0 oy
1,196 göst.
Diğer kategorisinde (630 puan) tarafından

image

EEşim olacak kişinin instagramdaki keşfet bölümünde hep böyle koca memeli kadınlar var büyük ihtimal sürekli onlara bbaktığından dolayi bu resimler çıkıyor maalesef benimkiler çok kücük hatta ele bile gelmez o derece yani bende zayıfım zaten ama siz benim yerimde olsanız napardınz merak ettim ??

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sen şimdi kendi memenle kadının memesini niye kiyasliyorsun anlamdım :D

-Reklam-
0 oy
(818 puan) tarafından
Ah kardesim benimde kucuk hatta şu an hamileyim diye biraz buyuyduler ama ben esime arada sorarim goguslerim kucuk hic mi buyuk gogusluler hosuna gitmiyo diye cevabi ayni buyuk gogudten iğreniyorum der artik ne kadari dogruysa canim uzme kendini rahatsiz oluyosan dr royal plus diye bi sitemi diyim ne oyle biyer var gir bi arastir istersen kremmi ne buyutuyomus benim bi arkadas kullanmisti memnun kalmisti 
0 oy
(11 puan) tarafından
Aman allahım bende diyorumki keşke behi.ki biraz kuculse ve eşine ne yaparsan yap erkek milleti elindekinin kıymetini anlamicak kadar öküz oluyor kocamda öyle 
0 oy
tarafından
Aşırı dolgun gösteren sutyenler var onları kullan:) boşver ya tatlım senin göğüsler bunun 2 katı olsa da bakan bakar sen eksik değilsin.benimde ufacık ti doğurdum 75di 90a çıktım. Dert etme
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Seni o sekidle görüp beğenip evlenmiş sonuçta bundan sonra değişecek değilsin böyle bir karakterliktrki adama saçımın teliyle bile oynamam 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,003 göst.
14 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (630 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,173 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,167 puan) tarafından soruldu

396,413 soru

11,857,844 cevap

35,955 kullanıcı

...