+5 oy
772 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar herkesin özgür idaresi var. Biri bi soru sorsa hemen vaaz vermeye başlıyor bazi kısımlar uzun uzun internetten alıntı yaparak kopyalayip yapistiriyorlar buraya. Biri emziriyorum oruc tutamam yaziyor altina ben hamileyken tutuyordum ne varsa sütün kacacaksa benimde kaçtı vs. Biri elbise fotosu atar bu cok acık kapalisi yokmu vs ya arkadaslar sizi ilgilendirmez herkesin sevabida gunahida kendine bu kadar burnunuzu sokmayin lütfen diyenlerde sanarsın haci hoca. Artik bu tarz seyler cok olmaya başladı ve dikkatimi cok çekti... 
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık post

24 Cevaplar

0 oy
(6,202 puan) tarafından
Aaaa kendine gel sen nasil acik giyersin :D O hamileyken de oruc tutana Allah akıl ve bilgi versin biraz
tarafından
Kirarim bacaklarini demedikleri kaliyor :D
-Reklam-
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Sonuna kadar katılıyorum dinime küfreden müslüman olsa diye bı laf var bazıları da aynen öyle. Açıkları eleştirip eleştirip açık foto koyup üzerine yedi yirmi dört dedikodu yapıp durranlara lafım. Ama müslüman onlar..  dini konuda bilgi isterse dini bilgi vermek başka birşey eleştirmek baska
tarafından
Bunlar haddinden fazla mudahelede bulunup burunlarini herseye sokan tayfa
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Linç loading :D 
tarafından
Lincleyeni linclerim :D
(25,223 puan) tarafından
Seni linç ediyom hodri meydan :Dsd
tarafından
Sorum kapandi ya laa
(7,441 puan) tarafından
Post kapanmış selonun yorumuna döşeme yapayım ben en iyisi:-)kapalıyım açık insanı asla elestirmem kendi tercihi ben dedim diye de kapanacak hali yok aksine kapalı biri kapaliliga uygun olmayan birşey giymek isterse kapalılık ta uygun bulmuyorum derim ama yine kendi tercihi saygı duyarım.benim de en sinir olduğum şey post sahibi iki ürün arasinda kararsız  kalmış hangisi diye soruyor bunlar güzel değil daha güzelleri var diyor birileri varsa fikir olsun at diyor var işte internette bak sırf laf olsun torba dolsun hesabı sanki ona başka fikir soran var
(25,223 puan) tarafından
Hahaha seni gidi döşemeci :D her zaman ki gibi emşire anıma katılıyorum :D
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Hiç sorma hicc:D

tarafından
Aynen burda gunah gunah derler kendileri bi post acar dedikodudan yer yerinden oynsr :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 115 göst.
7 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 785 göst.
12 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde &Hmyra& (6,526 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.

384,690 soru

11,507,505 cevap

35,162 kullanıcı

...