0 oy
1,422 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar biz ortak noktaya varamiyoruz. Ben esim calisirken nasil yalniz kalirim bilmiyorum, k.validemlerdr bizimle yasasin diyorum esim musade etmiyor, yani kendr evleri var ordayiz suan, kaynimda ya Rabbim evlensin ya biran once dua edin. Ama ben birlik istiyorum. Esim gece geliyor ben bebegimle korkarim ya ama kavgalarimiz bitmiyor kizlar. Sakin esim en son patladi bana, onda ***** curu burda bana disari cikalim deme dedi. Acaba k.peder, k.validem falan bisey mi diyor? Yani neden istesin ki ayrilmak.

Bende cok istiyorum ama bebegim buyusun azicik ondan sonra diyorum :( 

55 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Canim ben ve oğlum tek kalıyoruz evde eşim iş nedeni ile bazen eve geedihide oluyor oğlumla kalıyorum gül gibide bakıyorum kaynana ile asla olmaz doğumda oraya gittim 1 ay dayanamayıp evime geri döndüm zor kuzum insanın evi gibisi yok
-Reklam-
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Tuaf geldin bana 
0 oy
(847 puan) tarafından
Sen o bebegin annesisin Tabiki tek bakabilirsin Bence evini ayır daha rahat ediceksin kendi düzenin olucak senin istedigin gibi döşer yasarsın 
0 oy
tarafından
Ayrıl yavrum eşin vazgeçerse çok pişman olursun 
0 oy
tarafından
Ay korkmaya razı olurum yinede birlik durmak  istemem kendi kanadını kolumu kendim sararım hic onlarla oturmak istemem 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Kiz herk3s ayri ev ister sen niye birlik olmak istiyorsun bebegini tel basina da gayet buyutursun ben 40 gunluk bebekle tek kaldim valla anne olunca otomatik tecrubeli oluyorsun bence ayril herkes evini bilsin hem yalniz kalinca kavganiz da azalir 
0 oy
tarafından
Keşke senin yerinde olsaydım ahh ahh
0 oy
tarafından
Valla canım canına susamışsın bence.. Ben hamileydim birlikte oturuyorduk ben bu evde doğurmam ayrı eve çıkalım diye beyninin etini yemiştim. Evi ayırdık gece vardiyasına gidiyordu korkarsın bırakıyım annemlere dediğinde bile gitmedim ki bebeğimin daha 40 ı çıkmadan gece vardiyasına gitmişti ki seninki 4 aylıkmış. Neden bakamayasın yani kendine güvenmediğin sürece zaten birşey yapamazsın ki. Ben 40 ı çıkmadan herşeyini kendim yaptım banyosunu bile tek başıma yaptırıyordum zaten sevmem de biriyle beraber birşey yapmayı 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bence ayrı ev en iyisi 
0 oy
tarafından
Eşinin bir bildiği var ki istemiyor bence onu dinle Allah'ın izniyle tek başına da yapabilirsin 
0 oy
(163 puan) tarafından
Yanlış mı okudum Diye tekrar tekrar okudum. İki küçük kızım var ayrı ev için şimdi küsüp ablama geldim. Ayrıl gitsin neyden korkuyorsun yani çocuğuna bakmaktan evde zaman nasıl geçiyor anlamazsın aklını başına al. Ayrı ev gibisi mi var Allah aşkına...
0 oy
tarafından
Ne *** yeyil birlik istiyodun aytac. Hakettin yasadiklarini puuu sana
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Kız delimisin sen ayrı ev gibi var mı zamanla alışırsın korkulacak bişey yokki balim
tarafından
O zaman geceli cok oldu be gulum ah benim ***** kafam
(1,032 puan) tarafından
Eski postmu canim

Birlikmisin  balım
(913 puan) tarafından
E naptin peki ayrıldın mi evden
tarafından
Hayir diblerindeyim
(1,032 puan) tarafından
Aşkım ne kadar uzak o kadar huzur
0 oy
(264 puan) tarafından
Hayır bekar kayninda varmış nasıl rahat ediyorsun ne güzel eşin ayrılalım diyor ilginç valla:)))
(264 puan) tarafından
Ahahshssh ayyyy eskiymis çıktın mi bari eve:Dddd
tarafından
Hayir canm tabikide diblerindeyim
(264 puan) tarafından
Memnun musun :Ddd
tarafından
Zehir olsa bal derim :D hajsjs
(264 puan) tarafından
Ben şok ahsfsdd
0 oy
(571 puan) tarafından