0 oy
1,194 göst.
Aile kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Mrb hanımlar beni bilen biliyordur baya oldu burdayım ama başıma baya olaylar geldiği için buraya girdiğim zaman ister istemez gözlerim doluyor du bebeklerle ilgili postlarda oyuzden çoktandır pek girmiyorum ama yeni müjdeli bir haberle geldim hayırlısıyla kızlar hamileydim işte 6 aydan sonra bebegimde bağırsak genişlemesi çıktı normal dogum olacakken sezeryana alindim 37+5de 29 ekimde doğum yaptım tabi içimde korku var çünkü bebeğim ameliyat olacaktı doğduktan sonra bana kimse söylememiş dogumdan sonra ertesi gün bebeğimi başka hastaneye götürmüşler ben zaten hiç görmedim göstermediler 1 hafta sonra hastaneden çıktım sezeryanliyken gittim bebeğimi görmeye izin vermediler saati deyil diye biraz ısrar ettim rica ettim gittim kızımı gördüm çok tatliydi çok güzeldi :(hiç opemedim kucağıma alamadım her hafta gittim geldim sonra durumu günden güne iyiye gitti hergun arıyordum durumunu ogreniyordum hep iyiydi kilo alıyordu bağırsakları duzelmisti zaten ameliyatta oldu dogumdan bir gün sonra yani durumu çok iyiydi sonra doktor dediki bu hafta taburcu edecem pazartesi gel gogusunu verelim alabilirse tutabilirse dedi taburcu edecem dedi haber vercem size dedi tabi içim içime sığmıyor sevinç mutluluk kavuşma derken 1 ay geçti işte bi 1 ay hastanede kaldı pazar günü oldu bende haber bekliyorum doktordan işte kıyafetlerini hazırla gel diye baktım hastane aradı tabi ben sevinçten ne yapacağımı şaşırdım ben de sandım diyecekki bebegin kiyafetlerini yarin gelirken getir taburcu edecem tel çaldı açtım sema hanımlami görüşüyorum dedi cigdem'nur un annesi evet dedim doktor hanım hemen sizi hastaneye çağırıyor bebeğin durumu kötüleşti dedi tabi ben o anda hissettim herşeyi çünkü kimliğini istediler zaten apar topar gittik zaten vefat etmişti telefonda söylememisler neden dedim siz yarın cikartacaktiniz taburcu edecektiniz ne oldu durumu çok iyiydi dedi normal odaya cikarmistik dedi hatta akşam olunca sizi aricaktim gelin emzirelim gogsunden diye ama saat 5 e doğru durumu kötüleşti dedi kalbi durdu dedi o an sanki dünya gözümde karardı yani ne konusabildim nede bisey sorabildim öylece kaldım sonra git sonkez gör bebeğini dediler kuvezdeydi gene gittim elledim yüzünü ellerini cansız bedenini hiç kucağıma almadım ki hiç ölmedim ki bundan sonra ne yapabilirim başında ağladım ağladım başım döndü beni hemşireler aileme götürdü suan bile o günü yaşıyorum gibi ağlıyorum hâlâ alışamadım sanki hâlâ hastanede gibi gelecek gibi ama mümkün deyil keşke öyle birşey olsaydı elimden ne geliyorsa fazlasını yapardım ama olmadı evimize hiç gelemedi ertesi gün gelin alın cenazenizi dediler kimsem yokki coksukur ailem var ama hepsi uzak annemler kaynanamlar ben eşim başka yerde hepsi geldiler tabi ozmn aldık bebegimizi o an hiç gözümün önünden gitmiyor kızlar eşimin bebeğimi morktan küçücük tabuta çıktığını görünce benim sanki dünyam başıma yıkıldı eşim zaten çok kötü gözleri kıpkırmızı olmuş gözyaşları dökülüyor ama bebek kucağında bursadan gemlige gelirken ben aldim kucağıma önce vermediler ben dedim zaten kucağıma alıp opemedim koklayamadim bari şimdi birakin aldım gemlige kadar kucağıma küçücük tabutun içinde getirdim hastaneye beraber yikadim kadinlarla hepsini bende yapmak istedim çünkü hasretim ne kadar da kötü olsam hep ayakta kaldım yikadim ellerimle sardim beyaz kafenin içine koyduk hiç giydiremedim kiyafet bari simdi yapiyim dedim sonra mezarlığa gittik falan işte kızlar kusuruma bakmayin çok uzun oldu okuyanda allah razı olsun benim de böyle bir hikayem var işte kızlar daha soyleyemedigim çok şey var tabi ama ozmn daha uzun olurdu herneyse şimdi gene hamileyim kızlar ama daha çok yeniymiş hem idrar hem kan tahlilimde çıktı 4 gün sonra da randevum var gidelim bakalm ne olacak lütfen sizde bana dua edin kızlar inşallah bu bebeğimi kucağıma almayı allahım nasip eder sağlıklı sıhhatli olur insallah ben herzaman sizler için dua ediyorum kiminle derdi varsa kimin ne hastalığı varsa kim hastane köşelerinde her gün her hafta gidiyorsa allahım sen yardım et kimseye evlat acisi gösterme diye lütfen sizde dua edin bana son adet tarihim 18 şubat işte dediğim gibi çok yeniymis 4 gün sonra gidecem inşallah herşey yolunda gider bir aksilik çıkmaz sağlıkla buyuturum kucağıma alırım inşallah lütfen dua edin şimdiden ALLAH razı olsun hepinizden 

