0 oy
1,418 göst.
Diğer kategorisinde (8,106 puan) tarafından
Bı arkadaşımın 2 oğlu vardı bende dedim inşallah bu defa kız olur kız evlat çok güzel fln baktım ses etmedi istemediğini anladım söylediğime pşman oldum aradan zaman geçti konu kız erkek bebekle açıldı bende başka bi arkadaşuma geçen atkadşıma bu defa kızın olsun dedim istemedi 2 oglu var neden kız istemiyo ki dedim arkadaşım bana dedi ki kşmse öyle bi beddua istemez sen kadına beddua etmişsin kızın olsun demekle sonra onlada atıştık ben mi anormlim onlar mı anormal anlamadım 

75 Cevaplar

0 oy
(3,156 puan) tarafından
Geri zekalı demedin mi kendi neymiş acaba hey Allah ım böyle mal cahil insanlar niye var ki
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
yeminle ilk defa duydum ne kadsr sacma  düşünce  allaha şükür benim 1 tane kizim var dünyalar tatlısı iyikide olmuş  allah nasip ederse bir tane oğlum olmasını isterim ha oglan ha kiz  evlat bunlar ikside arkadssin  tam bir salakmis...
0 oy
(5,596 puan) tarafından
Aykut Allahım daha neler duyacam şu kız çocuklarından ne istiyorlar ah bir bilsem 
tarafından
Aykut kim :)
(5,596 puan) tarafından
Ayy Allahım olacaktı:D klavyenin azizliği işte
0 oy
(940 puan) tarafından
Bana beddua etsinler de birkez daha kizim olsun 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
canom anormal onlar. vallah.  cinsiyet ayirmi. 
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Bence o arkadaşlarınla iletişimi kes boş zihniyet
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Tövbee oda nasıl birşey öyle yaa benim bir kızım vardı tekrar hamile kaldım herkes inşallah bu defa erkek olur derken ben inşallah bir kızım daha olur dedim çok şükür öyle de oldu 
0 oy
(375 puan) tarafından
2 gün sonra onlara gelinleri değil kızları bakacak ama. Gerçi böyle anneler bakilmayi da hak etmiyor ya neyse :/ burda bu tür şeyler okuya okuya psikolojim bozuldu valla.
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Amin demeyerek isteğini belli etmemiş bence
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Peygamber efendimizin kız çocuğu hakkında söylediklerini duysalar dua ederler kız çocukları olması için hâlbuki. 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Tırnağının ucuna kurban olsunlar hastalıklı ucubeler
0 oy
(7,856 puan) tarafından
En güzel duayı etmişsin 

Saçmalık 2 kızım var 1 oğlum iki kızım olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum 
0 oy
(348 puan) tarafından
Yahu bunlar Cahiliye döneminde mi kalmış nedir! Peygamber efendimiz diyor ki " İki kızı olup helal rızıkla besleyip Allah yolunda yetiştirip hayırlı bir eşle evlendirenin ahirette sorgusunda yanında ben olurum, 3 kızı olup helal rızıkla besleyip Allah yolunda yetiştirerek hayırlı bir eşle evlendiren cennetliktir" buyuruyor. Onun üstüne bizim söz söylemeye hakkımız var mı yaa

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 514 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 339 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde ❤ ELAY❤ (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 159 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 301 göst.