+1 oy
499 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (11,086 puan) tarafından

Bayılacaammmmm :sick: 2  otobüs değiştiriyorum hastaneye giderken, zaten tıklım tıklım herkes farklı parfüm sıkmış, maskeyle bile burnumun direği sızlıyor :'(

Parfümle banyo yapılmaz nolur öğrensinler artık..

18 Cevaplar

+1 oy
(7,783 puan) tarafından

Bir de oruç oruç hiç doğru değil. Aşırı mide bulandırıcı oluyor:sick:

(11,086 puan) tarafından
Ben oruç tutmuyorum şimdi ama anlamıyorum ya ben onlar nasıl dayanıyor buna aklım almıyo mahvoldum :(
(7,783 puan) tarafından
Normal zamanda bir aşırı sıkılma durumundan nefret ederim canım. Anlıyorum seni
-Reklam-
+1 oy
(1,020 puan) tarafından
Sorma ben de hiç sevmem. İnan millete 1 ay giden parfüm bana 1 yola yakın gider. Parfüm yerine neden deodorant kulan git işte. Maksat ter kokmamaksa
(11,086 puan) tarafından
Oh ne güzel hem iyi kokup, hem tasarruf yapıp hem de başkalarını rahatsız etmiyosun :)
(1,020 puan) tarafından
:) haa canım... Ya ben de nedense terleyen bir insanım kilom da hiç yok onun için yıkayıp deodorant karbonat limon sürüp çıkarım dışarı parfümü tam 1 fıs bile sıkmam, onlarda ağır olur mide bulandırır . Hele ben hamileyken inan eşimin sigara kokusundan çok parfüm kokusu beni bayıltırdı
(11,086 puan) tarafından
Bünyeden bünyeye fark ediyo işte, ben de en çok bıyık bölgemden terlerim şimdi maskeyle işkence oluyo:D   karbonat limon kararmasını engelliyormuş koltuk altının o doğru mu kız?
(1,020 puan) tarafından
Evet kara değil koltuk altım:) aynen herkesin farklı ... Vala terleme olmasaydı keşke
(11,086 puan) tarafından
Olur mu hiç, rabbim ne yaratmışsa hikmeti var kuzum. Terleyebiliyor olmamız ne büyük nimet aslında :)
+1 oy
(1,013 puan) tarafından
Oyle lerı parfum sıkmıyor canım parfümle yıkanıyolar
(11,086 puan) tarafından
Parfüm işini çok yanlış anlamış bu millet
+1 oy
tarafından
Parfüm iki kulak arkasına ve bileklere sıkılır oralardan Çokzel koku yayılıyor millet kıyafete koltuk altına kafasına kıçına başına sıkıyor ondan 
(11,086 puan) tarafından
Konuş bacım konuş işte anlatmak istediğim bu, ağzına sağlık :)
0 oy
tarafından
Ya gerçekten bende nefret ediyorum ben hamilelikte bı tiksindim parfümü hiç görmek istemiyorum bide otobüste berbat oluyor ya 
(11,086 puan) tarafından
Ya normal zamanda bile dayanamıyorum ben bunlara, normal sıkmıyorlar kiiii boca ediyorlar üstlerine. Aha şimdi hamileyim boğuluyorum resmen
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Aşırı rahatsız edici :angry:

(11,086 puan) tarafından
Kamu spotu falan yapsalar :)
(4,859 puan) tarafından
Gene sıkarlar :) çok önceleri ozon tabakası deliniyor iklimler değişiyor diye reklam yapılmıştı parfüm ve doğaya atılan çöpler le ilgili ama kim anladı :)
(11,086 puan) tarafından
Benimki de kendi çapında minik bi espriydi zaten :) sigara kamu spotu çıktığında bi tane daha yakmak gibi işte daha da artar :)
(4,859 puan) tarafından
Ahahha aynen kız :)
0 oy
(3,213 puan) tarafından
En sevmediğim şey yaa düşüncesiz insanlar kaç kere alerji krizi geçirdim bu yüzden
(11,086 puan) tarafından
Aha seninki de bi başka açı, alerjik bünye. Hastası hamilesi, ki normal en sağlıklı olduğum zamanda bile dayanılmaz oluyo bu kokular
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bazı parfümleri 2 fıs bile sıksan fazla kokuyor, bazıları bilerek fazla sıkıyor yani millete az sık diyecek halimiz yok :) 
(11,086 puan) tarafından
Az sıksınlar yaa yanına yaklaşmış olan insanın kokuyu alacağı kadar sıksalar yeter. 3 km öteden alıyoz kokularını
(25,224 puan) tarafından
Ee diyorumya 2 fıs sıksa çok kokan parfüm var bende bi parfüm var 1 kere sıkıyorum üstüme 1 hafta çıkmıyo kokusu napayım şimdi parfümümü de değiştiremem millet için. Hem ne biliyosun üstlerine boca ettiklerini belki onların parfümü fazla kokuyo
(11,086 puan) tarafından
Haklisin canım sen de haklısın
0 oy
tarafından
Bi de 5 tl lik ise psrfüm oh degme keyfime 
(11,086 puan) tarafından
Ucuz diye mi banyo yapıyolar ki :)
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Maskeden kimse kokuyu almaz diye garantilemek icin bolca sıkıyorlar
(11,086 puan) tarafından
Ahahah bu güldürdü :D pandemi öncesi de aynıydı sonra da aynı olacak :((
(1,267 puan) tarafından
Hiç duz3lmeyecek :R
0 oy
tarafından

