0 oy
794 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
26 yasindayim ve bir kez bosandim, kurtuldum demek daha dogru. İki yil once ikinci kez evlendim, esiminse ilk evliligi onun 33 yasi var. Bir kizim var onu seviyorum ama esimi sevemiyorum, Bana dokununca diksiniyorum. İyi biri, her istedigiçi yapiyor mutlu etmek istiyor. Ama ona hep bagiriyorum asagiliyorum vuruyoorum hatda Bosanalim diyorum olurum bosanmam diyor kizimiz var fln. Ben ne yapmaliyim onu sevmyerek nasil yasarim. Ona da Haksizlik surekli asagiliyorum vuruyoorum. O adam iyilerini hak ediyor. Psikolojik yardim da Al dedi aldim ama hep onu asagiliyorum 

31 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Doktorunu değiştir canım.Eşine karşı iyi düşüncelerini ve olumsuz düşüncelerini bir kağıda yaz .Eşinin olumlu ve olumsuz yönlerini de yaz .Hangisi fazlaysa bakış açını yönlendirir.Eşine karşı duygularınla yüzleş canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin kendinle alakalı problemlerin var bence sen eğer kendi icinde kendinle barisirsan kendi sorununu çözersen bence eşini de seversin.. onu alırken de severek almadın mi? Sana kendini sevdirecek bir şeyi var demekki 
0 oy
(920 puan) tarafından
Madem öyle evlenmeseydin keşke ikinizede yazık
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Bence esinin fazla sevgisi seni simartmis o yuzden asagiliyorsun psikolojide boyle kimin sevdigini anlarsan ilk onu kirip dokersin 
0 oy
(79 puan) tarafından
Şımarıklık yapıyorsun bnce. 'Kızımı seviyorum ama onu sevmiyorum,"yok bide kızını da svmeseydin. Bulmuş bulandırıyorsun. Adam sevmese ilgili göstermese kötü olurdu şimdi vuruyorum aşağılum saçma sapn şeyler. Biraz mantıklı ol bnce seven Bi adam kolay bulunmuyor..... 
0 oy
tarafından
Kafana silah mı dayadi adam zorla mı evlendn adamın niye hayatini karartiyon bu ona haksızlık buna hakkın yokk
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Sevmediğin biri ile neden evlendin o zaman? 
0 oy
(48,961 puan) tarafından
hic inandirici gelmedin bana
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Sewmiyordun maden  neden evlendin  adamın  hayatını  neden kararttın birde  çocuk  yapmışsın  yazık yaa 
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Eşini asaliyan döven erkekler neyse gözümde sende aynisin şuan.  Birgün gelir o asaladigin insanı mum yakıp ararsın  
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Bu şekilde çok zor ne zaman sevmediğini anladın hadi sevmemek neyse de kocam dan tiksiniyorum bana dokununca diyorsun eski eşinle yaşadığın bir olaydan dolayı mı kendini toparlama dan direk ikinci evlilik mi yaptın eğer öyle ise çok sağlıksız bir durum bu kızınız da varmış ilk eşinden mi ikinci eşinden mi yani ne diceğimi bilemiyorum şuan

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 112 göst.
30 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (843 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.
31 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Suheda18 (15 puan) tarafından soruldu

384,864 soru

11,511,947 cevap

35,174 kullanıcı