0 oy
829 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Arkadaşımın düğünü vardı kızımı babannesine bıraktım gittim almış çocuğu köye gitmişler 5 aylık bebek kızım ağlamış susturamamislar ben hemen geldim 1 saat sonra benden sonra çıkmışlar hemen kızımın sesi geliyordu ağlıyordu içim acıyor şuan kavga ettim telefnsa bana sormadan nasl gidersin diye eşimde kızdı bize niye haber vermedin diye  emziriyorum birde ne verdin dedim bisküvi ezdim verdim dedi çıldırıyorum yaa sinirden ellerim titriyor eşime dedim daha yüzünü göremezler bu yaptıkları çok ayıp dedim 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu kadar kadına laf yapacağınıza çocuğunuzu da alıp gidebilirdin zor değil kadının yaptığını beğenmeyeceksen bırakmayacaksn kimse senin nazını çekmek zorunda değil üzüldüm kadına 
(5 puan) tarafından
Ayrıca ben ona dedimki anne durmazsa ara 10dk gelirim hemen dedim aramadı 1saate döndüm ben aradım nerdesiniz dedim koydeyiz dedi kızımda ağlıyordu gelene kadar acikmis :( kucagmdan inmiyor zatn iç çekip duruyor keşke birakmadaydim dedim
tarafından
Oyy kuzum benim ya ama sende de hata var süt bıraksaydın onlara illa ki tek gitmen gereken yerler olacak haklısın
(5 puan) tarafından
Ben kızımın huyunu biliyorum o 1 saate acikmaz zatn biberon almıyor kaşıkla genzine kaçırırlar diye korktum açıkçası ama köye gittileri için gelene kadar 3saatti geçti
tarafından
Üzülme daha yeter Allah bebeğini sana bağışlasın
(5 puan) tarafından
Amin insallh
-Reklam-
0 oy
(359 puan) tarafından
Bırakmıcan kuzum yanlış anlama bak bırakınca böyle oluyor 2 çocuğum var biri 6 biri 1 yaşında 6 yaşındaki daha yeni yrni anneannesi ne gitmeye başladı o da kalmaya değil 2 3 saat durur alırım ne Bi yere gidebildim ne gittiğimde çocuklarla uğraşmaktan keyif alabildim ama gözümün önünden ayırmadım. 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Keşke yanında goturseydin bebek arabasında :/
(5 puan) tarafından
Emzirirken uyudu zatn uykusu gelmişti hastalık var götürmek istemedim 1saat gidip geldim zatn durmadm ama peşim sıra uyuyan çocuğu alıp gitmiş
0 oy
(10,474 puan) tarafından
5 aylık emen bebeğini kimseye emanet etmemen gerekmez miydi? Bu bir zorunluluk değil düğün keyfidir 30 dk görünür kızınla çıkardın, yüzünü göremezler de biraz ağır bir ifade bence kızabilirsin ama bu kadar öfkelenme canım keşke süt sağsaydın bıraksaydın ya da 
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Pardon da sen bırakıp gitmişsin 5 aylık bebek bırakılıp gidilir mi yani hata sende daha yüzünü göremezler diyorsun bide ayıp
0 oy
tarafından
Kayın validen ayrı tuhaf , sen burakmissin sende suç diyenler de ayrı tuhaf. Düğüne gitmeden ya içim elvermiyor bırakmaya desen demedikleri kalmaz. Babanesi yiyecek mi cocugu diye. Milletin herşeye cevabı var maşallah. Verdiğin tepki de hissettigin öfke de çok normal. Sen annesisin, babanesi diye ihtiyacın olmuş bikac saat bırakmışsn ama o bunu beceremedigini göstermiş. Ben de olsam çok kızarım, hem götürmesine hem buskivi vermesine. Beş aylık bebek daha ek gıdaya bile başlamamistir. Bir defadan inşallah bişey olmaz ama kesinlikle tepkini koy, bundan sonrası için neyle karşılaşacağını bilsin
0 oy
(198 puan) tarafından
Arkadaşının düğünü için kızını bırakıp düğüne mi gittin sende hata heleki emiyosa babaanne en azından bisküvi felan yedirmiş iyi yapmış yoksa tansiyonu düşerdi bayılırdı 
(5 puan) tarafından
Ama ben 1 saat durdum geldim kızımi köye götürdüğü için uzun sürmüş yol gitmişler çocuk acikmis gidince yoksa gitmeseler sorun yoktu
0 oy
(1,161 puan) tarafından
canim ben kuzenim bile  dugunune  gitmedim. hic kimse  hic bir sey cocugumdan onemli diyil.   gercekden dugune  gitmedim ailem gitdi. bende  her kese bebeyim kucuk gelemem dedim. yani. bir daha  birakip gitme  canim
0 oy
(155 puan) tarafından
Sütünü sağıp bırakabilirdin canım kadın kendince çare bulmuş napsın yani. 
0 oy
(173 puan) tarafından
Yanlış anlama ama kaynadanda suçlu olduğu kadar sende suçlusun ne kadar olsa 5 aylık bebeğini bırakıp düğüne gitmen de doğru degil
0 oy
tarafından
5 aylık bebeğini niye onlara veriyosun kendinle götür 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 168 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Pamuk_kalpli (1,486 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 933 göst.
19 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 299 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 563 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,268 cevap

34,987 kullanıcı

...