Nerden biliyorsun. Yıkandiklarini aynı evdenmi çıktınız. Kimi insanın parfümü ağır kokar 1 kere sıksa bile. Uzun süre kalır.  Benimde var 1 kere sıkıyorum ama çok sıkmış gibi kokuyor

(11,086 puan) tarafından
Bak senin parfümün yanındakilere ağır kokar, kaldırımda daha aramda 3 metre varken kokusu geliyor adamın kendinden önce
0 oy
(425 puan) tarafından
Bu aralar parfüm yerine deodarant kulaniyorum ama eyer güzel koku kulanmisaa yanındaki rahatsız olmuyorum valla bende otobüse hamiləliyin başında soğan kokusu pis kokularsa af edetin çıkarmıştım pis kokudansa Kesge güzel mayhoş parfüm koksa otibusler
(11,086 puan) tarafından
Sadece otobüs için değil ki, yolda yürürken açık havada da aynı, ben de kullandım uzun süre parfüm artık kullanmıyorum ama yani böyle de yapılmaz ki...
(425 puan) tarafından
Evet öylede pis kokuda daha kotu valla
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ramazanda onlar parfumle abdest alıyordur kesin nefret ediyorum ya böyle iğrenç ağır koku sıkan insalnalrdan güzel koktuklarinj zannediyorlar bide 
(11,086 puan) tarafından
Nefret etmiyorum ben ama keşke düşünseler
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Ben öyle toplu yerlere gideceğim zaman sıkmıyorum valla ama bazı insanlar düşüncesiz maalesef
(11,086 puan) tarafından
Ya sıkılır parfüm ama dozu işte ahh...
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Parfümle banyo yapmayı bir halt sanıyorlar iğrenç korkuyorlar halbuki
(11,086 puan) tarafından
Aynen öyle, çok güzel kokuları bile öyle fazla sıkınca berbat oluyo
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne var kiz milletten ter kokusu gelse daha mi iyi :D
(11,086 puan) tarafından
Ah bir kızım olsaaa :)) 2 oğlan var bende canım. Siz beni gülşen diye biri sanmıştınız onun kızı haticeymiş unuttun mu beni :(
(22,070 puan) tarafından
Evet halen o saniyom seni ne tuhaf :D
(11,086 puan) tarafından
Allah sen beni denedin o muyum diye :) ahahaha yok anam napcam ben nasıl kanıtlıcam gülşen değilim ben :D
(22,070 puan) tarafından
:D hahaha anladim bebeam sen dglsin o olsan tanirdim iticiliginden :Dd
(11,086 puan) tarafından
Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün:D
0 oy
(1,013 puan) tarafından

Ayy ben bu aralar parfüm yerine yumuşatıcı sıkıyorum üzerime:D yumoş hanımelini küçük bı fisfisa koydum kapıdan çıkarken kıyafetime sıkıyorum misssler gibi ferah kokuyo. Parfüm manyağı olan ben bile parfümleri aramaz oldum. 

(11,086 puan) tarafından
O da değişikmiş :)
0 oy
tarafından
Ben de daralıyorum parfüm kokusunda ya 
(11,086 puan) tarafından
Normal kokuya dayanıyorum lafım yok da çok sıkanlar yüzünden nefesim kesiliyor
tarafından
İnan ki parfüm en son ne zaman aldım bilmiyorum deodorant kullanıyorum hep. Annemde astım var kesinlikle gelmiyo ufacık bile olsa tıkanır eşim de sevmez pek parfüm kokusunu ondan biz alışmışız. Geçen pazarda açık havada bile kızın birinde bi parfüm kokusu vardı nefes alamadım
(11,086 puan) tarafından
İşte bundan yakınıyorum ben açık havada bile böyleyse, nasıl bi fıs sıkmış da kokusu çok olan parfümlerdenmiş olabilir kiiii

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 318 göst.
22 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 398 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde heygirls (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
15 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu

381,378 soru

11,417,801 cevap

34,971 kullanıcı

...