0 oy
872 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından
Merak ettim çok hoşuma gidiyor sonsuz güveniş bağlanmak ve onun sana yetişmesi. Var mı yaşadığınız olaylar 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim mucizesi çok kızım doğdu ağlamadı Allaha sığındığım an sesini duydum ölür dediler ilk gün şuan büyüdü elhamdülillah ve uyutuyorum kucağımda
-Reklam-
0 oy
(6,918 puan) tarafından
 Rabbim sonsuz merhameti  şükür elhamdülillah her sikistimiz an  geliyor mucizeleri  
0 oy
tarafından
düzenlendi

Tam babamdan fırça yiyecekken misafirin gelmesi Allah'ım o gün erken uyurdum :D

0 oy
(366 puan) tarafından
Doğumum desem o kadar zorlu bir süreçti ki 19 saat sürdü doğumum abartısız 3 saat ıkındım hiç durmadan açılmam 10 cm kızım aşağıya inmiyordu doğmuyordu ıkınmaktan gözlerim yerinden fırlayacak gibiydi gören stejyerler bile benim o çaresizliğime korkuyla bakıyordu o kadar doğum olmasına rağmen elimi tutup yanımdan ayrılmıyorlardı en son gücüm kalmadı belim ortadan ayrıldı sandım hemşire ıkın diyordu ben ise 3 saattir ıkınıyorum yok gücüm kalmadı demekle yetindim pes etmiştim artık o an Rabbime dua ettim Allahım dedim çok duyuyorum 3 ıkınmada doğum oluyor diyenleri ben 3 saattir ıkınıyorum hiç durmadan nefesim kesildi belim koptu gücüm yok artık bana son gücümü ver ben 3 kere ıkınayım da bu çocuk gelsin artık diye bütün gücümü topladım nefesimi aldım evet sadece 3 kere ıkındım ve doğum yaptım o an Rabbimin ne kadar büyük oldığunu bir kere daha anladım yardımıma yetişti. 3 saat ıkındım olmadı o duanın üzerine 3 ıkınmada yavruma kavuştum 3 saat ıkınmaktan basur çıktı defalarca altıma yaptım ama çocuk gelmiyordu o duam kabul olmasaydı gücüm kalmamıştı pes etmiştim eminim çok şükür ❤️  ben o anın çaresizliğini ve mucizesini hiç unutamam
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Biz eşimle nişanlı idik ortak araba aldık neyse ayrılma aşamasına geldik işte askere gitmedi eşim harcı yatırmaya gittik ile dönerken arkadan araba vurdu bize eşimle konuşmuyoruz faln yani bir gördük arabayı oyle bir sarilmisiz ki anlatamam öğün akşamı herseyi satıp düğün yapmaya karar verdik herkeze bu kaza sizi geri dondurdu demişti allahım ayrılmamızi istememiş demkki diyorum ve ederinden Cola gitti arabamız borcumuz bitti düğünümüz oldu 4 yılın sonunda artık anlican herseye vesile oldu ☺️
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Rabb'im hep yetişiyor imdadımıza kül sıkışmadan hızır yetişmezmiş diyorlar ya valla çok doğru 

Eşim çalışırken makineye elini kaptırmıştı 3 hafta rapor verdiler ee para yok çocuk mama içiyor para ramakta artık bitti bitecek biz bittik dedik kurban olduğum Rabb'im yettim kulum dedu ertesi gün biz bize yeterizden 1000 tl gelmişti Rabb'im kimseyi darda koymasın kimseyi yoklukla sınamasın 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
En cok be sık olanben kucukken anahtarimi cok kaybedereim hatta her seyimi babamda sinirli bi insandi kizar diver diye ödüm kopardi anahtari unuttugumu farkedince kipkirmizi olur okula dogru geri kosar bi yandan yalvaririm Allah im okulda olsun derdim kalemligimi okulda unutmuş olurdum anahtarda icinden cikardi cok kez yasadim bunu tarifi yoktu mutlulugumun bi gun cüzdanım kayboldu yolun kenarindan komsu bulmus aradi ayni gun babam cok kizmisti bulujunca sukrettim cok sevdifim eldivenim dusmustu onuda gelurken yoldan kardesim bulup alip getirmişti bunlar ortaokulda oldu hep her duamdan sonra ayni gun bulunurdu her seyim :) 

Ve daha buyuk daha cok sey var cok sukur rabbime en buyugu evladim... Ama kucukken onlar aklima iyice yer etmiş
0 oy
(454 puan) tarafından
Şuan ezan vakti yazıyorum şükür doktorların bile düşük bir ihmal dediğini Allah'ım nasip etti 13 haftalık suyum geldi 22 haftalık oldum bebeğim toparladı suyunu kesesi delinmisti

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 820 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,294 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 280 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anonim (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 953 göst.