0 oy
796 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm hanımlar. Yarın mahkemem var. Eşim izin alamıyor.  Çünkü pazartesi. Hastaneye gidilecek. Şuan hastane bizim için çok daha önemli.  HANIMLAR DUA EDİN.  ADELET YERİNİ BULSUN   16 ay üzerine. Hepsiyle yüzleşilecek. Yüksek tansiyon dan kızımı kaybettime dair evrakları da dosyaya koyuldu   

Ben davayı ilkten kazandım. Suçsuz olduğum ortaya çıktı.  Hem para hem hapis cezası verildi ama onlar tekrar. İtiraz etmişler. Bu benim işime yaradı. Kızımın dosyasını da eklettim.  Görümcemin ve kocasının da . Ceza almasını istiyoruz. 

İlkten sadece.  Görümcemin gorumcesine ve onun kocasına ceza verilmişti. Şimdi hepsi ceza alsın istiyoruz biz  

Dava konusu.  

Hırsızlık . Suçlaması.   Telefon numarası verip tacız ettirme   Haneye tecavüz.(görümcemin kocası beni dövmeye kalktı evimi bastı. Kızıma hamileyken ) 

İki gündür sitres içindeyim.  

image

26 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Hadi hayirlisi olsun insallah canım. Umdugun çıkar insallah.
(1,238 puan) tarafından
Gecmis olsun rabbim şifa versin insallah.
tarafından
Rabbim şifa versin cnm onlarda beni hırsızlık la suçladılar.
(194 puan) tarafından
Saolun kizlar Allah razı olsun.Rabbim yarına koysunda yanlarına koymasın inşallah...
tarafından
Emin ol kimsenin yanına kalmıyor cnm
(194 puan) tarafından
İnşallah canim kalmaz inşallah
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ne ceza verdiler onlara
tarafından
Hem para hem hapis cezası verildi cnm.  Ama itiraz etmişler tekrar mahkeme istendi
(9,247 puan) tarafından
Hak ettilerse ceksinler
tarafından
İnşallah canım çekecekler
0 oy
(1,691 puan) tarafından
insallah adelet yerini bulur canim 
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Eşin ne diyor bu duruma ailesini ablasını mahkemeye verdin sonuçta 
tarafından
Eşimle beraber gidip verdik mahkemeye.  Cnm haksız olan cezasını çekecek diyor   annesiyle de mahkemem var onun içinde mahkeme günü bekliyoruz
(261 puan) tarafından
Annesiyle neden mahkemenin var merak ettim Allah yardımcınız olsun
tarafından
Kısa özet geçeyim cnm kızım vefat etti. Oh dedi.  Ne hastaneye ne de cenazeye gelmedi. Sonra hiç bir şey olmamış gibi. Kapıma geldi büyük bir kavga ettik ama el kaldırma olmadı. Kamera kaydı var. Sonra büyük görümcemin çalıştığı hastaneden sahte darp raporu alıp beni şikayet ettiler. Bende doktor dan ve onlardan şikayet ci oldum.   Evet kızımı kaybettiğim için psikolojim yerinde değildi.  Ağır hakaretler ettim ama el kaldirmadim. Diye belirttim. Ne olur bilmiyorum. Kimseye de açimiyorum
0 oy
(1,782 puan) tarafından
İnşallah devletin adaleti de Allahın Adaleti de yanına olsun Allah ahını yanlarına koymasın
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inş cnm ☺️
tarafından
Amin inşallah canım
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 333 göst.