0 oy
1,287 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
hayirli gunler arkadaşlar benim bitane oglum var zar zor buyuttum cok şükür bir yaşını gecti kendim de biraz kucuktum o yuzden büyütürken cok zorlandim yanimda hic kimse yoktu kimse bana yardimci olmadi zaten 

Ama ben birdaha hc cocugumun olmasini istemiyorum hem maddi hem manevi acıdan zor buyuttum oglumu ama esim istiyor o yuzdrn ne benim korunmama izin veriyir nede kendisi korunuyor ama ben bidaha cocugum olsun hic istemiyorum bunun icin ne yapabilirim Allahim insaAllahh olmayanlara nasip etsin 

Nasıl korunabilirim esimden gizli spreal taktrsam yinede hamile kalrmym yalnslkla lutfen yardimci olursmnz arkadaslar

38 Cevaplar

+27 oy
(850 puan) tarafından
Çoğunluk eşin istiyorsa olsun demiş de bu kadının hiç mi söz hakkı yok? Ayrıca sebebi gayet mantıklı, maddi ve manevi olarak bakamayacağını düşünüyor. Eş isterken hakkı elinden alınıyor ama kadın erkek istediği için yapmaya mecbur yani :) sağlık ocağından en doğru bilgiyi alabilir ve korunursunuz. İzin vermeme gibi bir hakkı yok. 
tarafından
Cok haklisiniz tesekkur ederim
(3,156 puan) tarafından
Artıladım +++
(1,059 puan) tarafından
Çok haklısın benim de 1 tane bebeğim vat ben de tekim ve kimseden yardım aldam buyuttum ama çok yıprandım Rabbim acısını göstermesin ama bende istemiyorum 2.ci belki 3 4 sene sonra bir kardeşi olmasını hakkı var bence o yüzden şuan aklımın ucundan bile geçmiyor cesaretim de yok zaten
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Valla şimdi beni linç ederler ama bakacak olan benim gizli saklı korunurum napim yani eşim rızası yoksa bakacak olan kişi zorlansak olan benim kapat eder korunurum
tarafından
Nasil korunursun peki
tarafından
Yanı hap alırım yada spiral ne bilim aklıma bunlar geldi
(1,850 puan) tarafından
Aynen çok haklısınız erkek keyfine bakıp geçer ama bakacak olan kadın . Kurunmamak erkeğin işine gelir olan kadına olur. Laftan anlamıyorsa gizli saklı iğne hap bişey bulur korunurum
tarafından
Yanı mecbur cnm her işle kadın ilgileniyo erkek geliyo iki seviyo çocuğu uzat bacağını yat aşağıya
+1 oy
(1,601 puan) tarafından
Canm bende 19 yaşım da anne oldum kızım 16 aylıktı oğluma hamile kaldım şimdi iyikide olmuş diyorum araları 2 yaş elbette insan zorlanıyor yoruluyor ama anne olmak çok güzel bence yine düşün şimdilik getirme  4 5 sene sonra kararın değişebilir 
0 oy
tarafından
Esin gizli yapamazsın gunah birde spiralda kayma vesaire bir suru sorunlar çıkabiliyor anlar 
tarafından
Off peki ne yapablrm
tarafından
Bilmiyorum benim 3 tane üst üste oldu ama ben istemiştim esime dedim daha dur hap kullanim diye aylik 100 lira diyoki her ay ona para vereceğime cocuk buyuturum ☺☺☺ hap igne baska birsey yok bilemedim
(1,850 puan) tarafından
Haplar okadar pahalı değilki 20 liradan başlıyo eczaneden uygun olanı alınabilir,
tarafından
Benim eczacim etkili olani soyledi  20 liraya birse degil ama  en hap kullanamam yaa saati saatine cok onemli ben unutkanım geri çekilmeye iste Rabbim olmayana versin
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Yani öncelikle böyle bir düşünceye sahip olmanız yanlış bence tabiki tercih sizin ama ilerde çocuğunuz buyudukten sonra belkide isteyeceksiniz. Bir sürü korunma yolları var 3 aylık iğneler oluyor sağlık ocağında yapıyorlar 
tarafından
Bilmyrm ama suan istmrym
(2,257 puan) tarafından
Hayırlısı
0 oy
tarafından
Canım eşinden izinsiz korunamazsin onun elinden hakkı alıyor gibi olursun ikna etmelisin 
(563 puan) tarafından
Biraz empatiiii
(169 puan) tarafından
Bu kadının hakkı yok mu. Saçmalık ya
0 oy
tarafından
Eşinden gizli olmaz kuzum eşinle konuşmayı dene 
tarafından
Cnm esim istyr ama anlamyrki laftan malaesef
tarafından
Kız benim de kocam istemiyordu adama tecavüz ettim resmen 3 aylık hamileyim :D ama nasipte varsa olur kuzum belki bereketli gelir evladın üzme kendini
tarafından
Yaa hic gülcem yoktu Allahta seni güldürsün insalahh:))
tarafından
Kız vallahi istiyorum yok diyor küçüğüz önce biz büyüyelim 19 yaşımda evlendim şuan 20 yim :D maddi sıkıntılar olacak haliyle ama istiyor insan gııı :DD inşAllah Kocan benim gibi değildir
0 oy
tarafından
Doğum kontrol hapina başla bende aynı durumdayım seninle hiç istemiyorum daha çok küçük kizimla
tarafından
Aynen ya
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Valla arkadaşım benim eşimde korunmama izin verdemi bir kızım 3 yaşında 11 aylık ta bebeğim var yeni 11 aylık oldu ve ben şuan 3cüye hamileyim spiral için eşini razı etmelisin öbür türlü eşin rızası yok ise dinen olmuyor maalesef ben eşime 10 ay boyunca yalvardım taktıralım bak ben hazır değilim maddi olarak ihtiyacını karşılaya biliriz ama ben manevi olarak yetemem zaten oğlumda emiyor psikolik olarak ta hazır değildim hamile olduğumu öğrendiğim de büyük şoka girmiştim.

Yani hap kullana bilirsin ama bilmiyorum yinede
0 oy
tarafından
Kac çocuğun var 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kaç yaşındasın ki kuzum Bn 14 15 yaşında yeğenime baktım yazın hep tek başıma bide yaşlı ananem vardı başım çocuktan beter herseyin zorluğu var bende anne oldum 22 yaşında tek başıma büyütüyorum herseyin zorluğu var esinden gizli bisi yapma derim canım Allah korusun bsii okur çok ararsın olmaz böyle düşünme kuzum 
0 oy
(3,914 puan) tarafından
Sen eşini ikna etmeye çalış canım , şimdi anlarsa spirali aranız bozulur gizli saklı olmaz ,benim eşim gizli yaptigimi duysa kıyamet kopardı evde. . ikna etmeye çalış 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Daha bir yaşındaymış çok küçük 3 5 sene geçsin belki sende istersin eşinin yaptığı gerçekten bencillik hem sana hem evdeki çocuğa. Önce güzelce anlat biraz büyüsün tekrar yaparız falan de baktın olmuyo ya hap kullan yada aylık iğne kullan. Ilerde seninde fikrin değişir belki .
0 oy
(1,343 puan) tarafından
İğne vurdur anlamaz onu bakacak olan sensin buna sen.karar verirsin ancak birde daha küçük bebeğin bismillah büyüsün biraz yedi cüceler gibi boy boy dizecek misiniz illa 
0 oy
(119 puan) tarafından
hap kullanmyor msun?
0 oy
tarafından
Spiral taktır canım gerçekten çok zor ben de istemiyordum eşim korunuyordu ama oldu şimdi hamileyim hakkımızda hayırlısı buymuş demek ki
0 oy
tarafından
Doğum kontrol hapı kullan cnm en doğru olur.en azından 2

Çocuğa bir gün sen de hazır olursun.sartlar değişir sen değişirsin.
0 oy
(954 puan) tarafından
Eşinle konuş en azından azıcık daha büyüsün çocuk .benim eşimde öyle diyor du şuan 2 çocukla rezil oluyoruz eşim de diyor böyle olacağını bilseydim beklerdim daha diye
0 oy
tarafından
Canım eşinle konuş bebeğimiz daha çok küçük hem maddi hem manevi bakamayız de. Belki ilerde sende istersin o zaman yapmaya karar verirsiniz.
0 oy
(83 puan) tarafından
Getirme cnn izin verme eşine o an  zorsa sen ezilip yaşlanırsın bu çocuklarla kocanın umrunda dgl kimseden deniyim eşim de öyle biz yıkılıp gidioz 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 213 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 649 göst.
0 oy
12 cevap 392 göst.
10 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 624 göst.
26 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ahu1990 (8 puan) tarafından soruldu