+2 oy
519 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

• 2.5 yaşındaki oglumun gözleri çok bozukmus ;((Biliyorum diyen olur daha kötü durumda olan var beterin beteri var ama bende biliyorum ama elimde değil evlat sonuçta küçücük bi igne yapsalar canımız ne kadar açıyor çok üzgünüm gözleri bozuk derecesi yüksek olabilir dedi doktor anestezi ile uyutacaklar nolur dua edin Rabbim şifa versin bu kucucuk yaşında kaldiramayacagimiz yük yuklemesin Rabbim herkesin evladını korusun hayat ne kadar boş bunu anladim yaramaz diye kızıyorum ya o anlara sukrediyor insna keşke sağlıklı olsunda evimi başıma yıksın çok kötüyüm böyle olan var mı yada tanıdığı ;((((

32 Cevaplar

0 oy
(1,539 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim sağlık versin inşallah hicbirsey çıkmaz 
-Reklam-
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım iyi olur inşallah 
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Oyy kuzum kıyamam hemen ümitsizliğe kapılma belki doktorların halledebilecegi durumdadır inşallah gormemise donersiniz:pouty:<3

0 oy
(173 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah kuzum 
0 oy
tarafından
Canım benim Rabbim şifa versin. İnşallah kötü bişey yoktur. Gözlük falan kullanır da düzelir inşallah. Tek doktora mi göturdunuz yoksa bikac dojtir mu gördü.
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım şifa versin canım ins 
0 oy
tarafından
Allah sifa versin insallah 
0 oy
tarafından
Benim kizimdada cikti 6. Ayda bi daha bakacaklar. Uzulme rabbim.sifa versin insallah 
0 oy
tarafından
Ayetel kürsi okudum canım
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin tez zamanda düzelir inşallah gönlünü rahat tut tıp ilerledi bir çok şeyin çaresi var 
0 oy
(376 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin canm
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım inşallah tez zamanda atlatırsın bu durumu

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 352 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde MehtapCanAlparslan (20 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 152 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 272 göst.
0 oy
19 cevap 392 göst.
17 Nisan 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...