0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından

Ben gitmeyi dusunuyorum tatile gucumuz belki yetmez ama aqua parka gitmeyi dusunuyorum çok sıkıldım gecen yaz degil önceki yaz hamileyim diye gitmedim ondan sonraki yaz yani gecen yaz virus cikti bu yazda brbegim dogdu buyudu hep evde artik cikmak istiyorum bulascaksa zaten evdede bulasiyo. Cevremde birsuru kisi gezip duruyor virus cikti cikali sapasaglamlar bende hapis hayati yasattim kendime virüs cikti cikali dur dicem  bu yaz:D bende artik cok takmamayi dusunuyorum kaderde ne varsa onu yaşarız sizler ne yapacaksiniz

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim burda gol var :)))  oraya gidiyoruz  bedava :))))
-Reklam-
0 oy
(617 puan) tarafından

Valla geçen eşime dedimki çok bunaldim bu sene tatile gidek nolur ama köy deme dedim böyle dinlenmek istiyorum dedim oda tamam dedi böyle  arabayı alırız arkasına mazemeleri koruz yatak filanda koruz bir hafta  deniz kenarı bir yere gideriz dedi bir milyar mazot yakarız sadece tatil anlayışı  beyfendinin:O ya ben tatil düşnüyorum böyle yemeği filan otele ait olsa sadece dinlensek bir hafta :(((arabayla gezecegiz  çıkan bulasiklari ben yikayacam  çoluk çocuk perişan olacak dedim ya istemiyorum  tatil matil en azından evde tuvaletimiz var bulaşık makinası var rahatça banyo yapabilirsin 

0 oy
(44,800 puan) tarafından

Ahh nerdee :ermm:.       

0 oy
(795 puan) tarafından
Kızım bu ay yaşına giriyor inşallah şöyle bir hafta düşünüyoruz bizde ama bakalım fiyatlar aşırı pahalı özellikle tedbir alan oteller ekstra ücret koymuşlar 
0 oy
(11,506 puan) tarafından

Karadenize amasraya gitme planımız var şu virüsler bitsinde bi

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 600 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 517 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 242 göst.
20 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Biroglanbirkizannesi (540 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 431 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatma1112 (297 puan) tarafından soruldu

385,382 soru

11,524,363 cevap

35,192 kullanıcı

...