0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (899 puan) tarafından
Sorum yukardaki postta

27 Cevaplar

0 oy
(115 puan) tarafından
Şeker şükür corona unca tiksindim
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ben çıkarmistim unu şekeri tamamen geri başladım bidaha  ekmek abur cubur tatli hiçbirşey yemiyodum.
(899 puan) tarafından
Cnm peki kilo vermiş miydin
(3,794 puan) tarafından
Veriyodum canim 2 hafta böyle devam ettim gene devam etcektim ki öküz adam bozdu onun yüzünden irademi kaybettim. Hep onun yüzünden.  Yoksa çok güzel gidiyodum . Bak ekmek bir seker iki yağlı yiyecekler kizartmalar üç kola kahve vs bunlar gibi içecekler bunları tamamen çıkarmistim aklima bile gelmiyodu  canım da çekmiyordu inan çünkü kararliydim kesindim. Ipin ucunu kacirmican kacinca geri adim atılmıyor.  Kafanda tam ve net bi şekilde karar vermek önemli.  Ben o zaman kafamda karar almıştım şimdi o kararı alamıyorum ipin ucu kaçtı
0 oy
tarafından
hiçbirini çıkarmadım biz onlarla memnunuz 
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Çayı şekersiz içerim.Fazla tatlı yemem hayatımdan çıkaramadığım tek beyaz tuz kesinlikle!! Un zaten günlük ekmek çok yemem hamur işiyle de aram yok un olmasa da olur yani :D

(899 puan) tarafından
Peki kilo verdin mi cnm
(3,895 puan) tarafından
Ben hiç çok fazla kilo aldığımı hatırlamıyorum. Gebelikten önce 50 kiloydum şimdi 7 aylık gebeyim 60 kiloyum.Doğumdan sonra veririm ama sorun değil :)
0 oy
tarafından
Yıllardır çayımı şekersiz içerim onun haricinde öyle bi kısıtlamam yok kendime gayet fitim zaten fazla kasmaya gerek yok
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Onlarla mutluyum<3 :D

0 oy
(1,630 puan) tarafından
Şeker en büyük düşmanımız, 20 yıl oldu mu acaba şekeri bırakalı, hatırlamıyorum valla oldu galiba. 
(899 puan) tarafından
Peki cnm zayifladjn mi
(899 puan) tarafından
Cnm şekeri çıkardım deerken mesela tatlı yapılınca içine giriyor tatlı yemiyor musun
(1,630 puan) tarafından
Tatlı ile aram yok. Yılda 2 kere anca yerim. Gazoz vb şeyler de sevmem. Meyve, kuruyemiş ve kuru meyve ile şeker ihtiyacımı karşılıyorum zaten. Zaten zayıfım. Zayıflamak için değil şeker en belalı düşman olduğu için ve doktorlar kanser riskimin yüksek olduğunu söylediler 20 yaşında falan idim, ve şekerin kanser hücrelerini beslendiğini de bildiğim için, hemen kestim. Şuan 39 yaşındayım doğru düzgün şekerli bir şey yemem, oğlum 18 aylık, gebelik şekerim çıktı yaştan dolayı, zaten şeker yemiyorum çok zor olmadı diyeti yapmak, e sonra da emzirme falan derken hiç tatlı yemedim, geçen ay babam sağ olsun fındıklı burma almış gelmiş en sevdiğim tatlıdır, ondan 2 parça yedim o kadar. Yani son 3 senedir ilk tatlım diyebilirim ☺️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 147 göst.
+1 oy
9 cevap 732 göst.
20 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 551 göst.
10 Eylül 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 265 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Eda... (634 puan) tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,101 cevap

35,176 kullanıcı

...