0 oy
939 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından
Herkese teşekkür ederim kızlar dualarınız için çok halsizim bebeğim küveze alındı köprücük kemiği kırılmış dua edin ne olur kokusunu hala çekemedim ☹️

32 Cevaplar

0 oy
(1,762 puan) tarafından
Gözün aydın canm Rabbim evladını sana bağışlasın Rabbim evladının yüzü suyu hurmetine o meleğin yüzü suyu hürmetine sana güzel hayırlı kapılar açsın ins❤
(1,762 puan) tarafından
Amin inş Rabbim yanlışından döndürsun ama iyi insanlarla.karsilastirsin seni cnm
(392 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum benim amin inşallah meleğimin hatrına bundan sonra huzurlu bir hayatı olsun babasını kaybetmesini istemiyorum bir kaç gündür bebeğimi kucağıma almama izin veriyorlar babasıda geliyor sanki görüyor gibi hayran hayran bakıyor sesini duyunca resmen sözünü dinliyor onları öyle görünce içim gidiyor keşke herşey yoluna girse :(
(1,762 puan) tarafından
Eşinde hiç yanaşma durumu yok mu peki oturup bi konuşun hastane cikisinda
(392 puan) tarafından
Bazı şeyler değişiyo canım keske değişse ben kızımı babasından ayrı koymak ıstemıyorum ama esım bizi ailesi gibi kabullenip sahip çıkmıyo hiç
(1,762 puan) tarafından
Tabi cnm hem evladın için zor hemde senin için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şuan ayakta durman lazim o psikoloji çok zor biliyorum geçecek ama inan bana benimde kızım küvezde kaldı onlar sandığımızdan çok daha güçlüler evladınla bir an önce kavuştursun Rabbim inşallah 
(392 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ayrı kalmak öyle zor ki hele ki bebeğim orda acı çekerken bunca zaman yol ettım hastaneyı hala kavudamadım kızıma dua edın lütfen rabbim şifasını tez elden versin öyle görmeye dayanamıyorum :'((
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Gözün aydın canım sağlıkla büyüt yavrunu rabbim sana bağışlasın canım çok geçmiş olsun 
(392 puan) tarafından
Tesekkur ederım canım
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Benmkide kırık doğdu sonraki rutin muayenede öğrendim çok zordu doğumum.. zor doğumlarda olurmuş.. sezeryan diye inlemistim resmen.. ama fizik tedavi falan gerekmeden kendiliğinden kaynadı doktorun dediği gibi.. elini kolunu takipte kalman lasim
(4,961 puan) tarafından
Aynen bende 3 saat sadece ikindim açılma olduğu halde inmedi bebek aynı sey yasamisz
(392 puan) tarafından
Sabah ondan gece 12 ye kadar sancı çektiğim halde çok yavaş ilerledi Suni verdiler son saatler ama demek ki o bile fayda etmiyormuş ıkınmak için çok zorladım ama yinede zor oldu dikişin var mı
(4,961 puan) tarafından
Olmazmi sayısız iç dış 1o gün yan oturdum bana ayrı olarak annem baktı resmen keşke sezeryan ollsaydim özelde .. bidaha asla normal doğurmam herkesin vücut yapısı bir degl ama devlette çok zorlyolar karnıma bastirdilar öyle çıktı.. 5 aylık olduk biz
(392 puan) tarafından
Ben özelde yaptım aynı canım fark yok ki karnıma çıktı ebe bastırdı normal diye diretri doktor ben sezeryana alın dıye yalvarırken
(4,961 puan) tarafından
Ben şimdi olsa sezeryan tercih ederdim ama nerden bileceksin işte
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm ❤️ gözün aydın ❤️
(392 puan) tarafından
Tesekkur ederım canım amin inşallah rabbim şifasını versın kızıma kavusuyum dayanamıyorum artık :'(
tarafından
Merak etme kavuşacaksin ☺️❤️
0 oy
(4,780 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah cnm inşallah tez vakite iğleşir yavrun
(392 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benım duanı eksık etme lutfen
(4,780 puan) tarafından
Dualarımız seninle yavrunla cnm rabbim tez vakite kavuştursun
(392 puan) tarafından
İnşallah canımmm çok teşekkür ederim ❤️
(4,780 puan) tarafından
Nasıl oldunuz cnm
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Ya kuzum benim Allah acil şifalar versin inşAllah sen iyimisin peki
(392 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum benım ben ıyıyım bebeğim hala hastanede yol ettım hastaneyı allahım meleğime şifa versin dualarınızı eksik etmeyın nolur
(1,661 puan) tarafından
Allah acil şifalar verir inşAllah canım benim
(392 puan) tarafından
Amiiinn n inşallah
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Yaşadıkların çok zor şeyler cnm her sıkıntının ardında bir ferahlık vardır rabbim feraha kavuştursun seni inşallah cnm benim bebeğine de çok gećmiş olsun tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah allah anali babalı büyütsün inşallah cnm
(392 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benım çok tesekkur ederım gunlerdır hastaneye yol ettım yazamadım sızlere dualarınızı eksik etmeyın nolur
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim sana da evladına da sağlık mutluluk huzur versin inşallah 
(392 puan) tarafından
Insallah canım benım allah razı olsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun tez zamanda iyileşir inşallah ❤️ 
(392 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benım dualarınızı eksik etmeyin nolur :(
0 oy
(940 puan) tarafından
Bebeğin nasıl oldu canım :(
(392 puan) tarafından
Hala yoğun bakımda kuzum ne zaman çıkıcak belli değil henüz :(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 386 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 551 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 342 göst.
28 Ocak 2020 Aile kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,559 puan) tarafından soruldu

383,396 soru

11,473,894 cevap

35,076 kullanıcı

...