0 oy
638 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum Miraç efe kızım olck keisn değil ama elif ikra düşündüm kız kardeşimin arkadaşı beğenmemis Miraç efe ne ya elif ikra ne ya illa geleneksel olmasın havalı olsun flana diyor cokmu kötü isimleri sizce 

31 Cevaplar

0 oy
(2,692 puan) tarafından

Ya kız belki arkadaşıyla samimiyetinden kaynaklı öyle bi yorum yapmış, fikrini söylemiş. Bence burda sıkıntı, onu, koyduğun isimlerden şüpheye düşecek kadar kafaya takmanda.

Ben de postunu okuyunca hatırladım inan ki, kardeşimin arkadaşı da bizim için, ablanlar geleneksel isimleri seviyorlar heralde, demişti. Bunu duyunca gülümseyip aynen bak uzaktan uzağa tanımaya başladı beni demiştim gülmüştük, unutmuşum gitmiş. Ne takcam kafaya Allasenn :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız aman milleti ne takıyon herkes beğenmek zorunda değil ki 
0 oy
tarafından
Sen de deseydin kız kardeşimin arkadaşı kim yaa 
0 oy
(5,417 puan) tarafından
Kız kardeşin arkadaşı ne alaka yaa o kimki bmm kızım adı da ikra dini isim kötümü dengszmi ne ya
0 oy
tarafından
Benim Elif ikra'm var çok güzel isim bence:))
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Gayet guzeller
0 oy
(551 puan) tarafından
Miraç Efe çok güzel, ama Elif İkra ismini ben de beğenmem. 

İkra sadece oku demek.

Elif sadece bir harf. 

Ama kardeşinin arkadaşının uslubu hiç hoş değil. Senin çocuğuna koyduğun isimlere karışma hakkı yok kimsenin. 
0 oy
tarafından
kardesnin arkadasi kim canim yaa ona takildin.. bende elif koyucam ilki bilindik dildi ama kizim elif olsun istedi.. bana da yok laf dinletenezsin soyle olurlar boyle olurlar dediler.. sanki tum elifler ayni sulaleden cikiyor gibi takilma hicc..
0 oy
(864 puan) tarafından
Kız kardeşinin arkadaşımı ahahss yakında yoldan geçen insanlar bile karışacak her bokaa
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Ikra ismini ben beğenmiyorum. Anlamsiz geliyor bana. Nisa gibi.

Ama o kıza bi b.ok yemek düşmeyecegi icin bana da dusmez  :D istediğini koyabilirsin tabisiiii...

Ismiyle buyusn minnaklar.

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Başkalarının düşüncelerini moralini bozacak kadar önemseme boşver . Ona mı kalmış ?

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 404 göst.
14 Haziran 2019 Aile kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 326 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Nur KOSTAK (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 579 göst.
11 Aralık 2018 Aile kategorisinde Sümeyye Ömer (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 237 göst.