+13 oy
525 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Gerçekten amacım. Tartışmak değil.   Ama çok merak ediyorum. Biri mutluluk postu açınca.  Hemen ya linç girişimi oluyor yada şöyle yapmayın diye post açılıyor. 

Eşle Mutlu bir anını paylaşılsa (eşimden mutsuz olanlar var 

Anneyle mutluluk anısı paylaşılsa.  ( AA annesi olmayanlar var 

Menü sorarsın (AA aşerenler var olan var olmayan var denir 

Birşey alırsın.  (AAA alamayanlar var. 

Anneler günü için fikir istersin AAAA annesi olmayanların var 

Baba için fikir istersin AAAA babası olmayanların var 

PEKİ BURDA EVLADINI KAYBEDENLER YOKMU ANNE OLMAK İÇİN. RABBİME HER GECE AĞLAYARAK YALVARAN KARDEŞLERİMİZ YOKMU 

PEKİ NEDEN EVLATLARİNİZ LA PAY YAPİYORSUNUZ.  O ZAMAN. KIZIMIN HAYRANLIĞI.  OĞLUMUN BAYRAMLİGİ. EE BURDA O KADAR. ANNE OLMAK İÇİN UĞRAŞANLAR VAR EVLADINI TOPRAĞA VERENLER VAR BUNLAR NEDEN AKLINIZA GELMİYOR.  

İNSANIN HEVESİNİ KURSAGİNA DİZMEYİN.  BÖYLE BİR SEYE HİC GEREK YOK   

ÇOĞUNLUKLA DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMAK İÇİN 2 ARTI ALMAK İÇİN KALP KIRMAYIN.    BAŞKASININ MUTLULUĞU İLE MUTLU OLMAYI DENEYİN. BENCE

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canımsı mutluluklar her daim.kiskanilir hele ki kadınlar arasında Buradada kadınlar olduğuna göre ......:D

tarafından
Çok yanlış ama
tarafından
Onlara göre olan var olmayan var mevzusu . Halbuki Allah daim etsin de ge
tarafından
Evet bende ilk geldigimde farkettim heleki güzel bayan san burda hiç şansın yokkkk
tarafından
Aynen cnm
tarafından
Kıskananlar çatlasın bacım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim cok dogru diyorsun ama mutlu birini görünce hemen kıskanıyorlar o yüzden tırnaklarını çıkarıyorlar. :))
tarafından
O tırnaklar la gitsin sivilce lerini patlatsinlar
tarafından
Aaa deme öylee onların sivilcesi yokturr :)) kendileriini çok begenirler :)
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Aynn öyle burdaki kıskanç insanalar yüzünden post açmaya korkar olduk 
tarafından
Tersine Daha çok ac
tarafından
Geçen burda bir ,arkadaş yazlık almış kendine onu attı biride yazmiski param var zayifimdir nasıl hava atabilirim falan hemen o kişiye birsuru artı geldi biyerlerinu kaldirdilar ve postu kapattı açan kişi
tarafından
Yuh zayıf diyede kiskanildiysa daha kimseye birşey anlatmaya gerek yok
0 oy
tarafından
Büşra ilk defa böyle kızıyorsun ha :D herşeye bir kulpları var işte 
tarafından
Ben okuduk ca üzülüyorum.  Ya.  Ne güzel Mutlu lar diyip geçmek varken.  Yapılan çok yanlış.

