0 oy
1,109 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Kızlar eski postumda bahsi var bu kadının.. yaa bugün eşim ariyim dedi hiç aramadılar demesin diye bu kadın eşimin arkadaşının karısı adam cezaevinde eşimin en yakın arkadaşı ben hareketleri cok sapkın geldiği için konuşmayı kesmiştim neyse eşim konuştu bununla kadın acar acmaz yok ben sana kırgınım abi insan arar senden hiç beklemezdim eşimden nosunu silmiştim engellemiştim bi sıkıntı olursa bende ara yazmıs tık kadın abi diyor ama hareketlerini bi ben bilirim lafta abi. Herneyse hiç gelmedin aramadın ağlamıyo ama ağlamaklı konuşma vardır ya aynı öylr konuştu. Eşimde tamam söz gelicem dedi ağlama abla felan dedi ama ben gidemesin dedim gidersen boşanırım seninle dedim tartıstık bayaa eşim zor zamanda yanında olalım dedi bende sana kalmadı dedim adamın kardeşleri ailesi var sana ne dedim işleri onlar takip etsin sen daha kendi işini beceremiyorsun dedim tartıştık o da uyudu ama sahip cıkarım demekki başkasından fayda gelmiyor dedi öpmeye felan calıs tı kıskanma sacmalama dedi ama ben o kadının içini biliyorum eger giderse bende evden giderim kızlar cok sinirliyim kadından nefret ediyorum nasıl bi insana denk geldik 

21 Cevaplar

0 oy
(75 puan) tarafından
Canım benim sana burda onca insan geçen defa da dedik niye bıraktın arasın şimdi yine huzurun bozuldu deseydin bende de yok Tamam eşi hapiste Rabbim yardımcısı olsun Dinen de dogru mu eşin ne ya o niye arıyor gidiyor bir ihtiyaç varsa sen hallet yok zaten kendi ayakları üzerinde duran bir insan sa SİZENE  ya sizene Asla bırakma kocan gitmesin tek asla gerekirse ara seni yiyecek degil uzak dursun yuvandan de hoşlanmıyorum hal hataketinden için için yiyecegine tek seferde bitir cıkar hayatınızdan Valla zaman kötü cok gördük erkekleri böyle magdur tiplerin nasıl erkegi baştan çıkardığı hele giyimi hoşuna gitmiyor sa asla bırakma asla kocanı etkilenmesin izin verme nefis bu dürter 
(2,589 puan) tarafından
O kadar haklısın ki canım bu benim telefonumdan artık yaz işte bi sıkıntı varsa yazmıs tık üstüne 2 kere aradı ikisinde de eşim evde değil dedim sonra eşim hani bişeye ihtiyacı vardır yazık felan deyince! Tamam yanımda ara konuş dedim zaten bende ses kayıt uygulaması da var d smart bizi magdur etiği için indirmiştim herneyse teli açar açmaz sonunda arayabildin mi abi işte sana kırgınım senden hiç beklemezdim maddi değil manevi destek vs aradım acmadın dedi. Ondan sonra ben çıldırdım zaten tartıştık uyudu o annemi aradım uyandı annemle konuştu gitmem söz felan dedi ama eğer giderse bitiririm annemlere de dedi

Şimdi canım sana bişi sorucam önceki olayları da biliyorsun madem acaba bugün yazsam mı ona işte eşim abinin işlerini halletmesini istemiyorum bi sıkıntı varsa eşimin de durduk yere Allah korusun başına bişi gelir kızımla ortada kalırız çünkü ben çekinirim gercekten farklı türlü konuşmaya böyle yazsam hiç değilse aramaz daha
(75 puan) tarafından
Canım benim sen kötü bir şey yapmıyorsun ki bak zaten kadının eşinin ailesi var bir derdi varsa onlar gidersin Sen başına Allah korusun böyle bir olay gelse evli bir adama mı dadanacan evine yanına çagıracan dıger kadına yazık günah değil mi Kocana de huzurumuz yavrumuz herkesten kıymetli kadını ara konuş iki medeni insan gibi yine de bir ihtiyaç varsa sana desin Başlarım onun abisi ne ne abiyiymiş asla bırakma eşin gitmesin sen bu zülmü yapma kendine Devir kötü bu kadın her şekilde bakar kendine ha yarın birgün eşi derse sahip çıkmadınız eşine dese oda desin abi ben evli barklı adamım kocası yanında olmayan bir kadın sonuçta benim de yuvam var huzurum bozulur desin Eşi eeşşek degil se anlar senin karısından rahatsız oldugunu O zaman der karım ne yaptıda bu kadın rahatsız oldu
(75 puan) tarafından
Ha gercek ten güveniyorum diyorsan kocana gitmşcem dediyse şimdilik dur yok tersi olursa ikisinde Affetme
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 793 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,912 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
23 Ağustos 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
+1 oy