0 oy
557 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben ortamda yatıyorum kızlar çünkü diş dönemi ateş falan korkuyorm birde şimdi kalkıp yürümeyi kapı örtmeyi ögrendi korkuyorm yanmzda çıt dese eşim duyuyo

47 Cevaplar

0 oy
(59 puan) tarafından
Ben yatıyorum canım 
-Reklam-
0 oy
(48,833 puan) tarafından
ne kadarlik canim yasindan sonra istemesekye gelmeye basladi ☺️
tarafından
1 bucuk olucak cnm
(48,833 puan) tarafından
kucukken hic almiyodum iyice dalsin diye bekleyip yerine aliyodum şimdi geliyo yanimiza bazen birlikte uyuyoruz bazen yerine yatırıyorum
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Hep beşiğinde uyuyor arada sırada sabah kaltigimizda yanımızda oluyor gece uyku sersemi yanımıza koyuyorum sanırım :D 
tarafından
Eriniyo insan o tatlı uyku varya
(14,039 puan) tarafından
Çok emiyor canım o yüzden bide
0 oy
(13,941 puan) tarafından
Beşiğinde yatıyor ama sabah namazında uyanınca yanıma gelmek istiyor. Yani sadece sabahlari 1 saat birlikte yatıyoruz. 
tarafından
Kaç yaşında cnm
(13,941 puan) tarafından
23 aylık canım.
0 oy
tarafından
Hep ortamizda
tarafından
Kaç aylık
tarafından
2 bucuk yasinda
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ben korkudan degil de istedigim icin onla yatıyorum:) arastirmalarin bi kismi 2 yasina kadar anneyle yatan bebegin daha özgüvenli olacagini soluyo bi kismi da tersini..ben hepsine kulagimi tikayip hislerime gore onunla yatmayi tercih ediyorum..kendim hazir hissedersem ayirirm ve tabi o da hazir hissederse..yani acelem yok
0 oy
(92 puan) tarafından
Ben malesef dogdugundan beri oğlumla yatıyorum 12 aylık cnku eşim hemşire acilde 24 saat nöbet tutuyo oglumda gece uyaniyo nöbete gideceği zaman ya da nöbetten gelince o uyanmasın diye bizde başka odada yatiyorz
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Sukur hic yanimizda yatmadi. Besikten rahatz olunca odamıza yere yatak serdim canim bayadir oyle yattik. 21 ayligiz 4 -5gundurde odasını ayirdim  bazaya yatırıyorum. Daha rahat ettik valla. Yanina alisirsa birakmasi cok zor olur.
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Hiç yanıma almadım alismasin yatağını bilsin.. hasta olur orası ayrı 
0 oy
tarafından
Yanımızda yatıyor nefesinin kokusunu alarak uykuya dalmak çok güzel:))
0 oy
tarafından
Benım kızım 2 aylık benimle yatıyo :) artk  yeri ne kadar rahatsa  sabah a kadar yatıyor  
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Benimki de yatıyor çünkü ikinci bir yatağımız yok
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bn yanımda yatırıyorum Bn alıstım ona yanımda olmayınca uyuyamaz oldum mis gibi kokusuyla uyuyorum 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Uyumayınca yanıma alıyorum bazen
0 oy
(579 puan) tarafından
Kızim 2 yaşında ortamizda değilde benim yanımda yatıyor babasının uykusu çok ağır malum kontrol edemiyor uykuda kendini bende nasıl yattiysam öyle kalktigim için kendi yanımda yatırıyorum ben ortada yatıyorum :)) beşikte uyaniyo kafasını falan vuruyor bide düşer diye korkuyorum açıkçası 
0 oy
tarafından
Vala 10 gun sonra 8 aylık olacak esım nobetteyken kendımle uyuturun ama esım evdeyken yıne besıgıne koyarım ne hıkmetse sabah ortamızda buluyorum hanımefendıyı ve ıkı uc saat uyuyor oyle hıc hatırlamıyorum bıle rabbım korusun ne dıyelım esımde cok sevıyor yanımızda uyumasını cunku sabah babası gıdınce o da uyanıyor ayagını atıyo onun ustune guluyor babası hazırlanınca ıcı gıdıyo esımınde:)
0 oy
(10,575 puan) tarafından
Kızzz çok pişman olacaksın evet her anne istiyor yanından ayırmasın ama sonra ayırması çokkk zor şimdi eşim askerde kızım benimle yatıyor ve nasıl ayıracağım bilmiyorum ben koyuyorum yerine sabah Bi kalkıyorum yanımda 
0 oy
tarafından
2 yaşında dibimde top uyanmazdm 2 senedir çıt sesine uyanıyorum annelik çok farklı yanımda uyuyor 2 yaşında 
0 oy
(776 puan) tarafından
3 ayligindan beri kendi besiginde uyur ben de odama 6 aylikken gectim sabah kalkar anni diye gelir komidine tirmanir ordan anni der sap sup bir öper alirim aramiza emer babasinin yastigina coker 1-2 saat de oyle takılırız onun disinda yanimda yatirmam hastaysa salona hasta yatagi acilir atesi varsa babasi bir kanepede anali ogullu biz bir kanepede yatariz o da nöbetleşe zaten
0 oy
tarafından
2 yaşina girecek yanıma hiç almadım odasında benimle uyumak isterse orda uyuruz onun dişinda olmaz :) 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 974 göst.
21 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 435 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde BabayevaAysel (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 527 göst.
2 Ekim 2020 Aile kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu

381,723 soru

11,428,004 cevap

34,988 kullanıcı