim. Gelip istediler ben oglani görmek istedim tanimiyirdum sonucta o beni ben onu begenicekmiyiz diye goz goz geldik vurulduk birbirimize hele kocam tam.bi saskina döndü eli ayagi titredi beni görünce bende aymi sekil ama belli etmedim o etti ve hic unutmaz o günü esim.hep soyleri masallahh bize :))
(536 puan) tarafından
Ya ne kadar güzel Allah mutlu mesut etsin canım ❤️
(921 puan) tarafından
Amin canim cumlemiz insalalh :)
0 oy
tarafından
Çookk severekkk ve çok zorlu yollardan gecerekk❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(536 puan) tarafından
Evliyim de ama yanlış kişiyi bulmuşum abla
tarafından
İnsallh duzelir canm
(536 puan) tarafından
Yok çocuk doğduktan sonra bosanicam abla hayır yok hatanın neresinden dönersem kar diye düşünüyorum
tarafından
O zmn iyi karar ver ikilemde kalma insallh bi zamann sonra dogru kisiyi bulursun
(536 puan) tarafından
İnşallah abla hayırlısı diyorum hayırlısıysa döner dolaşır beni bulur severek te evlendik ama olmadı
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Görücü usulü ile evlendim cnm ama gün geçtikçe daha çok aşık oluyorum iyikim o benim herşeyim 
(536 puan) tarafından
Allah mutlu mesut etsin canım Allah mutlulugunuzu daim etsin.
(3,167 puan) tarafından
Amin inşallah canım allah razı olsun cümlemizinki peki ya sen nasıl taniştin
(536 puan) tarafından
Benimde kısmet eşimin çok eski arkadaşı bizim okula geldi ordan diğer arkadaşımda eşimi görüp beğeniyor buluşma ayarlıyor o gün bende kafede nargile içiyorum arkadaşımı çağırıyorum tesadüfen oda bana gel diyor kafeden çıkınca gittim  arkadaşıma gelip beni beğendi sonra peşimde çok koştu askere gitti geldi falan öyle oldu canım
0 oy
(1,922 puan) tarafından
Abimin arkadaşıydı :D
(536 puan) tarafından
Abin engel oldu mu peki
(1,922 puan) tarafından
Yok canım aksine hep destek çıktı sağolsun babam basta istemedi onu da ikna ettik
(536 puan) tarafından
Allah mutlu mesut etsin canım Allah ayırmasın.
(1,922 puan) tarafından
Amin canım sağolasın
0 oy
(796 puan) tarafından
Instegram  tanıştık sevgili olduk evlendik 4 yıldır evliyiz
(536 puan) tarafından
Allah mutlu mesut etsin canım.
0 oy
tarafından
Hem akrabayiz hem de ablamın eşinin kardeşi olur kendisi hiç evlemecegimizi tahmin etmezdim ama oldu bı sekilde sevdik anlastik :)
(536 puan) tarafından
Allah mutlu mesut etsin canım ne güzel.
0 oy
(1,466 puan) tarafından

Kavgada hgahhahah:D:D

(536 puan) tarafından
Nasıl kız anlat bakayım
0 oy
(1,072 puan) tarafından

Severek tanıştık. 2 yıl arkadaşlık sonrası çıkmaya başladık. 7 yıl sevdik birbirimizi sonra nisanlandık. 2 yılda nişanlı kaldık. Sonra evlendik. Şimdi 3. Yilımıza gireceğiz .:D çokta mutluyuz. Darısı tüm sevenlerin başına 

(536 puan) tarafından
Baya uzun sürmüş canım Allah mutlu mesut etsin gulen yüzünü soldurmasin.
(1,072 puan) tarafından
Öyle oldu valla canım uzadı ama bekledigimize değdi. Allah razı olsun ♥️ Allah herkesin evliliğini mutlu mesut sürdürmesini nasip etsin inşallah
0 oy
(1,308 puan) tarafından

Ben kuzenim kardesim ve arkadasimla kafedeydim. Megerse arka masada arkadasimin sevgilisi ve arkadasi varmış. Benim haberim yok tabi. Kuzenimin sarji bitti priz de onlarin oturdugu masanin yaninda bana verdi telefonu uzatsana diye ben uzattim ama hic yuzune bile bakmadim. orda gormus beni. Suratsizsin cok der hala daha. Neyse sonra ayaga kalkip su alip gelmis falan net gorebilmek icin. Ertesi gun telefonumda mesaj merhaba ben emre diye. Tabi tanımıyorum hic bakmadim yuzune anlatti bu. Ben istemedim aile evinde degil bekar evinde kalıyordu arkadaslari da biraz serseriydi güvenemedim 7 ay kadar uğraştı bu en son beni takip edip evimi ogrenmis bi gece ansizin kapimda belirdi ya simdi bana gelirsin yada hayatindan sonsuza dek cikarim dedi. Sonra bi baktim bende hoşlanıyorum artik. Aile evine geçersen olur dedim cocuk akli iste oda hemen gecti suan 5 aylik hamileyim o beyden :) biraz uzun oldu ama olsun :)

(536 puan) tarafından
0 oy
(61 puan) tarafından

Yaklaşık bi 15 yıl kadar ayni sokakta oturduk . Karşı binada oturuyorlardi . Ayni liseden mezun olduk . Slm alıp vermemiz bile yoktu . Tabi ben oyle saniyormusum :) esim gizliden bna çaktırmadan bni takip edermiş:) bir gün bni faceden ekledi . İlk gördüğümde bu*****k bni niye eklemiski dedim sonra kabul ettim :) bir kac gün konuştuk sonra sevgili olduk . 2016 da sevgili olduk 2017 de evlenelim dedik babam vermem dedi önce okul bitecek memur olacaksın dedi biz inat ettik 2018 de evlendik :) iyikide evlenmisiz :)

Okulumda bu yıl bitecek :) ben okul bitmeden evlenmeyi gec bide cocuk yaptım:) 28 yaşındayım okul deyince yanlış anlasilma olmasın 2. Unv okuyorum memur olmak kolay değil:) kader utansin :) biraz uzun oldu galiba :))))

(536 puan) tarafından
Allah mutlu mesut etsin canım herşeyin hayırlısı senin içinde hayırlısı buymuş ❤️
0 oy
(68 puan) tarafından
Ablam kuzenimle  evlendi oda kuzenimin kuzeni imiş söze geldi içeri girer girmez ben bununla evlencem dedim bi his doğdu içime. söz sonrası dayım yanına çağırıp bu çocuğu sana düşünüyoruz dedi ve tanistik evlendik 3 sene olcak çok şükür rabbime ❤
(536 puan) tarafından
(68 puan) tarafından
Amin hepimizi inşallah ❤

İlgili bir soru bulunamadı

382,089 soru

11,439,684 cevap

35,008 kullanıcı

...