+2 oy
713 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Doğum yaklaşıyo beni böyle düşünceler alıveriyo eskisi gibi olamayız diyorum belki birbirinize hal hatır soramayacak hale gelebiliriz diyorum yanlış mı düşünüyorum neler bekliyo beni :ermm:

27 Cevaplar

0 oy
(924 puan) tarafından
Hiç bişey değişmedi bizde üç tane benim ama kendimize hep zaman ayiririz  :)
tarafından
Ayy ne güzel maşAllah darısı bize❤
-Reklam-
0 oy
(725 puan) tarafından
Önceden bol bol uyuyordum kendime bol bol vakit ayırıyordum ama bebişten sonra vakit hiç olmadı uykusuzluk zaten başlı başına 9 ayına kadar nerdeyse gece deliksiz uyumadı zaten ilk 6 ay ağlama krizleri vardı ben de onunla ağlıyordum 6 aydan sonra her şey bambaşka oldu gazı geçti gibi ağlamalar durdu tepki vermeye de başlayınca çok güzel oldu bu zamanda birbirimize olan bağımız gittikçe kuvvetlendi eşimle aram çok şükür daha güzelleşti ona sinirlensem oğluma bakınca sinirim gidiyordu bu dünyada tarif edemeyeceğin bir sevgiyle tanışacaksın ve kalbinin nerdeyse tamamını evladının sevgisi kaplayacak ilk zamanlar çokkkk zor olsa da sonra her şey düzene girecek :)  
tarafından
İnşAllah canım ne güzel konuştun:)
0 oy
tarafından
O kadına  bağlı sen halsiz bitkin görünürsen  hep erkek de soğuyor ben çocuğu uyutup eşimle ilgilenirim  hep sorun da olmuyo hatta daha da baglaniyorsun  2. Geliyo  bizim aile olmanın tadına varıyorsun bi kavga edeceksen cocuk etkilenir diye susuyorsun anlayışla karsiliyorsun 
tarafından
Haklısın canım daha bilinçli olunuyo sanırım
tarafından
Aynen baba olmanın  farkına varıyor   bir erkek baba olmadan olgunlaşmiyo  malesef
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Yok öyle olmuyor ama evriliyor aradaki ilişki. Çocuk ön planda oluyor. Ve ilk zamanlar tabi nasılsın demeye bile fırsat olmuyor ama sonraları düzen kuruluyor o düzende çocuktan arta kalan vakitte ne yaptığınız size kalmış. Beraber film izlersiniz, sohbet edersiniz, ileriye dönük planlar kurarsınız. Ama gerçek şu ki çocuktan sonra hayat çok farklı bir boyut oluyor eskisi gibi olamıyor hissedemiyorsunuz, insan eskiyi özlüyor bazen sebepsizce ağlıyor bunlarda çok normal ve çocuklu hayatın gerçeği. Çok anne yaşıyor bu durumu. :)
tarafından
Şimdide böyle baktığımız zaman şuan mutlu olmamız eski zamanları özlememize engel olmuyo sizin söylediğiniz gibi
(1,077 puan) tarafından
Aynen öyle, bazı anneler post açıyor eski hayatımı özlüyorum diye linç yiyor. Anne oldunuz artık o hayat yok gibi şeyler yazıyorlar ki bence çok saçma. Insan anne olmadan hamilelikte dahil asla bu durumu anlayamaz ki. Bizler doğamız gereği istiyoruz ki bebeğimiz olsun ama tecrübemiz sıfır. Ve olduğunda görüyoruz ki herşey değişiyor yaşıyoruz bunu değiştirme geriye dönme imkanı yok. E ister istemez insaniz özlüyoruz eski hayatımızı. Ama bu evladımızı  her şeyden çok sevdiğimiz gerçeğini de değiştirmiyor:)
0 oy
tarafından
Çokca uykusuzluk bekliyor canım seni 
tarafından
Şuan da düzensiz canım diyom bari ağrılar geçsin
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Bir kere yatağınızı kesinlikle ayırmayn ağlasa da bebek susunca yine yanınızda yatırin sizde eşinizle yatin..
tarafından
Yok ayırmayı düşünmüyoruz beşiği de odaya koyacaz anne yanı gibi
(5,720 puan) tarafından
Tamam canım eğer sohbetiniz şimdi iyiyse çocuktan sonrada aynı olur hatta daha da guzellesir
tarafından
InşAllah canım sağol yorumun için ❤
(5,720 puan) tarafından
Rica ederim sağlıkla gelsin bebiş
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Benim en çok özlediğim yön başbaşa kalmak çünkü şuan olmuyor :) bebek yokken ben eşimin yanından hiç ayrılmazdım sürekli diz dize el el dururduk desem yeridir. Yok şakalaşmalar yok birlikte uzanıp tv izleme keyifleri vs vs... Şimdi ise 2 saattir oğlumu ayağımda sallıyorum eşim diğer odada ben yatak odasında gerisini sen düşün işte :) eşim çocuk uyanacak diye ayağının ucunda yürüyor odaya giremiyor. Ben desen çocuk bi uyusada eşimin yanına gitsem diyorum . Hop gittim derken 10 dk sonra bi ağlama sesi çınlıyor odadan :) ama yinede annelik bambaşka ❤ Allah anlayışlı eş nasip etsin bu da önemli eşim halden anladığı için yazık adam da çocuk olunca aman yeterki ağlamasın sussun hasta olmasın sağlıklı olsunda yeter biz böyle olalım bari bir süre derdine bindi :))
tarafından
Kaç aylık canım yeni sanırım seninde :)
(1,012 puan) tarafından
Yok kuzum 13 aylığız yeni de değil ama oğlum biraz yaramaz :) ama benden sana bir tavsiye olsun ne kadar yorgunda olsan bitkinde olsan eşine sevgini hep göster,yatağını ayırma. Sevgi muhabbet hep geliyor sonrasında hele bebişle daha eğlenceli geliyor aile oluyorsun. Rabbim sevgimizi muhabbetimizi hiç bozmasın hepimizin

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 475 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Afrasiyap (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 476 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ikra_1212 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Trknyvz25 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.