0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Can içleri bal böcükleri ❤️ evde gece veya gündüz tek kalmaktan korkar mısınız? Çevremde epeyce korkan arkadaşım var. 4 yıldır lohusayken de hamile iken de hatta şu anda çok yanlız kaldım hele geceleri tek kalmaya bayılırım bu gece de yanlızım sigaramı içtim oğlusu uyuttum kısır yicem ❤️

37 Cevaplar

0 oy
(3,136 puan) tarafından
Tek korkuyorum özelliklr akşamları ama adam yine de yalnız bırakır. Kızım var onunla oyalanıyorum korkmuyorum şimdilik.  Oturduğum odadan başka odaya gittiğimde eğer çom karanlıksa korkarım
-Reklam-
0 oy
(13,209 puan) tarafından

Eşimin  mesleği gereği kalıyorum sık sık yalnız ama hiç hoşnut değilim :ermm:

0 oy
tarafından
Ben de korkmam ama kafa dengi biri olursa yanimda süper olur "))
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Gece asla tek kalamam ben ya şükür şuana kadar da hiç öyle bir durum olmadı akşam 11 i geçince bende bir korku başlıyor :))) eşim biliyor o yüzden o saatlere mecbur olmadıkça bir yere dahi gitmez 
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Hiç korkmam valla yalnızlık bana göre 
0 oy
tarafından
Yoo korkmam ama bünyesi hassas olan insanları da anlıyorum korku olabiliyo bazılarında. Allah güç versin herkese
0 oy
(291 puan) tarafından
Yanlız kalmak en sevdiğim aktivite tek başıma daha mutluyum sessizliği seviyorum kafamı yastığa koyup huzur buluyorum günlerce aylarca tek yaşasam canım sıkılmaz ki yaşıyordum da bekarken şimdi eşim arada şehir dışına çıkıyor öyle yanlız kalabiliyorum 
0 oy
tarafından
Yok korkmam yanlış kalmaktan yani o konuda korkmam ama normal yanlızlıktan korkarım ben kalabalık ortamda büyüdüm kalabalık ortamı çok severim 
0 oy
(10,587 puan) tarafından
Çok korkarım asla yatamam o gözlerim kapansa aklıma türlü şeyler gelir hiç yalnız kalmadım mesela Bi odada eşim  uyusa diğer odada tek başıma yatamam illa aynı oda
0 oy
(27,530 puan) tarafından

Korkmam şükür

0 oy
(7,096 puan) tarafından

Evlendim evleneli surekli yanlizim hicte korkmam valla kafami dinliyorum oh mis :D

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Evlendigimden beri gece yalniz kslamsm uyusam ruyamda korkuturkar :D gunduz sorun yok kalirom :)
0 oy
tarafından
gece olursa ışıkları yakarım tv açarım gündüz bilmem korkuyu çok şükür 
0 oy
(44,772 puan) tarafından

Kisirmıııı:woot:.         

0 oy
(1,188 puan) tarafından
Esim wardiyali çalışyo Suan.cocklarimla yalnizm uyuttu m sobam yaniyo oturym esim gece 2 de gelck bnm.eltom çok korkar tek kalmktan.ginduz gece fark etmez. Kaynım sabah 7 de ise.gider.eltim kaynanmin yanına çıkar orda uyur wlla.hic ugrasamam insanın.bazen yalnz kalmaya çok ihtiyacı olyo
0 oy
tarafından
Yalniz kalmaya bayılırım ben hele ki gece çok severim 
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Gündüzleri korkmuyorum ama geceleri korkardım hatta evde yanlızsam.ve uykum.varsa saat 10 gibi ağlamaya başlardım annemler işte olurdu başlardım ağlamaya uyuamıyorum diye ( tabi başımıza çok kötü bir olay gelmişti o çok etkiledi) evlendim çocuğum oldu eşim 1 aydır geceye gidiyor artk alıştım oğlum la birlikde yatıyoruz ondan güç alıyorum :) ama sabaha kadar bi odanın ışığını açık bırakırım 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 655 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 695 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 558 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 515 göst.