0 oy
676 göst.
Aile kategorisinde (215 puan) tarafından
Evim şuan kirli eşim benden soğuyacak artık ya mutfak her yer leş bana elim kAlkmıyor

26 Cevaplar

0 oy
(18,270 puan) tarafından
Ben kirli duramam sende bunu kural olarak belirle bayan hocaydın galiba sen dinimizde evini temiz tut denir kadın temiz olmalı bu kuralı koy kendine şöyle baktığın zaman her taraf mis koksun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yapmadıkça içinden hiç gelmiyor bir başla ondan sonra duramıyorsun hergün gözüne batıyor kalkıp yapıyorsun evet yoruluyorsun ama bi hafta dene daha dinç olduğunu göreceksin diğer türlü evin pis sen halsiz isteksiz devam ediyorsun 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Evim okadr temiz derli toplu ki 6 yıldır eşim birgün olsun dağınık görmedi evi ve öyle alıştığı için de bazen çocuklar oyuncakları döküyor hemn diyo bu nee sende hemn kendine gel çocuğun varmı bilmiyorum eşin senden evinden soğumasın var çevremde evini otel gibi kullanan benim iki tane çocuğum var biri 4 yaşında biride 22 aylık bide erken kalkmaya bak ben 7 de kalkıyorum işlerim hemn bitiyor 12 de de oğlanı yatırıyorum bende o sıra ya keyif yaparım yada gider yatarım ben akşam dan yaptığım için gündüz işim fazla olmuyor
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Beni örnek  alll 8 aylik cok aglak bi kizim var atiyorum yürüteçe  iki günde  mutfak ve oturma odami dip köşe  sil süpür camlar kapilar hepsi bitti  bugun yorgun  hissettim sadece mutfak masami sandalyelerimi sildim
0 oy
tarafından
Ben öyle bir temizlik yapıyorum ki gardolabi ni üç haftada bir dökerim. Mutfak dolapları ni bir haftada bir silerim vanto lagobalar hergun zaten ocağı kulak  çöpü ile temizlerim gözlerini bebeğim kıyafetlerini sürekli ayrı yıkarım ayrı dir herşeyi bizimkine asla karismaz hele eşimin kıyafetleri sürekli ütülü olur yerleri sürekli sirke ve Arap sabunu ile silerim
tarafından
Temizlik yapamadığım gün stres olurum zaten bu annattiklarim günlük haftalık şeyler bahar temizliğini hiç sormayın
tarafından
Çok ahlak Bir oğlum var birde 20 dk bimr uyumuyor maalesef

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 751 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde Yyyyyyyyyyyyyyyy (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 184 göst.
0 oy
6 cevap 227 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 358 göst.
5 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seacolour (136 puan) tarafından soruldu

385,285 soru

11,521,498 cevap

35,188 kullanıcı

...