+1 oy
2,695 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabah geldi çocukları görmek için mutfağa geçtim işlerimi yapmak için geldi yanıma senden varya iyice soğudum dedi tek kelime etmedim ne öncesi ne sonrası çocukları sevdi neyse çıktı gitti evden yarım saat önce yine geldi içeri girme al çocukları dışarı çıkar biraz  dedim dışarısı esiyor dedi girdi içeri peşimden geldi mutfağa mutfağın kapısını kitledi boğazıma yapıştı yine aynı şeyleri söyledi bende o sinirle ittim yüzüne tükürdüm bunun çıktı gitti evden polisi aradım şimdi geliyorlar elim ayağım boşaldı

48 Cevaplar

0 oy
(883 puan) tarafından
Daha çok kapina gelir kapinda ** et onu 
-Reklam-
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Nasılsın şimdi 
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Hala bu pisliği seviyorum deme ya ne yüzle evine geliyor köpek 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Kuzum kades uygulamasını indir uzaklaştırmadan sonra oradan artık takip ediliyor esin yanına yaklaşırsa bizzat polis arayıp uzaklaşmasını söylüyor yanlış bilmiyorsam eğer iyide bu adam Man.yak mi hem soğudum senden deyip hemde neden boğazına sarılıyor seni seviyorum dese sen istemesen anlarımda neyin kafasini yaşıyor bu demek ki senin bırakma bizi diye yalvarmani bekliyordu baktı sende tık yok yediremedi kendine pislik
0 oy
(2,440 puan) tarafından
cnmmm iyimisn bu adam ne istiyor dilinden sen anlarsın sevmyrm sogudum senden aslında kopek giib pişman ama grururma yedirip özür dileyemyrm mu bunun dili ne ? gercekten sevmyrm sogudu. derken agzını acıp niye bişey demiosn dövecek diemi ya ben seni sevmeyeli cok oldu hem suclusun hem guclu defol hangi yüzle bunları diyebilysn deseydn
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bazi erkekler saniyor ki dunyada tek onlar var vazgecilmezler. ne guzel kendi hayatini kuruyorsun aferin sana insallah bundan sonra iyi insanlara denk gelirsin 
0 oy
(612 puan) tarafından
Haysiyetsiz soğumuşmuş. Gerekli tedbirleri almışsın. Umarım bi zarar vermez mendebur. 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,962 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,743 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 790 göst.
26 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
2 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne22 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,628 puan) tarafından soruldu

396,351 soru

11,856,056 cevap

35,949 kullanıcı

...