0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Kızlar kardeşim lgs den 175 gibi Bi puan almış çok sinirliyim ne yapacaz hiç bilmiyoruz nereye yerleşecek bu çoçuk Kayseri de fikir verin hamile hamile sabah beri sinirliyim :-(

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evine en yakin liseye gidecek ne yaoacak
-Reklam-
0 oy
(894 puan) tarafından
Okul derslerinde başarılı mıydı genel olarak nasıl bir öğrenciydi. Muhtemelen meslek lisesi olur. Eğer derslerinde de başarılı değil okumakta çok gözü olmayan bir çocuksa çıraklık okulu tarzı yerler var orada hem beceri öğrenip liseden de mezun olmuş oluyor. Rehber öğretmenler daha ayrıntılı bilgi verir muhakkak
0 oy
tarafından
Liseye gitmeyecek mi niye dert ediyonuz ki artik puana bakmiyor evine en yakin olan 5 yeri yaziyon biz enayiler zamanindaydi puan tutturup bi taraf yirtmak
tarafından
Yeni sistemi bilmiyorum bende kendi dönemim gibi düşünüyordum ama yakına yerleşiyormuş
tarafından
Sen cevaplara bakma en yakin olan en iyi yerleri yazin gecem sene gorumcemin kizina oyle yaptik puani yoktu en iyi yere ilk tepeye yazdigimiza girdi
tarafından
Tamam canım çok iyi moral, oldun çok teşekkür ederim :)
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Benim kardeşim de aynı ya çocuklar napsin okuldan dersten sogudular koleje bile gitseler uzaktan eğitim görecekler bı farkı olmayacak napalim onlardan kıymetli değil ya 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 138 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 78 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozle03 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 90 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozle03 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.