0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde (128 puan) tarafından

Çaycı ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olur musunuz genelde cam demlikli daha çabuk soğur diyorlae bunlardan kullanan varmı 

image

image

image

image

image

image

image

33 Cevaplar

0 oy
(3,276 puan) tarafından

image

eltime aldığım üstü çok büyük küçük gibi duruyor ama büyük 

image

Buda benimki canım çok memnunum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm karaca cookplus da guzelmis bende gelecek ay alacagim ins
0 oy
(916 puan) tarafından
Canım bende fakir thales var . Çok memnunum . 7 yıl önce düğün hediyesi geldi. Biraz pahalı ama sorunsuz kullandım 7 yıl 
0 oy
(285 puan) tarafından
Diğerlerini bilmiyorum ama korkmazi arkadaşım kullanıyor hiç memnun değil. Arzum kullanıyorum altı yıl olacak çok memnunum 
0 oy
(748 puan) tarafından
En ust moru kaynananm kullaniyor memnun kalmadi belli zamn sonra isitmiyor cay hemen sogutuyor 
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Korkmazın ilk resimdeki 5 yıldır kullanıyorum,ki günde en az 5 ddefageliştiriyorum.hic bişey olmadı çok memnunum 
0 oy
tarafından
Homend kullanıyorum canım sesli hatta su kaynayınca sıcak suyunuz hazir falan diyor. Ben çok memnunum mama suyu hazirlama tuşu da var 40 dereceye kadar ısıtıyor
(128 puan) tarafından
Oda çok pahalı :))
0 oy
tarafından
Homend in celik olanını kullanıyorum. çok memnunum. Annemde fakir çelik kullanıyor o da çok memnun. Korkmaz tavsiye etmem resmen soğuk oluyor çayı. Yengeme de ablama da aldık hiç memnun kalmadılar 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Schafer benm ki ve bir harika dostum resimdenin pembesi
0 oy
(181 puan) tarafından
Korkmaz kullanıyorum çok memnunum ve de çelik olması avantaj düşünce kirilma imkanı yok 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
En baştaki Korkmazın çaydanlığını 2bucuk yıldır kullanıyorum canım çok memnunum .Bbiraz pahalı ama kaliteli sağlam
0 oy
(503 puan) tarafından
ne marka alırsan al ama altı plastik olanlardan alma. koku yapıyor. çelikler daha iyi 
0 oy
tarafından
Cnm daha almadiysan karaca cookplus i oneririm. Bugun mor rengini aldim. Cok begendik cayi guzel oluyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 218 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mihrakuzum (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
21 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu

380,727 soru

11,399,245 cevap

34,923 kullanıcı

...