68 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim bu bebeğine sağlık versin inşallah okudum ağlıyorum 4 yaşındaki öğlum anne ağlama diyor
(1,505 puan) tarafından
Oy kurban olurum ya ağlama canm bebeğini uzme sağol canm Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay kuzum rabbim sabır versin diğer yandan da gözün aydın olsun inşallah sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız 
(1,505 puan) tarafından
Amin amin inşallah canm Allah razı olsun
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Allahım okurken ağladım ya Allah kimseye yaşatmasn ne zor birsey okudukça yasadm sanki başınız sağolsun Rabbim dayanma gücü verskn ikinizede Bunuda sag sağlim alırsın kucağına inşaAllah canm 
(1,505 puan) tarafından
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Rabbin evladını saba bağışlasın inşallah cnm ve basın sağolsun
(1,505 puan) tarafından
Çok sağol canm Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Canım hüngür hüngür ağladım okurken.. evimize gelmeden vefat etti demişsin ne acı bir söz. Ne eve kokusu sindi ne kızın evi gördü . Mahvoldum şuan sonuna kadar okuyamadım. Evladıma sarılıp ağlamak istiyorum. Allah'ım şuan karnındaki minnagi size bağışlasın evlat acısı birdaha yaşatmasın kurban olduğum kızın melek olmuş oyy kuzumm kucağına almışsın içimi yaktın. Kendimi senin yerine koydum cansız bedenine dokunduğumu hayal ettim hayali bile bu kadar  acı nefes keserken senii düşünemiyorum canım. İllaki evlat acısı unutulmaz heo yüreğinde kalacak bu yara. En güzel merhemde yine bir evlat sahibi olmak.. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın ..

Güzel haberlerini bekliyorum..

Doğurdum herşey yolunda diyeceğin günleri görürüz inşallah kuzummm ❤️:'(

(1,505 puan) tarafından
Çok sağol canm bnm güzel dileklerin için Allahım hiç kimseye evlat acisi gostermesin inşallah canm Allah razı olsun amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Hiç üşenmedım okurken bol bol dua ettim senin için. Başin sağolsun öncelikle. Hayırlısıyla karnındakını saglıkla kucağina almak nasip etsin Yüce Rabbim sana. Allahım kimsenin kucagını boş bırakma Ya Rabbım kötü günlerini yaşatma acısını gösterme
(1,505 puan) tarafından
Çok sağol cnm Allah razı olsun amin amin inşallah
0 oy
(12 puan) tarafından
Kuzum kiyamam rabbim yardimcin olsun yemin ederim sen anlatirken yaşadım  cennete rabbim sizi bulusturacak hic merak etme rabbim insallah yeni bebegini saglikli guzel gunlerde eline almayi nasip etsin rabbim yardimcin olsun hic üzülme rabbimin vardir bi bildigi 
(1,505 puan) tarafından
Aynn öyle canm amin amin inşallah canm Allah razı olsun
0 oy
(4 puan) tarafından

