+1 oy
1,004 göst.
Diğer kategorisinde (966 puan) tarafından

İyi geceler kızlar . Dün akşam eşimle oturuyoduk TV izliyoduk ama zaten eşimle gitgelliyiz sürekli tartışıyoruz felan yine tartışmaya başladık . Eşimin babasınin dairesi var yeni yapıldı . Kurbandan sonra tamammis ev. Onlarda kiraya verceklermis ama kaynım evlenirse direk oraya oturtacaklar. Bende istemiyorum ben evlendim beni birlik tutuyorlar ayirmiyolar. Eşime dedim babana söyledin mi diye o da yok dedi niye dedim ben kendim alcam ev felan dedi ama almamız 10 yıl sürer resmen. Çünkü bu evin borcunu ödüyoruz daha çok var bide altın olarak ödüyoruz. Bende işte dedim bu gidişle bakalım bize nolcak diye . İşte sonra kızımla oynuyorduk oda oynuyordu işte sakalasirken dokunmuyo işte çekil felan yapiyo bana dedim noluyo derdin ne diye . Herşeyin sakliyosun uzaklasiyosun diye . Telefonunu saklar geceleri kapatır birisi arasa yanimda bakmaz gider başka odaya orda bakar. Yani anlayacağınız elime bile vermez yani . Öyle böyle derken kavgaya başladık giderim gidersin lafı oldu bana en son siktirgit dedi bende giyindim kızımı giydirdim çantamı aldım işte kızımı vermedi bana baya kavga ettik sonra kızımı aldım kızım ağlayınca çıktım işte pesinden koştu kızımı almaya çalıştı felan kapının önünde tartıştık . İşte içeri geçince ben ona vurmaya başladım benim bavulumu hazırlayıp sen git diye evden göndermeye çalıştı . Öyle böyle derken çocuğu annesiyle verdi biz baya birbirimize vurmaya başladım işte boğazıma sarıldı bende o şeyle kafasına tekme attım baya bı giriştik sesimize annesi babası felan geldi . İşte kaynanam bana laf yapınca ona da bağırarak niye oğlunu tutuyon her zaman kotuluyodun felan diye onunla tartıştım . Huyu böyle işte rezil oluyor demeye başladı bende umrumda değil felan diye bağırdım . Kayinpederim susturmaya sakinleştirmeye çalıştı ama artık sinir krizi noktasına geldiğimi anladım . Sonra yukarı çıktık (ev dubleks ). Orda konuşmaya çalışıyorlar ama ben sakinlesemiyorum içimdeki herşeyi döktüm ben size bugüne kadar saygisilik yapmadım tek laf çıkmadı ağzımdan ama bu saatten sonra oğlunuz benim ailemi düşünmeden herşeyi yaptı bu saatten sonra da benim için sizin ne düşündüğünüz umrumda değil felan baya laf söyledim içimi döktüm hepsine. Sonra bana biseyler oldu heryer karincalandi ellerim kasıldı parmaklarım döndü kolum döndü gözlerim karardı ve sonrası yere düştüm ağzım felan kasıldı ne olduğunu biliyorum ama kendimi kontrol edemiyordum. Kaynanam kayinpederim başımda baya korktular panik oldular kızım kalk kendine gel felan baya telaslandilar işte. Kayinpederim eşime vurdu senin yüzünden diye . Sonra beni götürdüler hemen sağlık kabinine orda sakinleştirici felan taktılar işte kas gevşetici felan . Doktor noldu felan diye sordu onlarda konusuyolar ben duyuyorum işte gözlerim kapalı. Kayınpeder dedi benim oğlanla tartıştılar felan diye o da kizinmi dedi gelinim ama hepsinden önde geliyo benm için felan diye. İşte başıma masaj yapiyo ediyo . Sonra gözlerimi açtım doktor sordu nasılsın diye dedim bacaklarım kasiliyo ellerim kasiliyo kayinpederim ayağıma felan masaj yaptı eşim bacağıma yaptı . O ara eşim agliyo pişman sonra öğürdu kustu felan baya stresli bı geceydi . Sonra işte gece görümcem benle yattı kızıma kaynanam baktı sabah doğru kızımı aldım yanıma ellerim felan hala kasiliyo sızlıyor. Bide bileklerim böyle oldu kızlar . Eşim yüzüme bile bakamiyo yanıma yaklasmiyo bakalim nolcak ama yere düşmeden önce dedim bu iş burda bitti gidicem diye . Yani anlatmadigim daha çok şey var da işte kısaca böyle anlattım bundan sonra nasıl davraniyim kızlar . İkinci evliliğim gitsem babam esnaf kabul edemez etse bile hep başkaları ne der diye düşünür . Annem arkamda durur ama ilk bosanmamda baya üstüne geldi herkes ona bu zorluğu yukleyemem zaten kacark evlendim ikincide keşke hiç evlenmeseydim . Fikirlerinizi merak ediyorum kızlar bileklerim bu halde 

