0 oy
930 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben koymam kesinlikle çünkü eşimin kardeşleri kendi kuzenlerim falan var onlar da görecek o fotoğrafı o yüzden hiç koymam ama benim etrafımda bi kaç kişi var hep açık fotoğraf paylaşıyorlar evde süslenip püslenip makyaj yapıyolar saçlarını yapıp WhatsApp durumu veya profil yapıyolar ve bu kişilerin telefonunda da eşlerinin kardeşleri falan var sözde kapalı insanlar ama anlamıyorum ben paylaşmayı. Bi de mesela kayınbirader yanında açık oturuyorlar ben mi yanlış biliyorum anlamadım ki

38 Cevaplar

0 oy
(1,218 puan) tarafından
Tesettür kesinlikle bu değil yani 
tarafından
Kesinlikle değil
-Reklam-
0 oy
(288 puan) tarafından
Koymam yani eşimin yiğenleri dahi  gelse benden küçükler mesela hemen eşarbımin önünü kapatıyorum  
tarafından
Ben de öyleyim ya
0 oy
(288 puan) tarafından
Yanlış bence  yani eşimin yiğenleri dahi  gelse benden küçükler mesela hemen eşarbımin önünü kapatıyorum  
tarafından
Ben de öyleyim
0 oy
(299 puan) tarafından
kapalı olan biri neden açık resim koysun ki   ozaman kapanmasn
tarafından
İşte ben de böyle düşünüyorum
0 oy
tarafından
Tabikide konulmaz. Ben koymuyorum bazen açık resim çekip ablamlara falan yolluyorum ama hemen siliyorlar çünkü eniştem görmesin diye. Böyle olması gerek 
tarafından
Aynen bizde de öyle
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Hayır hiç paylaşmadım doğru bulmuyorum asla doğru değil burayada atıyorlar öyle. Eğer atacaksan o şekilde resimler kapanmanın anlamı yok neye kime karşı kapanıyorlar o zaman 
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(3,776 puan) tarafından
Adi sozde  kapaliyim demek icin bence icinden gelelek kapanmamislar tesettur bu degil hersey civiki cikardilar zamninda basortusu zorla cikartiliyo genclerin simdi gerek kalmadi gonullu cikariyolar

Allahim hakkiyla kapanlardan eylesin 

Basortu sus degildir pantolon giymemiz gerekiyo ama isde nefis herseyi yaptiriryo
tarafından
Aynen öyle valla ben de pantolon giyiyorum üstüne hep uzun giyerim içim rahat değil ama
(3,776 puan) tarafından
Oyle giymesek daha iyi ama pantolon  bende uzun biseyler giyerimm
0 oy
tarafından
Koyarım çünkü vhatsabimda  eşim babam abim kardeşim  var erkek olarak başka kimse yok
tarafından
hadi birinin yanında baksalar o kişide istemeden de olsa görse
tarafından
Benim dediğim kişilerin telefonunda kuzeni kayınbiraderleri var ve ayrıca mesela diyelim ki arkadaşının eşi aldı telefonu bktı ne olacak
0 oy
(168 puan) tarafından
Ben açık birisiyim ama kapalı olsam tabi atmam o zaman kapaliligin ne anlamı kalıyor ki
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Asla atmm benden kucuk kaynımın yanında bıle tulbent takarım
tarafından
Ben de öyleyim
0 oy
tarafından
O nasil bir tesetur ya ben tek foto bile atmam ki açik foto hic atmadim kayinbabamin yaninda su bile zor icerim utinirim 
tarafından
Tesettür değil ki
tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim oylelerni
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Tabikide hayır ne anlamı kalıyor ki atarsak
tarafından
Ben de öyle düşünüyorum canım
0 oy
(222 puan) tarafından
Koymam eşimin ailesinin yanında da hem onlarda hem bize geldiklerinde kıyafetimi düzenlerim hemen 
tarafından
Ben de öyleyim onlardan biri gelince hemen üstümü değişirim
0 oy
(10,771 puan) tarafından
Ben açığım kapalı olsam atmazdım hatta bir arkadaşın eşi yeni kapandı gecen kadının fotosunu 20 yaş challenge diye paylaşmış açık şekilde o bile tuhaf geldi o kadın artık kapanmayı tercih etmiş sonuçta
tarafından
Yani bana da öyle geliyo
0 oy
tarafından
Ben sürekli basimda yazmayla dolanırım durmuda en cok çocuklarımı koyarım ve erkek olrak tlfn rehberimde dedem babam esim kayinpedrim kardeslerim abim var verisi ful kadın kaynimlarin dahi numrasi yoktur 
tarafından
Bende var kayınlarım kuzenlerim var iş için tanıştığım abiler var ama bunların hiç biri olmasa yine de koymam çünkü diyelim ki arkadaşının eşi aldı telefonu baktı ne olacak nerden bilebilirdim ki? Çünkü benim eşim arada bir alır eline telefonumu bakar durumlara galeri deki fotoğraflara ha yanlış anlaşılmasın güven meselesi değil oğlumun yeni güzel fotoğraflaru var mı diye bakar ama ya kızların attığı açık fotoğrafları da göürrüse
tarafından
Yok biz tlfnlarimizi ellemiyoruz
0 oy
tarafından
Canım eşinin akrabaları olduğu için değil sen kapali olduğun icun hic bir yere acik rasim koymamalısın  böyle saçmalık olur mu ya oyle insanlarin arkasından boyle konuşuruz iste ya allah askina ya nolur kimse süs icin kendisine yakıştırdığı için kapanmasjn ya okadar belli oluyo ki cok itici gunah zaten 
tarafından
Yani olay bu zaten ben küçükken kapandım yıllardır da kapalıyım kimse için kapanmadım kimse için süslenmem de kimse için açık resim de koymam. Benim kızdığım konu da bu zaten sözde kapalı ama ortalıkta açık resim paylaşılıyor

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 1,286 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Denizin Mavisi (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Evrim.34 (489 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 506 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.