0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar nasılsınız , iyi misiniz?

Benim şeker yükleme haftam geldi diyeyim. Yüklemeyi kabul etmezsem ne oluyor , kabul etsem ne oluyor? 

Kısaca yararı ve zararı nedir? Bir el atın ya hu. Kafam çok karıştı. Yaptirmasan da olur , önemli bir şey değil diyen de var , yaptirmazsan olmaz çok önemli diyen de var. 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaptiemazsan bebegin erken ve kucuk dogar dediler yaptirdim yine de erken ve kucuk dogdu keske yaptirmasaydim
tarafından
Senin bebiş doktorlara ders vermiş
-Reklam-
0 oy
(10,986 puan) tarafından
Sonradan ah vah demektense yaptır kuzum ben 2 sinde de yaptırdım bir zararını görmedik şükür. 
tarafından
Sanırım bende yaptıracağım bu gidişle , beni tiksindiren aşırı tatlı dedikleri sıvı adı neyse onunda :))
tarafından
Asiri tatli degil ya bildigin gazoz gibi bi sey sadece ac karnina icince biraz tatli geliyor yoksa normalde  verseler gayet basarili bir icecek :d
tarafından
Vallahi aldım buradan gazı :) yaptıracağım testi , inşallah sonuçlarım da güzel gelir
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben de kararszdim. Ama varsa ve eger onlem alinmazsa bebek iri oluyor ve erken doğuyor dediler kokrtm yaptrdm. Önce 50 gramlik yaptrdm. Yuksek cikti. 100 gram yaptrdim. 1.saat 204 cikti. Baya yuksek yani. Dahiliyeye yonlendrdi.  Aclik tokluk sekerini istedi. Sonuca göre diyet som care insulin dedi. Ama yaptrina kdr cok dikkat ettm beslenmeme ve hareketlere.. yaptrdm bugun. Sonuca doktor cok iyi dedi. Diyete gerek yok.  Hicbir şeyden kisma kendini ama cok da abartma dedi
tarafından
Ay sonuna kadar ecel terleri döktüm, çok şükür kız bir şey oldu sandım. Bu gidişle yaptırıp oturacağım ben de :)
(1,274 puan) tarafından
Ben de 2 haftadr cok kötüydüm moralm cok bozuktu. Bu da sekeri etkiliyor. Test yaptrmadan önce bugun doktoe korkulcak bsy yok,  senin isini diyetle hallederz insulinlk bsy yok ddi. Oyle rahatladm ki, rahatlaynca test sonucuma etki etti bence. Kafam rahat olunca sekeri de etkiledi düşük cikti. Bgn mutluyum:)
tarafından
Hadi gözün aydın o zaman canım , çok iyi olmuş insüline gerek kalmamış. ♥️
0 oy
(7,885 puan) tarafından
Annemde anneannemde var. Ben de merak edip yaptırdım açlığım yüksek çıktı ama yüklemeden sonrakiler normal çıktı. Yine de gebelik şekeri demişlerdi. Böylelikle diyet uyguladım. Onda da çok düştü bu sefer de diyeti bıraktırdı doktorum sadece meyve yerken az yedim o kadar. Doğum yaptım halen devam eder ama sıkıntılar
tarafından
Benim de anneannemle dedem de şeker var , halam da var. Yaptirsam daha iyi olacak sanırım.
(7,885 puan) tarafından
Evet yaptır canım herkeste çıkar yüklemeden sonra diyen çok tanıdığım oldu onunla bir alakası yok yani
tarafından
Randevu alayım bakalım yarın , yaptırıp kurtulayım.
(7,885 puan) tarafından
İnşaAllah hayırlı sonuçlar gelir canım
tarafından
İnşallah , çok teşekkür ederim canım ♥️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Esraysf2009 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy