0 oy
737 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Malum ramazana az kaldı kızlar geçen yıl ramazanda 2 3 aylik hamileydim düşük riskim oldugundan ilac iciyordum  ve kan sulandirici igne kullandigim icin ramazanda hic oruc tutamadım 

Simdi oglum.4 aylik oldu ramazan gelmeden tutmak istiyorum ama az olan sütüm diye kesilir diyede korkuyorum emziririken tutan.var. mi 
Sizlerin ne kadar oruc borcu var :((

34 Cevaplar

0 oy
(912 puan) tarafından
Hem hamilelikten hem de emzirmeden var :((
tarafından
Kotu ya benimde iyle olmaz insalalh ara sira tutucam ben
(912 puan) tarafından
Bn biraz tutmaya calistim ama cok olunca azalmiyorda :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlık sorunları yüzünden 2 sene tutamadım bu seneyle 3 olacak 2 hafta da önceden vardı geçen seneyle 90+15 felan :(
tarafından
Allah sifa versin cnm
tarafından
Allah razı olsun kuzum
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ben 3 senelik evliyim 3 senedir tutamıyorum çünkü ilk sene hamile kaldım ikincide bebek küçükdu emziriyordum üçüncüde tekrar hamile kaldım ama bu sene bebis büyük tutacam 
tarafından
Maslalah kiz 3 sen de 3 bebek mi:D
(3,701 puan) tarafından
Yok be iki tane biri evlenir evlenmez hamile kaldım oruca dek geldi sonrasi emzirme 3. Senede zaten 2. Kızım supriz geldi o yüzden tutamadım
0 oy
tarafından
29 gün var geçen yıl tutamadım bu yıl anca ramazanınınki tutarim  seneye kalır. 
tarafından
Bu ramazandan da ustune eklenir
Allah yardimcimiz olsun
tarafından
Bu ramazan tutarım ya ben emziriyorum ama olsun şuan 3 aylık geçen yıl kusmadan tutamadım
0 oy
(468 puan) tarafından
35ti hepsini tuttum çok şükür 
tarafından
Masallah cnm
0 oy
(747 puan) tarafından

Borcum yok canım ama bu ramazan hamileyim İnşallah tutabilirim.Acıkınca midem ağzıma geliyoda:angel:

tarafından
Bende emziriyorum ama bana da oyle geliyo
(747 puan) tarafından
İnşallah Rabbim nasip ederde tutarız
0 oy
(5,314 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Emzirirken tutum oğlum 4 aylıktı eksilme olmadı oğlum güzel kilo aldı şuan  27 günlük kazam var çocukken yediğim oruç kazası 
tarafından
Yaa insaallah bndede olmaz
(5,314 puan) tarafından
Olmaz inşallah   sahurda tahin pekmez ceviz badem ye bunlar sütü artırır birde bebek emdikçe süt artar pekez şerbetide güzel süt yapar
tarafından
Deniyim cnm zaten az sutum:(
(5,314 puan) tarafından
Şifa olsun canm
0 oy
(579 puan) tarafından
6 gün borcum vardı malum sebeplerden dolayı ödedim çok şükür pazartesi Perşembe cuma tuttum her hamileliğimde tuttum emzirirkende tuttum bı sknti olmadı çok şükür ama bu sene tutmicam gibi şuan ikiz hamileyim çünkü ama diyorum 2 gün tutim 1 gün ara verim 2 gün tutim 1 gün ara verim diye düşünüyorum inşallah bişey olmaz 
tarafından
Ne guzel cnm Masalalh sana:)
(579 puan) tarafından
Teşekür ederim canım borç olunca boynunda büyük yük oluyo sanki
0 oy
tarafından
Benim borçlar çok ya rabbim sağlığıma kavuşum tutabilmeli nasip etsin  inşallah çok özledim oruçlu olmayı "(
tarafından
Bu senede tutamazsin heralde dimi cnm
tarafından
Bu senede canım 7.5 8 aylık gebe olacam tam bayram ertesi dogumum rabbim nasip eder inşallah yine tutmayı
0 oy
(1,169 puan) tarafından
25 gün kaldı. 55 gündü önceki yıl hamilelikten geçen yılda doğumdan sonra tutamadım. 30 gün bu sene ödedim inşallah bu yıl tutarım zaten tamamen 
tarafından
Insaallah cnm
0 oy
tarafından
Çok şükür Rabbime hiç yok
0 oy
(96 puan) tarafından
Geçen yıl dogumum ramazana denk geldi hepsi gitti ondan hariçte vardi toplam 51 gün falan tutmak istiyorum ama bi türlü tutamadim
0 oy
(612 puan) tarafından
Benim oğlum da geçen sene Ramazan da 4 aylıktı. Tutmadım. Bu sene de gözüm kesmiyor vallahi. Allah’ım yardım etsin borçlar duruyor. Çok zor tutacak gibiyim. Azıcık yemesem elim ayağım titriyor. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 416 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 626 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 538 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 202 göst.