+1 oy
452 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sigara kokusundan tiksiniyorum hamile kalınca midem bulaniyor adama diyorum ki balkonda ic tam diyor girmiş tuvalete yaktı bende kullanacağım tuvaleti hiç mi dusunmuyorsun dedim balkona çıksan nolur dedim mutfakta içerim bende diyor ağzıma geleni söyledim bir paket sigarayı kırdı gozumun önünde inan soğudum artık evlilikten nerden evlendim ya bekarlık ne güzelmiş hiç birseyden tat alamıyorum mutlu olamıyorum şimdiki aklım olsa geç evlenirdim 30 yaşımda evlenmeme rağmen erken evlenmişim diyorum

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok şükür eşim kullanmıyor 
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Her ictiginde soyleniyorum adama artik bagisiklik kazandi umursamiyor bildigine devam mutfakta iciyo yazin balkonda icer 
0 oy
(689 puan) tarafından
Adam arsiz bit torba laf sayiyorum poposuna takmiyor benii
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hamilelikte  eşimle  beraber  bıraktık sigarayı  canım  biz  allha şükür  
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Ben içmiyorum. Eşimde nisanliykenn ve evlendigimizde iciyordu ama anlamiyordum bile evin içinde icmezdi. Sonra büyük bir ameliyat oldu kendisi bıraktı
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Benimki de öyle canım. Ben kendim sigara içmeme rağmen bıraktım ama eşim sürekli yanimda içti. Hatta bir iki misafirlikte oturdu nargile içti ben dumanaltı oldum. Dedim ina ama eğer astımı olursa veya solunum sıkıntısı olursa bunu tek sorumlusu sensin dedim yok yine de içti 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 238 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde Syma30 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 648 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 334 göst.
12 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Ruyadora (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 551 göst.