0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar günlerinizin boş geçmemesi icin neler yapıyorsunuz , eltimin çocuklarına elişi dantel yapmıştım önceki postumda var , kardeşlerime de yaptım . Şimdi canım çok sıkılıyor yemek yapınca akşama kadar oturuyorum uğraşacak neler yapabilirim  çocuğum yok , çocuk şeyleri dışında neler yapabilirim çocuğumun herseyini yaptım bi çocuk kaldı:D onu da uğraşıyoruz :) 

Siz nelerle uğraşıyorsunuz ?? Tavsiyeleriniz neler ?

27 Cevaplar

0 oy
(10,381 puan) tarafından
Hiç boş vaktim yok ki ya ders var ya bebe ile ilgileniyorum ya da ev işi totom saat 9 da anca yer görüyor akşam
tarafından
Kuzum temizlik yapmaktan temizlicek yer kalmadı , çocuğumda yok yapcak el isim de kalmadı
(10,381 puan) tarafından
Netten dizi başla kuzu
tarafından
Hangi dizi önerirsin canım
-Reklam-
0 oy
(119,342 puan) tarafından

Kuzeye bakiyom daha napim.kiz :D burda takiliyom seni gordukcede allah im bu hatuna baby boyum gibi tatli yakişıkli akilli minnos bi bebis nasip etde yorulsun diyom :)

tarafından
Ahahah amin insallah sevdosum ❣️
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Kuzum postunun altına resim atıyorum diğer sayfalar dolması

image

image

n diye olurmu
tarafından
Pembe koltuklarin çok hoş, kullanışlı mi ? Bide halının puskullerinde bozulma oluyor mu yıkarken
(5,721 puan) tarafından
Sağol canım mondiden aldık koltuklarım.guzel sadece sandık kısmına çok bişey koyulmuyor. Açılıyor rahatlar canım..halimin puskullerinde bişey olmadı 6yil lk çocuklarla yine de iyi ya bazı yerler ***** yumuk çıkmış resmde farkettm kuzum
tarafından
Olsun sorun değil kuzum , memleketteki evime alicam ben eşyaları da , yorganlar icin özel bölüm yaptırdım çok fazla eşya koymam koltuklarin altına, bazanın altına falan koyarım bu tarz koltuklarin altına pek esya koymayabilirim canım
(5,721 puan) tarafından
Kuzum bunlar süs yatmak için güzel ama alti çok eşya almıyor hafif şeyler koymak lazım. Ama şimdiki hiç bir eşya.eskiler gibi değil ya
tarafından
Aynen canım ben oradaki evimi fazla kullanmam zaten suan eşimin işi burda memlekette is imkanı yok anca emeklilik yada burda is bulamazsa öyle gideriz anca
0 oy
tarafından
temizlik yemek bebekle ilgilen oyna aktivite yap bizde akşam oluyor zaten 
tarafından
Canım bebeğim olmadigi icin sıkılıyorum , suan adet olduğum icin kuranda okuyamiyorum, el işi yapiyodum oda bitti ondan sıkıldım biraz
0 oy
tarafından

Bos vaktin kaliyomu ki diye sorsana :angel:

tarafından
Ahahah kimse okumamış galiba kız çocuğum olmadığı icin vaktim çok var adet olduğum icin de kuran da okuyamıyorum suanda el işi yapiyodum oda bitti kaldım öyle
tarafından
Yanlis anladin canim diyorum ki bana sorsana diyorum bos vaktin kaliyomu ki diye. Yani bos vaktim yokki benim birsey yapiym
tarafından
Hee aynen yanlış anlamışım kuzum ☺️
0 oy
(434 puan) tarafından
Çay içiyorum 
tarafından
Ahahah oruçlu oruçlu ☺️:D
(434 puan) tarafından
Bos kalinca dedin ya tatlimm
tarafından
Anladım canım :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 475 göst.
8 Şubat 2020 Aile kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 650 göst.
0 oy
7 cevap 456 göst.
14 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ✔DelininBiri ✔ (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 733 göst.
27 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,159 soru

11,380,618 cevap

34,871 kullanıcı

...