0 oy
958 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar eşim bugün maaşını aldı ben çocuğumun ihtiyaçlarını tamamladım tek benimkiler kaldı bana para verdi almam için yarın eksiklerimi alacağımda belki doğum zamanı paramız olmaz vs şimdiden tamamlıyorum dah 26 haftaligim. Emzirme sutyeni gereklimi yani rahatmi birde 2 pijama takımı 1 lohusa takımı yeterli olurmu pijama takımlarını hastanede giyerim kanamam vs olur diye düşündüm diğerini evde yetermi bunlar bana

24 Cevaplar

0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kuzum bende yakin zamanda dogum yapan arkadasima soruyorum hep nelere ihtiyac duyacagimi. Bana bikac tane emzirme atleti al dedi o zamana havalar sogumaya baslar diye. Bir tane gecelik emzirme ozelligi olandan bir tanede onden dugmeli pijama takimi. 5 10 liralikta terlik alicam. Terligi hastaneden eve getirmem zaten atarim muhtemelen. Pijama da zaten normalde de pijamalarim var. Sabahligimda var benim. Belki bir sabahlik alabilirsin sende. Heran uzerini giyinmektense hep takarsin sirtina ilk zamanlar mumkun oldugunca bebeginle ten temasinda bulun. Bende 27deyim.
(220 puan) tarafından
Sağol canım benim :)
-Reklam-
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Ben emzirme sütyeni almadim atletinide almadim büstiyer var sungerli 17.5 ondan aldim gayette rahat smdide dolgusuz sutyen kullaniyorm hastaneyede 2 pijama götürdüm yetti birini doğumdan sonra digerini duş aldıktan sonra giydim sezaryen olmuştum 2 gece 3 gün kaldim yetti ağır bi kanamam olmadi sürekli ped degistirdim zaten
(220 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Emzirme sütyeni mutlaka al en büyük ihtiyaç gerçekten 
(220 puan) tarafından
Alacağım canım 3 alcama 1 yada 2 alırım baktım kullanabiliyorum artiririm
0 oy
(7 puan) tarafından
Bende senin dediğin gibi yaptım canm elime para geçtikçe aldım ihtiyaçlarını hamileyken eşimde verdi al diye ve bayağı aldım evet normal olursa kanaman çok oluyor sezeryan bilmiyorum iyiki bebeğin eşyalarını da kendimin kimide ayarlamışım 1 hafta önce doğum yaptım ve elimizdeki 500 tl vardı oda onu al bunu al yok bezdi  ıslak mendildi hasta beziydi birşey kalmadı eşimin iş yerinden alacağı ardı 3 ay öncesinden istedi ama hala tık yok oda ayrı bir sinir olayı zaten yani demek istediğim sen her şeyini tam et nolur bolmaz dünya hali parasız zamana denk  gelir keşke alsaydım demezsin
(220 puan) tarafından
Aynen canım ileriyi düşünüyorum ne olur ne olmaz bebeğimin herseyi tamam çok şükür kendiminkini tamamlicam bebek bezi dışında bişey birakmicam şükür Rabbım evlatlarımızın rızkını göndersin inşallah sizde biran önce feraha ulasin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 457 göst.
21 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde seren55 (1,414 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 118 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Masallinam38 (695 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 252 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu

381,327 soru

11,415,747 cevap

34,967 kullanıcı