0 oy
329 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Tabiiki bebeksiz gibi de olmaz da bu çocuğun ağlaması huysuzlanmasi altını ıslattı mi terledi mi açıktı mi vs Ağustos ta doğsa inşallah artık gezemem diyorum arabada yok bu sıcakta virüste çocuğu otobüste minibüste de surunduremem ki gitsek bile altını nerde acicam nerde emziricem sizin fikriniz nedir tecrübeli anneler 

26 Cevaplar

0 oy
(418 puan) tarafından
Kişiye ve mevsime göre değişir. Rahat insan gecer ama benim gibi fazla pimpirikli insanlar pek cesaret edemiyor
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Benim bebe 44 günlük de cikilmiyor valls cikasim gelmiyor sicaginla bebeği yormak yollarda ziyan olmak istemiyorum
0 oy
(124 puan) tarafından
İnşallah gezemem derken gezme gibi bir zorunluluğunmu var anlayamadım:)
tarafından
İnşallah önceki kelimeye ait canım :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Gezmek istedikten sonra bence engel yok ben çok rahat geziyodum bide zaten belirli noktalarda bebek bakım odaları oluyo bise olduğu zaman oraya geciyorum tabiki heryerde bundan yok olmayan yerlerde de pek sıkıntı yaşamıyorum 
0 oy
tarafından
Valla canım çok iyi oluyo ama biraz gideceğin yere bağlı ben cikiyorum kızım beş aylık evde emziriyorum gideceğim yer ev otumasiysa en uzak gittiğim yer bir saatlik yer oldu kanguruyla giyim otobusde uyudu uyandı gittiğim yerde emzirdim ama sokakta gitigim yer civilde emzirdim bı kerede evkurda emzirdim geçen gün sonra piknikte filan emzir örtüsüyle emzirdim bebek arabasında göturdum zaten iki 3saatte bı emiyo yani sorun yaşamadım dolaştım geldim eve altını geçen bebek arabasında deyistirdim kafede bı sorun olmadı elin biraz cabuksa sorun yok şimdi köye gidicem kendi arabam da pusete koyucam ya benimki emzik emiyo zaten ben hiç sorun yaşamadım sadece çok yorululdugum için o gece sütüm azaldii başkada bı sorun yok yanii

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
9 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mucizemm233 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
20 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.