0 oy
705 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Elbette ömrü varsa yaşar tabi, ama çevresinde var mı hiç böyle yaşayan bebek. Eşimin kuzeni 7 aylık 900 gram dogum yaptı suyu birden boşalmış hastaneye zor yetişmişler 5 dk da doguruvermiş. Bebek küvözde, bağırsaklarında sorun varmış bugun ameliyat olucaktı. İnşallah yaşar yavrum annesi perişan :/

37 Cevaplar

0 oy
(2,330 puan) tarafından
7aylik yaşıyor normalde rabbim ömür verdikten sonra  yicek ekmeği alacak nefesi varsa herturku Yaşar ins rabbim ailesine güç kuvvet versin 
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(7,213 puan) tarafından
Burda okumuştum kendi bebeği aynı o şekilde doğmuş aylarca kalmış kuvezde ama şuan sağ salim bir bebekmis . Rabbim yavrusunu ona bağışlasın 7 aylık bebekler daha fazla yaşar diyorlar Allah büyük
(25,224 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Benim oğlum 7 ay olmasina üç gün kala 960 gram doğdu.

Çok şükür yiyecek lokması varmış şuan 20 aylık .
(25,224 puan) tarafından
Maşallah canım çok şükür
0 oy
tarafından
Rabbim ömür bağışladıysa yaşar tabi .inşallah hayırlısıyla sağ salim çıkar 
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
(6,919 puan) tarafından
600 gram bile yaşıyor Rabbim şifa versin inşallah  Allah'ım anasına babasına bağışlasın ay çok üzüldüm  kolay değil bende yaşadım  zor
(25,224 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ayy rabbim sifa wersin korktuklarina ugramasinlar
(25,224 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Kaç gramdı bilmiyorum ama 5 buçuk 6 aylık doğup yaşayan bi tanıdığım var. Üstelik senelerce önce olmuş bi doğum. Çocuk şimdi koca delikanlı 18-19 yaşlarında. O zamanın şartlarında hayata tutunmuş yiyecek ekmeği icecem suyu varmış bugünleri gördü. Rabbim inşaallah tez zamanda şifa versin annesine kavuşsun yavrucak. 
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Geçen yıl tam bu zamanlardaydi galiba hatta ramazan ayıydı eşimin arkadasinin bebeği oldu 27 haftalık 900 Gr di ilk zamanalr hiç beklentileri yoktu sonra beslenmsi düzeldi tekrar enfeksiyon kaptı durumu kötüye gitti ve bir anda toparladı 8 hafta kuvez de kaldı şükür çıktı şuan maşallahı var galiba hiç gormedim ama haberlerini alıyoruz gayet sağlıklı bunu çevremde olduğu için birebir örnek olarak verdim.erken doğumlarda bağırsak akciğer ve göz gelismi daha oluşmamış oluyor böyle olupta yaşayan çok bebek var bu dünyada yiyecek ekmeği varsa hayata tutunur 
(25,224 puan) tarafından
Anne sütü içince midesi şişiyomuş bu yüzden ameliyata alınmış :/
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay kıyamam ya ins Rabbim şifa versn o minicik yavruya 
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Omru varsa yaşar canim. Bi ara gazetede görmüştüm 600 g doğmuş aylarca kuvezde kalmis taburcu olmuştu. Rabbimden ümit kesilmez.
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
(979 puan) tarafından
Bnim kuzenim 7aylık dgmstu. Minnacktı. Ama suan 20yasnda koca kız oldu cokta sglklı masallah.. Rabbim yeter ki saglıklı ömür versin insallah
(25,224 puan) tarafından
Maşallah canım amin inşallah
0 oy
(175 puan) tarafından
6 aylık 745 ve 820 dogan bebeklerım yasıyo cok sukur. 31 aylıklar su anda. Yıyecek ekmegı varsa yasar allahın ıznıyle 
(25,224 puan) tarafından
Maşallah subhanallah inşallah nasibi vardır
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim yeğenim yaşadı canım şuan 6 yaşında ama çok zorluk çektiler beyin kanaması geçirdi kuvezde felç geçirdi falan yüzünün sol tarafı oynatamiyor kulağı yoktu çok şükür Yu damari açıldı kulakta yapıldı çok zeki maslalh aynı dediğin gibi olmuştu bizimde yeğen suyu bosalmisti canım 
(25,224 puan) tarafından
Maşallah canım allah razı olsun inşallah yaşar
(4,061 puan) tarafından
İnş kuzum hani derler ya yicek ekmeyi varsa 100 gram bile doğsa yaşar Allahım ömür versin bizim gücümüzden sağlığımızdannona versin iyi olsun inş boncuk güzel haberleri bekliyorum canım haberdar et bende merk ederim
(25,224 puan) tarafından
Allah razı olsun canım haber alır almaz yazarım
(4,061 puan) tarafından
Bekliyorum kuzum dualar onunla
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben<3 annemde albüm varmış o zaman doktora gitmek de pek yokmuş 9 ayı bile geçmiş gitmişler doktora erimişim albümden. 750 gram doğmuşum. Babannem yazın sıcağında koyunun yününe sara sara büyütmüşler beni. Yani Rabbim isterse herşey olur. Ve Rabbim bebişi inşallah annesine bağışlar

(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım alb0m ne demek
(11,505 puan) tarafından
Gebelik zehirlenmesi canım
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Görümcem 800 gram doğmuş 20 yasında suan rabbim bağışlasın 
(25,224 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ben 7 aylık doğmuşum bundan 24 sene önce ki imkanlarla küveze de yatmışım