0 oy
845 göst.
Aile kategorisinde (668 puan) tarafından
ben bakkala bile gitsen eşime mesaj atip bakkala gidecen birazdan diye söylüyorum sizde oylemisiniz ben mecburiyetten degilde oylesine soyleyesim geliyo

73 Cevaplar

0 oy
(610 puan) tarafından
Bir yere cikmadigim icin söyleme gereği duymuyorum:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiki de söylerim :)))  onun  haberi olmadan dışarıya bahçeye çıkmıyorm  
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bende muhakkak haber veririm cunku disarda insanin basina ne gelecegi belli olmaz 
0 oy
(415 puan) tarafından
Soylerım tbıkı 7senedr de oyleyız:) 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Söylerim ben...
0 oy
(1,550 puan) tarafından
O da söyler ben de söylerim. Haberdar olmamız gerekiyor
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Söylerim bakal evin hemen altinda zaten annemde hemen binanin yan tarafi da oturuyor evden cıkmadan msj atarım anneme gidiyorum bakkala gidiyorum diye oda söyler ben buna izin alma demem izin farklı bir mevzu 
0 oy
(48,961 puan) tarafından
unutuyorum annemlere gidiyodum aa haberi yoktu deyip mesaj atiyorum yada kizimi oarka götürüyorum orda aklima geliyo resim cekip atiyorum baska bir yere gideceksem haber veririm 
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Evet haber veririm vermezsem merak eder ve vermemiz de gerek dinen Fatıma annemiz kapiyi çalan komşusuna bile eşinin i haberi olmadan açmamis kapıyı 

Ayrıca bilsin basimiza bise gelir falan elimiz yorulmuyo yazincada biz  alalım sevapları:):D

0 oy
tarafından
Söylerim ben haberi olmalı dışarda başıma bişi gelse eşim arasa ulaşmasa beni evde sanar ama dışarı çıktığımı bilince ulaşamayınca bana evde olmadığımı bildiği için merak eder gelir falan bu yüzden çöp atmaya bile gitsem söylerim 
0 oy
(1,166 puan) tarafından
ben soylerim.. kocamda hep soylerdi.. buraya gidiyorim haberin olsum. bende  uzakda bile.olsa.  arar  bu gun bunlari yapicam diyorum. yani..   oda soyler hep bana.    
0 oy
(2,529 puan) tarafından
tabiki haber veririm vermek gerekiyor bence
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Evet canm söylüyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 212 göst.
0 oy
23 cevap 338 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu