0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar biliyorsnz yeni taşındım tasindigim dairenin yan tarfna bir aile taşınıyor kadın görümcem in eski komsuyms ama yıllar önce benide tanimz bende onu tanımam ev temizlemeye geldiklerinde yanındaki arkdsinin cocugnu getrdi bıraktı bana kız çocuğu birde nasıl güveniyor bu insanlar anlamiyorm belki hastalık var bende belki sapik ruhluyum bu dünyada her çeşit insan var ben babaannesi ne anneannesi ne bırakınca aklım kalır ne rahat insanlar var birde gece yarısına kadar almadı bugün yine geldi ler dedm ki cock hasta yatırım yine bıraktı cocugnu aslada insanlara hayır diyemiyorum bu huyundan nefret ediyorm :( ne oluck bir çocuk demeyin doğru bulmuyorum bu devirde kimse kimseye çocuğunu birakmaskni

27 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ne komsusu kiz ben cok cok mecbur kalmasam kimseye birakmam isim oldugunda kaynanami cagiririm evde bakar kimseyide getirmemesini soylerim gelirkenn .bu kadinin dünyadan haberi yok valla az haber acip izlesin
-Reklam-
0 oy
(6,135 puan) tarafından
Ne şanslı ki sana denk gelmiş sapiga değil 
0 oy
tarafından
Bişey olsa kıymete biner bence bida kabul etme başına iş açarsın 
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Ya Allak kotusun da o cocuk istismara uğrasa senin evinde farzet ki kotu birisin... 

Ki cocugu emerken zevk alan varmis oyle bi post gormustum.. 

O anasi olcak nasil odeyecek hakkini minicik cocugun hastalik vs gecer ama istismar tecavuz vs xok fazla artik kime neye guveniyo ki 

Hayir de ve uyar bence özellikle kiz cocugunu akrabaya bile tek birakmak yanlis... 
0 oy
(129 puan) tarafından
Cok safım çok iyiyiym diye değil sen hayır demesini bilmiyorsun bence yüzyüze bakıcak olsanda kusura bakma bakamam de belliki o daha sana cok gelicek cocugu  rahat rahat emanet eden biri coook gelir senden birşey istemek için kapına.
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ben aslaa o sorumluluğu almam. Hem başka kimse mi yok Allah korusun bişi olsa iyiliğine rağmen herşey göze batar. Bence bir insanın karakteri "HAYIR" DEDİKÇE güçlenir.

Hayır demek kendine saygın milleti bende kıramıyorum çekinmekle ne oluyorsa bize oluyor 
0 oy
(776 puan) tarafından
17 aylik oglum daha anneme birakip 1 saat ayrilamadim annem antalyada onune oturttu kumsalda kuri yaprak yutmus yanlış müdahale etti ileriye ittirdi bogazinda kaldi zor bela çıkardım omrumden omur gitti gozumun önünde olsun babasina bile uyurken bırakır çıkarım markete falan

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 466 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 203 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 611 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 341 göst.