0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (6,824 puan) tarafından
Kizlar var mi varsa pazar gunu snava girecek mi

3 Cevaplar

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ogrencilerim var cnm girecekler tabi
(6,824 puan) tarafından
Giris belgesini e okul uzerinden mi alcaklar canim
(6,824 puan) tarafından
Herkesin okulunda mi olacak yoksa farkli yerlerde mi birde bu sinav icin ucret odendi mi
tarafından
Okul sinav olucaklari siraya birakacak canim
(3,901 puan) tarafından
Bizim okulda da müdür cikarcak cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oglum gircek kuzu Allahim onlara herseyin hairlisini versin insallah aah hepsi icin nasil emdiseliyim bi bilsen les gibi bibsene gecti onlar icin 
(6,824 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canim benim ucret falan odediniz mi canim bu sinav icin
tarafından
Ucretsiz canim sinav devlet sinavi lgs sonucta
(6,824 puan) tarafından
Canim bana ayrintili anlatsana simdi bi giris belgesi falan lazim mi kendi okullunda mi olacak snav
Benim bi kardesim var annemle babama benim girmeme gerek yok deyip duruyomuss simdi sistem nasil yazarmisin
tarafından
Kuzum sinav 9.30da basliyo ama sinav yerine 9da gitmen gerek giderken enaz iki kursun kalem bi silgi bi acacak ve jelatini soyulmus bir pet sise su sadece kimligiyle gidecek belgesini falan pandemiden dolayi kendi okulu yada yakinindaki okulda yapilicagi icin o okul belgeleri cikarip sinav olucagi sıranın ustune birakacak
(6,824 puan) tarafından
Peki biz nerden bilcez canim hangi okulda yapacagini e okuldan mi bakcaz
tarafından
Simdi soyle girmeme gerek yok diyemez onun oncesinde dilekce vermesi gerekiyoduki sinavdan muaf olmak istiyorum ortalamaya gore lise belirlemek istiyorum diye benim oglan da ortalamasina gore gidicek liseye ama biz deneyim olur diye muduru ve ogretmenleriyle konusarak sinava girmesine karar verdik ortalamasi yuksekse ona guveniyodur
tarafından
E okuldan bak canim salon nosu sira nosu falan hersey yazar
tarafından
Yani kardesinin girmesi gerek kimligiyle okulda olmasi gerekiyo saat 9da
(6,824 puan) tarafından
Yok kuzum neresi yuksek okula hic yuzu yok annem babam calisiyor pek bilgileri yok bu konuyla ilgili bende kac gundur baski yapiyorum yenide babami aradim dedim sinav var snava gidecek goturun onu dedim
(6,824 puan) tarafından
Cok saol canim allah razi olsun
tarafından
Yaa neden onemsemiyo acaba bide soyle bisi var dilekce vermesse sinavada girmesse hic bi okula giremez ozel okul disinda bilginiz olsun
(6,824 puan) tarafından
Biliyorum canim mecbur gidecek bak ben nasil gonderiyorum onu
Ama canim onceden belge falan cikartirdik giris icin simdi niye boyle olmus ki
tarafından
Pandemiden dolayi bu sekilde canim sen e okuluna gir okulunu öğren okullarda yigilma olmasin belge almaya gelenlerde diye onceden onlar cikartip siralara yerlestiricekler
(6,824 puan) tarafından
Tamm canim anladim cok saol kucuk oglum var uyusun okulunuda arcam
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Canım.okulunubarayio bilgi alabilirsin.. 

Her öğrencileri okulunda giricek ama önceden idareye haber verin sınava girecem diye ona göre sınav giriş belgesi alıyor. Saat geç olmadan hemen gittiği okulu ara,numarayı bilmiyosan internetten bak okulların internet sayfası var..
(1,664 puan) tarafından
Eğer sınava girmezse devlet onu herhangi bir okula yerleştirir.imam hatip yafa evin yakınındaki bi okula
tarafından
Hayir bizim okulun mudurunun dedigi dilekce vermeyip sinavada girmesse hic bi okul kabul etmiycek
(6,824 puan) tarafından
Yaa yerlestirmezse canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde Yekta.16 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 178 göst.
0 oy
15 cevap 751 göst.
17 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Baharbahar (70 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 211 göst.
22 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu

379,523 soru

11,361,391 cevap

34,839 kullanıcı

...