0 oy
1,099 göst.
Aile kategorisinde (2,261 puan) tarafından
Kizlar 2 gün once eşimin tüm akrabaları dayisinsa toplanmış o gün de dayısının eşimin yüzüğü kaybolmuş. Bugün herkesi arayıp yarin yine gelin hoca gelecek herkese okuyacak yüzüğü kimin aldığı ortaya çıkacak demiş. Tövbe estağfurullah var mı öyle bir şey. Ya akrabanın akrabanin eşyasını çalmasına mi şaşayım. Dayısının yaptığına mi bilemedim. Ben utancımdan söyleyemezdim 

32 Cevaplar

0 oy
(713 puan) tarafından
Kuzum büyü bile yapılınca hocalar nasıl kimin yaptığını biliyorsa yüzüğü alanında bilinir farklı dualar var abimlerin yatılı kursda olmuş böyle Bir olay o duayı okuyunca çocuk hemen itiraf etmiş ve kursdan atılmıştı itiraftan sonra da düzeltme duasi var onu da yapar düzelir o kişinin ağrısı sancısı kalmaz
tarafından
Bizede haber et kız
(2,261 puan) tarafından
Tamam canım ederim :)
(713 puan) tarafından
Aynen büşüm şişirme duası galiba abimlerde yapılan oydu ama bunda 3 harflilerle de bakabiliyolar
tarafından
Evet cnm şişirme duası. Bak çok iyi biliyorsun sende
(713 puan) tarafından
Aynen kuzum medrese tozu yutan genelde biliyo bunları :)
-Reklam-
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ayyyy o nedir allah aşkına ya 
(2,261 puan) tarafından
Bilemiyorum valla bugün cümbüş var
0 oy
(1,974 puan) tarafından
Bende söz günü evde evlilik teklifi aldığım yüzük kaydoldu oluyor Canım yani insanoğlu şaşırmış 
(2,261 puan) tarafından
Sorma canım ya utanç verici akraba olması hele..
0 oy
(69 puan) tarafından
Kızlar benim üniversitede hocam yapıyordu bunu vallahi kendisi anlattı cep telefonu çalınmış bulmuştu. O da biliyordu...... lerle uğraşıyordu biraz bahsetmişti bize.Osmanlıca dersi alıyorduk adamdan hiç sevmezdim kendisini. 
(2,261 puan) tarafından
Burda duydum ilk kez bende bakalim neler olacak bugun
0 oy
tarafından
Evet oyle bulabiliyolar bi akrabamin telefonu calinmisti icinde 5 yasinda vefat eden kizinin resimleri vardi bu yuzden istiyolardi hocaya gittiler alanin ismini soyledi siz eve gidip yatin sabah bulacaksiniz dedi ve tl kirik halde balkonda bulundu  calan kisiyi bulup sorduklarinda korkup kirdik ama biz koymadik demisler 

Ayni hicaya bizde gittik esimin cuzdani kaybolmustu cope atmislar 14 15 yaslarinda bi cocuk  bekleme hic gelmez dedi ve dedigi gibi cope atilmis gelmed8
(2,261 puan) tarafından
Ay tüylerim ürperdi valla demek oluyor
tarafından
Evet 3 gunden onceyse sana adini soyadinj ve anne adini bile soyluyolar ama 3 gun gecmisse sadece bulundugu yeri soyluyo falance yerde dolapta gibi
(2,261 puan) tarafından
Yeni olmuş bakalim bulunsun ya merak ettim :)
0 oy
tarafından
Yani bnm biraz inanasim geldi gibi hoca üç harfliye sorcak oda bulcak herald 

Neyse onu bunu boşverde durumu bisede bildir kız
(2,261 puan) tarafından
Tamam canım haber ederim :)
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Yüzüğü alan gelmez diye söylemiştir yada yem atıyo itiraf gelsin diye :) 
(2,261 puan) tarafından
Kiz yapanlar varmis arkadaşlar yazdı
 Bakalım gorecez bugün ya
(2,390 puan) tarafından
Allah Allah hadi ya :D durumlardan haberdar et :D
(2,261 puan) tarafından
Yazarım canım bakalim:)
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Ay çok ilginçmiş hadi hoca salladı birini desek ortalık karışacak. Alnım açık bir şekilde gider daha da yüzüne bakmazdım ben o akrabanın. Umarım bulunur yüzük de utanırlar. Hoca da şarlatansa tam cümbüş. 
(2,261 puan) tarafından
Sorma valla bari düzgün bi hoca olur inşallah atmaz
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Belki kendim kaybetti neden gğnah alıyo hemen dayın yaptıgından utansın tabiki
(2,261 puan) tarafından
Eşi demişki meyve servis ettikten sonra geldim baktım cekmecedeydi. Sonra yok olmuş. Madem öyle tak parmağına ya. Ne bileyim karışacak ortalik
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Vallahi bulan buluyor canım da bu insanın Medyum tarzı bir şey olması lazım Hoca biraz şüphe
(2,261 puan) tarafından
Bakalım bende merakla bekliyorum
(4,060 puan) tarafından
Bulursa ben şok ☺️
(2,261 puan) tarafından
Ben de şok bazı arkadaşlar idrar yapamam sisme falan yazmışlar öyle buluyorlarmış bakalim neler olacak
(4,060 puan) tarafından
Şaşırtıcı ☺️
0 oy
(863 puan) tarafından
Benim halamın toplu parası kaybolmuş evine misafir gelince hocaya gitmiş idrar bağlatma yaptırmış getirip parayı verirse çözülecekmiş alan kişi getirmiş karnı sis parayi verdikten sorna yapabilmiş idrarını tobe bismillah her aklıma gelince kötü oluyorum 
(2,261 puan) tarafından
Ay o ne kız tövbe tövbe
(863 puan) tarafından
Çok korkunç

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 414 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
4 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Alpingo!!45 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
25 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
12 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Bitter (587 puan) tarafından soruldu

396,470 soru

11,859,505 cevap

35,956 kullanıcı

...