image

24 Cevaplar

0 oy
(5,313 puan) tarafından
Bunda daha çok sizin gönül rızanız önemli sonuçta o aile ile siz yaşayacaksınız bizler  o kapının dışında kalan insanlarız cnm sen sakinleş otur konuş şartlarınızı sunun birbirinize  artıları ekslieri kafanda topla kararını ver 
(966 puan) tarafından
Evet canım azıcık zamana bıraktım ama konuşup herşeyi yerine oturtmak lazım bundan sonra
(5,313 puan) tarafından
Yani zamana bırakırken  bazı meseleler ufakta olsa konuşulmalı ilişkilerde halının alyına süpürlmek gbi durumalr olur ertelemeyin çk fazla  konuşmak destek almak isterseniz yardımcı olabilirim
(966 puan) tarafından
Bayık canm hiçbir şeyi atlamadan konuşulacak mecbur bu saatten sonra dönüşü yok. Bu arada detstek için demişsin psikolog felan mi meslegin öyleyse konuşmak iyi olur
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bakın fırsat bu fırsat. Kiraya da çıksanız evinizi ayırmaya bakın. Yoksa belli yani kocanızın kolay kolay evi ayırmaya niyeti yok. Tamamen ayrılmamak için bahane buluyor. Ayrılmak istese baba ev bizim hakkımız der bastırırdı. Hazır esiniz size bu kadar üzülüyorken ısrarla ev ayırmaya çalışın p
(966 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canm evin ayrılması lazım bian önce yoksa bu gidişle biz ayriliriz gibi duruyo
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(966 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah
0 oy
(818 puan) tarafından
Bu olay icin cok uzuldm cnm ama keske hic evlenmeseydim deme bak benim eşimin yardimiyla yapilan bi ev var koyde yapilana kadar kaynanam hep siz oturursunuz burada dedi sinra noldu biliyon mu ben bu evi ümit icin yaptirdim yani kucuk kaynim için ésimde dedi ki ee anne sen dedin siz gelip oturun diye şimdi noldu kaynanamda siz o evlenene kadar oturursunuz sonra kiraya çikarsiniz dedi benim yuzden esimle tartismalarim oldu ama düşununce amaan bosver dedim yarinöburgun diyecekler bizim paramizla ev yaptilar en iyisi kimse karismadan kendi emeginle aldigin yaptigin şeyler cnm ikinizde sakin olun bi yavrunuz var onu düşunun rabbim doğru yola cevirsin insallah 
(966 puan) tarafından
İnşallah canm zaten ben kirada olsa farketmiyo kendimiz ağız tadıyla oturalım istiyorum
(818 puan) tarafından
Şu an kiradayim para mi verip minnetsiz oturuyorum nasip olur da insallah bizde bi ev aliriz o zaman kafam daha rahat olur
(966 puan) tarafından
İnşallah bizde çıkarız

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 432 göst.
12 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,001 göst.
2 Ekim 2021 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 330 göst.

381,172 soru