+1 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (13,702 puan) tarafından

Sütüm yooooohhhhh:ermm:

Memelrim bomboş sanki doğum yapmamisim gibi.

Bebek de sarardı haliyle sarılık oldu bence aynı Faruk'un küçüklüğü oldu ..

Dün Aptamil aldırdım.

Bugun o yağmurda gariban görümcem gitti e bebek ten biberon ucu aldı  falan bı şekilde vermeye çalışıyorum uyandiriyorum zorla.

Topuklarni sokmaktan morarmis resmen :pouty:

Rezene duydum rezene...

Almış görümcem bugün.

Tohum halinde almış.

Nasl yapcam onu kızlar siz benden daha iyi şeyler biliyodunuz ,okuydum hep diyodum neler biliyorsunuz diye:angel:

Bana  nasihat edin

Bana  fikir verin

Bı de dua edin Faruk acayip  icerliyo her şeye,

Bebek agliyo o agliyo.

Gelip bebeğe bakıyoruz kıskanç olmasın diye 

Ayağına vurmaya çalışıyor,git diyo..

Uff..

Bir çoğunuzun geçtiği yolun en başındayım.. :)

Bana güzel şeyler söyleyin :)

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aşkım üzüm hoşafı efsane süt yapıyor 

Sarılık için beyaz ışığın altına yatır biz öyle geçirdik 
(13,702 puan) tarafından
Lamba dimi normal :)
tarafından
Aynen canım
17 ile hastanede yattık biz bugün
Sonra yine yükseldi
Beyaz lambanın altında yatırın dedi başka bi çocuk doktoru gerçekten ondan sonra düşmeye başladı
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ah farukum ah :D 
(13,702 puan) tarafından
Ya sus be
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Mervecim 2. Bebegin sen iyisini bilirsin ama kasik biberon almissindr umarim.her bebek bir olmuyor ama cogu bebek biberon sonrasi meme emmiyor.sen iyi dusun iyi olsun.oyle hemen şakır şakır sut gelmiyor.dusa gir sicak siuyla goguslwri ov.sicak kompres yap havluyla.kimyon ic bardak bardak.oda sut yapiyor.birde kuru dut duydum denemedim ama.bol ye su ic.en onemli uyku.birileri varsa bebisi brak mama versnler ilgilensnler sen biraz kesintisiz uyu.elekteikli pompan varsa gelsin gelmesin surekli inek gibi sag bacim kendini.booool.boool sut olsun dolsun taşsin miniginde emsin insallah.birde burdan birinden gordum lazm olur diye kaydettim bir dene istersen canim resim atiyorum

image

(13,702 puan) tarafından
Kuşum almadım kaşık biberon valla ben lansinoh biberonla verdim bugün de sütüm indi şükür. Artık mamaya gerek kalmadı :)
(3,101 puan) tarafından
Ohh iyi sevndm canm cok sukur.soran oldumu yok sutum de .goze gelmesin.meraklilar olur emiyomuuuu sutun geliyomuuuuu diye
0 oy
(48,703 puan) tarafından
boza bulgur pilavi tarhana soda bunlar süt yapiyo mervis
(13,702 puan) tarafından
Ay ben anne oldm gene :)
(48,703 puan) tarafından
hayirli saglikli olsun insallah canim isim ne koydunuz
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kız sen doğurdun mu <3 sağlıcakla büyüt prensesi inşallah. Benimde ilk başlarda sütüm gelmedi canım ama şükür kızım sarılık değeri 2 çıktı bir şey olmadı. Sana önerim rezene işe yarıyor tohumu bir çay kaşığı koyup demle bir bardak içine. Malt içeceği de işe yarıyor canım ama şeker yoksa iç. Ve dereotu al canım onu ye taşar sütün kesinlikle ve bol bol su iç. Bende bunlar çok etki yaptı

(13,702 puan) tarafından
Askm doğurdum:)
 Erkenden geldi kızım ama çok şükür iyiyiz :)
(11,505 puan) tarafından
Çok sevindim canım. Maşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
0 oy
14 cevap 752 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 467 göst.
21 Mayıs 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Gurbetkuşuu (961 puan) tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,233 cevap

34,888 kullanıcı

...