İçim yarıldı:(

Yarabbiii sen onu annesine şefaatçi kil rabbim sabirlar versin, Allah sen gine muhdelemiş saglik sihatle insallah canim
(1,505 puan) tarafından
0 oy
(678 puan) tarafından
Başınız sağolsunrabbim sabır versin :( sonrası için çok sevindim rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh 
(1,505 puan) tarafından
Sağol canm bnm Allah razı olsun
0 oy
(2,888 puan) tarafından

Çalışıyorum okurken kendimi zor tuttum Allah'ım kimseyi evladıyla sınamasın:'( benim de son adet tarihim 27 Şubat :) inşallah aynı zamanlarda bebeklerimizi kucağımıza alırız :)

(1,505 puan) tarafından
Ya hadi inşallah canım ya inşallah sevincimizi bir yaşarız allahım  kucagımıza  sağlıklı bir şekilde alması nasip eder
(2,888 puan) tarafından
Amin :)
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yemin ederim icimi destin basin saolsun burda ilk defa bisey okurjen agladim bu bebgin cok saglikli olsun sag salim guzelce kucagina al burda dogurdum diepist ac hep birlikte sevinelim insAllah❤
(1,505 puan) tarafından
Çok sağol canm inşallah inşallah en büyük dua ve hayalim
0 oy
tarafından
cennette buluşacaksnz inşaAllah sağ salim hem karnın hem kucağın boş olmasın sağlıkla sihhatle kucağınıza almanızı nasip etsin inşaAllah Rabbim 
(1,505 puan) tarafından
Çok sağol bitanem inşallah
0 oy
(13,284 puan) tarafından
Gözyaşlarıyla okudum Rabbım yardimcin olsun 

Cennet kuşun oldu 

Rabbım hayırlısıyla sağlıkla insaallah sana bir evlat nasip eder..
(1,505 puan) tarafından
Amin inşallah cnm bnm
0 oy
(6,926 puan) tarafından
  En korkutugumu yasamissin bende 38 gün yoğun bakımda kaldı oğlum her gün  aglamakla geçiyordu günler şükür Rabbime oğlum iyi şuan 10 aylık olduk teyzesi korkma Rabbime sığın Rabbim emanetini sana emanet ediyorum sen bana nasip et de hergun oku Rabbim sağ salim kucana almayı nasip etsin inşallah 
0 oy
(194 puan) tarafından
Rabbim sabir versin inşallah.Aglaya ağlaya okudum çok kötü oldum seni düşünemiyorum bile:( .Benim de kızım ameliyat olacak çok korkuyorum bı turlu gidemiyorum.Gecen sene olmamız gerekti korkudan götüremedim zayıf dayanamaz diye.Rabbim kucağını doldursun inşaAllah bu evladını sağlıcakla kucağına alırsın insaAllah güzel anne ❤️ Rabbim yar ve yardımcın olsun inşaAllah
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Çok ağladım,Allah sabır versin ..... güzel günlerde yüzün hep gülsün inşallah 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Okdr üzüldüm ki allahım öncelikle sabır versın basın sağ olsun canım allahım bu bebeği sağ sağlın kucağına almayı nasip etsin ins hersey gönlünce olsun dualarım seninle❣️
0 oy
tarafından

Off ya :'( bu nasıl aci Allah'ım sen sabır ver ağladım eridim bittim seni düşünemiyorum bile inşallah şefaatçin olsun öbür dünyada inşallah kucağına sağlıkla alırsın bu bebeğini Allah'ım sana sabır versin

0 oy
tarafından
Basta baktım kaynana koca sorunu sandım affet.dondum okudum üzülerek.Basin sağolsun.Allah kariniindakine uzun ömür versin.
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Öyle bir yazmışsın ki canım ağlamamak elde değil başınız sağolsun o şimdi melek oldu seni bekliycem cnm allah sabır versin rabbim sağlıkla evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 318 göst.
+4 oy
7 cevap 221 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,678 soru

11,507,234 cevap

35,161 kullanıcı

...