Ben kızımı kaybettigim halde biri bebek resmi atınca. Çok mutlu oluyorum.
tarafından
Ayenn ya bi insanın mutluluğu neden bu kadar batıyor millete. Belki acıları taze anne babasını kaybetmiş biri isyan etse acısı taze anlarım ama gerisi ne alaka,
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Çok haklısın Büşracım. 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Mutsuzluktan haz alan bir topluma dönüştük sanırım.
tarafından
Ben mutluluk postu görünce çok mutlu oluyorum
tarafından
Pınar Altuğ sofra paylaşımı yapmış hemen onada linç gelmiş olan var olmayan var diye. Sofrada da sadece tabaklar ve bir kaç peynir tabağı, ekmek var yani. Duyanda sofrayı donatmış sanacak. Kimsenin kimseye tahammülü kalmamış valla.
tarafından
Şu hayatta tek merak ettiğim şey.  Olan var olmayan var diye eleştirenler. Normal günleri geçtim. Ramazanda kaç ailenin umudu oldu. 2 tane koli alıp.  Yoksulu mutlu etti ama eminimki sadece klavye artisligi
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Onlar mutsuz ve kıskanç oldukları için canım :) 
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️ ilkkez akşam senide gördüm
(25,223 puan) tarafından
Aa ilk kez mi gördün kız :) hayallerindeki gibimiyim :D
tarafından
Daha güzel sın :)))) ❤️❤️❤️
(25,223 puan) tarafından
Yaa o senin güzel bakan gözlerin canımm :) ❤️ ❤️ ❤️
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Ya bence de insanlar istediğini paylaşsın boşverin 3 günlük dünyada insanların kalbini kırmayın ya 
tarafından
Kalp kırmak tan zevk alıyor lar
0 oy
tarafından
Aynenn herkes birbirini kıskanır kadınlar kadınları daha çok kıskanır ama ben kıskanmiyorm tek kocamı kıskanıyoree:))))
tarafından
Bende kiskanmiyorim çok şükür rabbim onlara daha çok mutluluk versin.  
Bende eşini kiskananlardanim.  Ama yerine göre
tarafından
Aynen cnm vala rabbim herkesin rızkını veryor az çok bunu abartıyor burdakiler Allah akıl fikir ihsan eylesin
0 oy
tarafından
++++++landn bacım sen helal iyi yazmssnn dogrulari
tarafından
Ben öyle olunca daha iştahla yiyorum.
tarafından
Vala yiyemdm boğazıma dizdiler :))
tarafından
Hamileyim ya
tarafından
Bende Hamileyim cnm sen keyfince takıl.  Ben canım istedimi anneme gidip topluyorum
tarafından
Ohh ne gzl beleş  cnm:))
0 oy
tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana sonuna kadar hemde insan kocasıyla kavga edip post açınca normal koca hediye alınca paylasinca aaaa ne kadar ayıp alamayanlar var ya bir kerede başkasının mutluluğu ile mutlu olmayı deneyin 
tarafından
Ben şahsen çok ama çok mutlu oluyorum
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Kıskançlıktan başka bişey değil mutsuz olanlar genelde böle bide her haline sukretmeyenler bole
tarafından
Maalesef cnm
0 oy
(120,676 puan) tarafından
kiskanclik duygusundan ☺
tarafından
Dimi ☺️ benim kuzeyim nasıl iyimi ah bı gelsen Türkiye ye de azıcık ısır sam onu
(120,676 puan) tarafından
hic durmuyo hiiiccc
0 oy
tarafından
Helal olsun katılıyorum psikolojisi bozuk hatunlar mutsuz olanlar başkasının mutluluğunu cekemedikleri için yorumda saldırmayı uygun goruyorlar sana ters geliyorsa soru yanıtlama git dert postlarında al soluğu herşeye bir elestri herşey kendileri istediği şekilde olacak yonetkenlik duyguları ağır basanlar herhalde eşlerine sabır versin Allah 
tarafından
Güzel özetlemissin cnm
tarafından
Kaç kere denk geliyorum biri bir soru açıyor altına kızmayın linç etmeyin cümlesini ekliyor bu kadar mı ürkütürler insanı ceylan misali :-D mutluluk olsun cinsellik olsun herkes ahlak bekçisi madem uygulamaya girmeyin giriyorsunuzda hep dert postlarından çıkmayın herkesi kendileri gibi olsun istemenin psikolojideki adı ne olaki :-D
tarafından
Ben bile yazıyorum cnm
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Bende çok kızıyorum burası sohbet yeriyse kararında herşeyi paylasabilirz sohbet edebiliriz.. ben insanların mutluluğunu gördükçe mutlu oluyorum 
tarafından
İnan bende çok mutlu oluyorum.
0 oy
tarafından
Büşram yürü be güzelim o kadar haklısın ki gerçekten bence fesatlık bu sanki tvde görmüyorlar yemek güzel mobilya veya mutlu eş anne baba
tarafından
Eminim ki burdan daha çok görüyorlar
tarafından
Ama fesatlık olsun diye muhalefet oluyolar işte
0 oy
tarafından
Aynen bende şaşırıyorum sonuçta bu uygulamaya girdiklerine göre telefonları internetleri var herşeyi oradan da görebilirler herkes her şeyini paylaşıyor sonuçta her yerde ee burda niye kötü bir post olunca herkes melek oluyor akil veriyor iyi bir post olunca ne bu demeler başlıyor anlamıyorum 
tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Kadınlar fesat çünkü çekemiyorlar ama inadınaaa kocamızla çok mutluyuz huzurluyuz ahahahahahhahaha
tarafından
Çok şükür cnm
0 oy
tarafından
Gerçekten ağzına sağlık içimden gecenleri anlatmışsın resmen teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(4,343 puan) tarafından
Ne güzel söyledin ya gerçekten anlamıyorum burda her çeşit insan var herkesin yaşadığı hayat aynı değil aynı olmak zorunda değil. Bende bebeğimi kaybettim ama bebeğiyle resim paylaşanları görünce ya da bir şey sorunca tepki vermek yerine yardımcı olmaya çalışıyorum kimseyi kırmıyorum evladım yok diye. Onları gördükçe daha çok mutlu oluyorum. Peki neden eşiyle arası iyi olmayanlar kaynanasıyla görümcesiyle anlaşamayanlar  annesini babasını kaybedenler var diye ya da burda imkanı olupta yaptığı şeyleri paylaşan insanlara bu kadar tepki veriliyor insan ne zaman bu kadar kötü oldu mutlu insanlara ne zamandan beri tepki gösterildi gerçekten aklım almıyor  

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 159 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Seddy (914 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 738 göst.
0 oy
10 cevap 343 göst.

396,334 soru

11,855,595 cevap

35,949 kullanıcı

...