0 oy
7,243 göst.
Aile kategorisinde (261 puan) tarafından

Biraz uzun olucak ama  Kızlar size bişey sorucam ama nasıl sorulur bilmiyorum sormak yada sormamak arasında kaldım ama sabahdan beri canım çok sıkkın ve ağzıma bir lokma bile bişey koymadım bu erkeklerde ruyalanma diolar ya o normal mi ben bunu kafama takıyorum ve acaba eşime karşı yetersiz miyim de böle oluyor eşim diye düşünmeye başladım 2 gün önce eşimle birlikte olduk ve eşim bu sabah duş alma gereği duyduğunu söyledi benim de bu çok zoruma gitti doktor her hangi bir yasak koymadı birliktelikle ilgili ve hamileliğimin başından beri eşimle birlikte oliurm 2 gün önce eşimle birlikte olduk ve 2 kere ilişkiye girdik 2 gün önce yeterki eşim başkasına gitmesin ve yanlış bı yola dusmesjn diye elimden geldiginin fazlasını yapmaya çalışıyorm hamile olduğum halde bir günde 2 kere ilişkiye girdim ve haftam da küçük değil 34 +4 oldum bugün sabahdan beri de eşimle konuşmuyorum çünkü çok zoruma gitti evli olduğu halde ve düzenli birlikteliğimiz olduğu halde bu şekilde olmasi beni üzdü sizce bu normal bir durum mu acaba ben mi abartiyorm nolur bana bir akıl verin doktor yasaklasa Yada ayda bir falan ilişkiye girsek tamm dicem ama 2 gün çok fazla bir ara değil bence ilişki için bide sabah surat Yapinca eşime yuzunu falan görmedim valla dio bı de bu şekilde savunuyor kendini deli olucam anlaticak kimsem de yok  dertlesicek kafa dağıtacak kimsem de yok o yüzden size danışmak istedim nolur bana bı akıl verin küslügümü sürmeye devam etmelimiyim 

41 Cevaplar

0 oy
(12,500 puan) tarafından
Eski.ppst ama yüzünü görmedim diyor yani baskasiymis 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,222 göst.
17 Haziran 2019 Aile kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 602 göst.
18 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu