0 oy
781 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,848 puan) tarafından
Kizlarrr satt 8 gbi dogum yaptim hic korkulacak gbi degil sadece sanci asamasi can acitiyor amaa catalda 5 dakikada 2 ıkınmada hallettim ikimizde iyiyiz cok sukur sadece fazla kanamam var ebe bazi yerleri unutmus 1 saat once geldi oralarada dikis atti tek sorun bebis memeyi almiyor napmm lazim mama mi versem

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ay cnm benim Allah imhayirli etsin gözünüz aydın ❤️ mama verme hemen kuzum pes etme emzirmeye devam et elinde sonunda acikacak:D

-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Gözün aydın cnm rabbim analı babalı büyütsün inşallah zorla olsada memeyi tutturmaya çalış pes etme 
0 oy
tarafından
Gozun aydin canim hayirli evlat olsun inşallah darisi basiminiza
0 oy
(6,726 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah'ım anali babalı büyütsün. Benim sütüm çok az geliyor du o yüzden 1 2 gün mama vermiştik çok ağlamıştı sakin biberonla verme şırınga ile ver canım biberona hemen alışıyorlar . Emzirmeyi de bırakma emmese de zorla :)
(6,848 puan) tarafından
Tamm canim oyle yapcaz doktor mama alin ama biberonda yapip kasıkla vrrin dedi oyle yapcaz bakalim amaa pes etmicem
(6,726 puan) tarafından
Evet canım pes etme emer allahın izniyle ☺❤
0 oy
(6,683 puan) tarafından

Tebrikler canim darisi bizee birde ben dogursammm:dizzy:

0 oy
tarafından
Hayirli olsun canm rabbim abanli babali buyutsun salih evlatlardan eylesin. Isallh bizde boyle kolay dogum yapariz. Benim ablam dogum yapti bebegi meme yemiyorsu sutte yoktu ama. Hadtanadeydik ozamn himserelere dedim onlarda mama vardi onlar az az veriyordular 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 377 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 697 göst.
5 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 495 göst.
10 Temmuz 2019 Aile kategorisinde rabiaydin54 (523 puan) tarafından soruldu

385,119 soru

11,517,775 cevap

35,176 kullanıcı

...