+2 oy
1,181 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

merhaba kızlar 17 günün sonunda çıktık hastaneden. Çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçti. 17 gün mahvetti mizgini. serumlar, düşmeyen ateş, takılı sonda, iştahsızlık ve daha bissürü sıkıntısı. ama bitir şükürler olsun mesaj atan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, soran dua eden herkese ❤️ mart ayı çok kötü geçti baştan sona kadar çıktıktan sonra da hiç evde durmadık, enfeksiyon hastalıkları, imminoloji, nefroloji kontrolleri hep devam etti. Buda mizgini daha kötü yaptı pskilojik olarak. artık kimseye güvenmiyor, gitmiyor, korkuyor herkesten nereye gidersem gideyim hastane zannediyor başlıyor ağlamaya okula bile zor götürüyorum artık. 3 gün önce yine 38 üstü ateşi vardı köpek dişini çıkarıyor ve yine aşırı huysuz mız mız Bi kız oldu benden başka kimseye gitmiyor eteğime yapışıyor resmenn. inşallah zamanla düzelir ama çok çok üzülüyorum onu öyle görünce çünkü böyle birisi değildi. Ve heralde ateşin verdiği etkiyle göz derecesi yine büyüdü gözlüğü değişti 9 dan 15 numaraya çıktı çok zorlandı tabi. Buda yeni gözlükleri 

müsait oldukça yine yazıcam kızlar hayırlı akşamlar kendinize iyi bakın ❤️❤️image

35 Cevaplar

0 oy
(48,648 puan) tarafından
elbiseni yerim senin masallah sanada annenede mizgin kuş ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşaAllah
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşaAllah Rabbim onu sağlıkla sana bağışlasın inşaAllah. Cefalarınız boşa gitmesin inşaAllah hemen iyileşsin tüm zorluklar son bulsun.. ❤️
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Kurban olduğum RABBİM şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine öyle güzel şifalandırsın ki çektiği bütün acılar yok olsun inşallah :))))) 
0 oy
(376 puan) tarafından
çok geçmis olsun canm Rabbim birdaha yaşatmasın 
0 oy
(376 puan) tarafından
Çok geçmis olsun canm  Rabbim birdaha yaşatmasın 
0 oy
tarafından

Allah'ım ne kadar güzelsin sen bebek ya <3 maşallah senin güzel gözlerine.

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Gelmiş geçmiş olsun canım Rabbim tekrarını yasatmasin.. inşallah yine o huzurlu günlere geri döneriniz canım haliyle hastane hastalık süreci yipratmistir
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Yine ne kadar güzelleşmiş bu kız yaaa her iyileştiğinde bin kat havalı oluyo canına yandğımmm Rabbim seni korusun ♥️
0 oy
(257 puan) tarafından
Maşallah tatlılık Rabbim şifanı versin inşallah 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm çok merak etmiştik kalpo rabbim şifa versin
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Oy annemmm suratını severim
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun cnm Rabbım şifa versin kuzuma 
0 oy
tarafından
Bu ara ben de çok merak ettim nasıl iyi mi diye leylacım bizi bilgilendir arada 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 380 göst.
0 oy
45 cevap 1,396 göst.
11 Nisan 2020 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 581 göst.
0 oy
14 cevap 673 göst.

379,380 soru

11,356,235 cevap