0 oy
802 göst.
Diğer kategorisinde (4,725 puan) tarafından

Tam 15 aylık ama gece uykusu zerre yok. Ha yenidoğan ha benim kız :( :(:(

33 Cevaplar

0 oy
(82 puan) tarafından
Teşekkür ederim :D
(4,725 puan) tarafından
:) maşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah'ıma bin sukur bizimki dogdugundan beri geceleri bana zindan etmedi çok güzel uykusu var önceden iki üç kere kalkar su içer geri uyurdu şimdi uyku eğitimi de verdim kendisi uyuyor gece hiç kalkmıyor şükür ☺️
tarafından
Yok canım alışır ya ilk zamajlar öyle oluyorda
(4,725 puan) tarafından
Gündüz uykusuna falan da mı kendi geçiyor
tarafından
Evet canım gündüz bir kere uyuyor zaten kendisi uyuyor gecede kendisi ben sadece ninni söylüyorum
(4,725 puan) tarafından
Bende uyuturken genelde dandini yi söylerim, bı denicem canım ya mutlaka inşallah benimkide uyur
tarafından
Uyur kuzum uyumasa benimki uyumazdi inanki
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kzim 9 aylik dogdugundan bu yana anam emdigim sut burnumdan gelior geceleri ilk aylar kolik dedik ya sonrasi bu kdrda olmaz ya valla bak guya 9bucukta uyudu 3tur kalkior sabaha kdr boyleyiz agliorum ya resmen her gece 
(4,725 puan) tarafından
Aynen benimki de böyle valla
0 oy
(2,241 puan) tarafından

uyku mu o da ney :woot:  benim esim bebekken nereye koysalar uyurmus kaynanam anlatir 2 yasindaki bebek gunde 4kere uyurmu ya uyuyomus ama kizim asla babasina cekmemis biraz cekeymis nolurmus :ermm:

(4,725 puan) tarafından
Ah ah bu bebekler yokmuuu :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Emen bebek uyumuyor canım bizimki de mızırdansa da uyuyor yine de bizde de gündüz uykusu yok 6 aylık üstelik 
(4,725 puan) tarafından
Çok zor canım ya
(13,202 puan) tarafından
Öyle olsaydı heralde kırk kilo kalırdım ben
0 oy
tarafından
Allahım şimdi kendime nazar etmiyim sen koru :D maşallah zabaaa kadar uyuyolar bin kere maşallah :D
(4,725 puan) tarafından
Maşallah var mı bı taktik :D
tarafından
Anaları uykucu olunca öyle oluyo :D canım valla pedagoglar ne der bilmiyorum ama ben fön sesi ile uyutuyorum eşimle alıştık eğer gece yada sabahın köründe uyanacak gibi olurlarsa hemen fön sesi açıyorum asla uykuları bölünmüyo, büyük 2 buçuk yaşında küçük olanı 3 aylık ikiside fön sesi ile uykuya dalıyo hemencik
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Anneye degıl bebegw hayran olman lazım :) zıra annenın basarısı degıl bebegıj basarısı masallah oyle bebıslere 
(4,725 puan) tarafından
Tanı bebekler sayesinde ama illa ki annelerinde payı vardır:)
0 oy
(612 puan) tarafından
14 aylık yemez, uyumaz, oturmaz. Ben oldum 44 kilo. Adımı soranlara cevap verecek beynim kalmadı. 
(4,725 puan) tarafından
Tüh ya oda kötü :(
(612 puan) tarafından
Yıldım bezdim
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Benim cocuklar oyle olsaydı yeminle her sene dogururdum
(4,725 puan) tarafından
Ahaha benimde gözüm yemiyor artık
0 oy
tarafından
Önce maşallah diyim sıkıntı olmadığı sürece gitmem yanına mızıldanr ama uyur kendi kendine inşallah sizinde öyle olur. Aslında kızım doğduğu ilk günkü gibi hala uyku düzeni aynı diş dönemi hariç tabi ki 
(4,725 puan) tarafından
Benim kızımın şuanda dişi çok şiş alt azi disi muhtemelen ondan uyumuyor ama genel olarak da pek uykusu iyi değildi. Maşallah canım sizede
0 oy
tarafından
22 aylik oğlum 5 aylığından bu yana ayagimda salliyordum 5 ay önce gece beslenmesini kes düzelir dediler kestim düzelmedi ama genede vermiyorum daha tak dedi canima artik cunku sallanmadigini hissettigi an uyaniyor ve geri sallanmadan asla uyuymuyordu ayagimda o sekil uyur kalırmışız ikimizde sabah resmen agridan aglayarak uyanıyordum belim sırtım çürümüş gibiydi gene bir sabah ayni sekil kalktim yemin verdim uyku eğitimi verecem ve basaracam kazanan ben olacagim diye 1 ay olacal Allaha hamd olsun ki zor oldu ama basardim masallah diyeyim saat 10 gibi uyuyor sabah 8 9 a kadar deliksiz bir sekilde destekli uyuyan cocuklar malesef ki cok fazla uyaniyor ağrısı rahatsizligi yoksa tek sebep destekli uyumaya alışmış olmalari darisi size INŞAALLAH 
(4,725 puan) tarafından
İnşallah canım, maşallah nasıl yaptın eğitimi
tarafından
Süper dadi vardi ya önceleri youtubeden onun sadece uyku eğitimi bölümlerini izledim uyguladim canim
0 oy
(580 puan) tarafından
Bende bende bendeee
(4,725 puan) tarafından
Ah darısı başımıza inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 230 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde idilt (1,366 puan) tarafından soruldu