0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum 10gün sonra 6 aylik olucak saklasammi yada birinemi versem kararsiz kaldim ama saklamak istiyorum. Hiç giydirmediklerim bile var Peki siz ne yapiyorsunuz küçük kiyafetlerini

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben saklıyorum da sonra sarı leke oluyo ihtiyacı olan birisine vercm okadar çok ki yildim ya
tarafından
Sararıyo demi bende ondan korkuyorum sararmadan sahiplendirsemmiki
tarafından
Bencede canm  ver böyle güzel bi kaç tanesini ben vermedim msl tavsan kiyafitini falan ilk kıyafeti emziği falan duryo diğerlerini verdm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Internetten aldiklarim var daha en fazla 2 kez giydi yeni hepsi onlari sakladim digerleri de tabiki yeni ama baskalarina verdim. Sakladiklarimi ikinci cocuguma giydirmek istiyorum cunki ogluma aldim ama 2 kez anca giydi cok begenerek almistim
tarafından
Benimkinin hiç giymedikleri bile var hep yıkayıp ütüleyip kaldırmışim giydirmeyi unutmuşum zaten dogumdan sonra yasaklar hava soğuk derken biryerede çıkamadık küçülüp kaldılar işte
0 oy
tarafından
Ben sakladim 2 ci oglumda giydi kiz olsaydo dagotacaktim 
tarafından
Iyi yapmışsın canım ya işte ben 2ciyi düşünmüyorum bakalim kazaya kurban gitmezsem
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Hayır ihtiyacı olana verrim bekletmem...ama bi daha düşünüyorsan öncelikli pahalı eşyaları saklayabilin
tarafından
Bi daha çocuk düşünmüyorum işte o yüzden verip vermemek arasındayım. Allah isteyene versin
0 oy
(399 puan) tarafından
Ver hayrına biri giydirsin okinvmci kismetiyle gelir İnşallah ben verdim çoğunu şimdi hamileyim saklamaya basladim
tarafından
Demi vereyim ihtiyacı olana
0 oy
(102 puan) tarafından
İhtiyaç sahiplerine veriyorum genelde oğlum 11 aylık 9 aylıkta kızıma hamileyim bazılarını kızım için ayırdım
tarafından
Aynan canım iyi yaptın
0 oy
tarafından
Kızımın bebeklik kıyafetlerini saklamıştım şimdi oğlum olacak Allah kısmet ederse. Çıt çıtlı badi almama gerek kalmayacak hepsini beyaz almıştım. İkinci çocuk düşünüyorsan sakla bence. 
tarafından
Düşünmüyorum gerçi çocuk ama bakalım hayırlısı
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben saklıyorum  canım  allh izin verirse  ikinciye  yada  kardeşime 
tarafından
Hadi inşallah
0 oy
(119,250 puan) tarafından
hepsi duruyo yaa
tarafından
Sararmadı renkleri
(119,250 puan) tarafından
Hic bisi olmadi
0 oy
tarafından
Bende saklıyorum 2.bebek kızım büyüyünce düşünüyoruz  herşey çok pahalı tertemiz yeni gibi duruyor vakumlu hurc aldım ona vakumluyorum yerde kaplamıyor çok 
tarafından
Devir ekonomi devri valla. Bende normal hurca koydum kaldırdım
tarafından
Öyle kuzum hayat çok pahalı
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Kıyamadıklarımı saklıyorum ama ek gıdadan sonra saklanacak hali kalmıyor zaten artık saklamam :)
tarafından
Niye ek gıdadan sonra saklanmıyor
(3,213 puan) tarafından
Çıkmayan lekeler oluyor, daha sık yıkanıp daha kolay eskiyor.
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bir çoğunu etrafımda ihtiyacı olanlara dağıttım. Bir kısmını eltim istedi ona verdim. Küçük bir kısmını ( hastane cikisi, ilk giydiği tulum vs özel şeyler) saklıyorum 
tarafından
Iyi yapmışsın canım bende vazgeçebilsem dagıtıcam işte
(3,552 puan) tarafından
O ihtiyacı olan bebeği gördüğüm için içim elvermedi kuzum kış günü dedim dayanamadım verdim iyi ki de vermişim
tarafından
Ben versem bile sanki sonradan pişman olacakmışım gibi düşünüyorum
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Beğendiklerini sevdiklerini saklaneskiyenelri at giydirip o.kadar süslü puslu değilse beğenmiyorsan yeniysede ver ben öyle yapıyorum sadece çok beğendiklerini saklarim ikinciye
tarafından
Vazgeçemiyorum ki versem bile sanki sonradan pişman olacakmışım gibi
(2,581 puan) tarafından
Süslü güzel olan beğendiklerini verme gerisini ver fazlalık yapma daha buyuyene kadar kaç dolap kıyafet olacak nasıl biriktirip saklayacan yer bulacak hergun daha güzel şeyler çıkıyor öyle dusun
0 oy
tarafından
Sevdiklerim ve beğendiklerimi saklıyorum gerisinin komşuya verdim.
tarafından
Iyi yapmışsin canım. Ben vazgeçemiyorum ama vermekte istiyorum
0 oy
(48,634 puan) tarafından
çoğu duruyo birazini arkadasima vermistim 
tarafından
Benden isteyen yada verebilecegim çevremde birinide tanimiyorum. Bakalım yada saklarım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 176 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde eymnaras_02 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 335 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 210 göst.
0 oy
14 cevap 594 göst.
20 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu