0 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
kizlar hem sinava calisip hem bebegine bakipp basarili olan var mi? kpss sinavim var ama.eylulde bebegim olacak 1 sene var sinavima son 6 ay caliscam kizim 6 aylik olursa yapabilir miyiz ..yoksa hic baslayip yiptanmiyim mi

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
sinavina daha var diyee son 6 aya birakmaa bence simdiden baslamalisin. zaten yeni dogan bebek surekli uyuyor zorluk cekmezsin onun uyudugu bos kaldigin zmanlar araya bir iki soru skistrsan senin yararina olurr. yapablirsin tabkide kendine guven yeterkii
(10 puan) tarafından
allah senden razi olsun..herkrs hevesimi kirmisti
.yapilir degil mi?  ilk cocugum kararsiz kaldim
tarafından
istedikten snra hersey yapilir canim smdiden ufak ufak calismaya baslarsinn hafizan yenilenirr.  ilk zmanlari atlatnca kendine geldign zman bos zmaninda test cozersin uc bes soru dahi olsa senin yararina olur neden olmasinn zaten hep uyuyacak o ins usluda olur ne ii olur senin icn
tarafından
Neden yapamayasin canım ben ilk kızımı dogurmadan universteyi başladım resmen kızımla okudum .:) Geçen sene hem foasyon hem son sınıf bitti ayrıca kpssye girdim. . Akşam dojuzbucukta uyuturfum gecerdim sakin odaya gece ikiye kadar çalışırdım. Gecemi gundizume kartım çok şükür bitti gitti. Şimdi de Eylül'de kpssye baslicam ve seneye giricem anca yetişir çünkü çocukla ve şuan iki tane oldular.. kimsenin lafına aldanma Ban ilk okula başlarken çok dediler yapamazsın evlenince bitti herşey, çocuk öldü yapamazsın dediler.. yapacak dedim inat eddim:) şimdide helal olsun valla iyi yaptın diyor o diyenler. Sen yeterki işte yaparsın Allah in izniyle Allah yardımcın olsun canım
tarafından
Ay sana yorum yapacağına arkadaşın cevabına yazmışım k.bakma. neyse burda da görüyor zaten:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Son alti aya birakma ilk donemler bebekler daha uzun sure uyuyor sonra daha cok hareketleniyorlar. Calistiktan sonra neden olmasin. Akrabamiz bebegi kucukken universite okudu. Bitince de atandi.
(10 puan) tarafından
haklsin .simdiden basliyim..dogumdan sonra 7 si cikin a tek basima bakalirim degil mi..herkes bakamazsin diyor
tarafından
Valla bilincli bir anneysen esinde kostek degil destek okursa her türlü bakarsin. 7 gun icinde sen toplanirsin allah in izniyle sonra da bebegine bakarsin. En azindan yok ac mi yok gazimi var şöyle yap boyle yap diye karisan olmaz
tarafından
Hangi bolum mezunusun bu arada
(10 puan) tarafından
esiminden destek beklemiyorum..kostek olmasin yeter..morlaimi bozmasin sinir krizi gecirtmesin yeted
(10 puan) tarafından
fen bilgisi ogrt.
tarafından
Iste es desteği cok onemli . Insallah atanirsin hayirlisi olur hakkinizda. Bende rehber ogretmenim
tarafından
Bu arafa arkadasim besinci yilinda atandi fen bilgisi ogretmeni :)
(10 puan) tarafından
darisii basima..imslah bende atamkr bende mezun oallai 3 yil oldu
0 oy
tarafından
Cnm 1 sene çok uzun bir süreç başla şimdiden çalışmaya ayrıca ilk zmanalr bebekler çok uyuyor gündüz uykusunda çok rhat çalışırsın 
(10 puan) tarafından
oyle rahatladim kii tesekur ederim.hic tanimadan moral oluyorsunuz destek oluryosunhz..kocam bile kostek olurken..kafami topladim saynizde alllah raxi olshn..inslahh kiizmda uysal bir bebek olur
tarafından
Olur olur annesi korkma sen karnı doydumu gazı çıktımı tamam korkma bnim teyzemin arkadaşı var bir bebeği bşr de kreşe giden kızı var eşi hiç ilgilenmedi teyzem hep anlattı hem onlarla uğraştı hem kpss girid kadın 90 aldı atandı istersen olur cnm şüphen olmasın
(10 puan) tarafından
biz burdaki insanlar huc tanimadan birbirmzj destek moral oluyorz..kocam annem falan bebege bir sey olursa kotu olut fena olur die tehtit ediyorlar.ben hic destek gormedim..hamile ikende her isimi yaptim.kocam her gun aglattai ilgilenmedi cocugumhn her seyini ben yaptim..sevmedi bile onu.ya bu kadin hamile morali bozulmasjn demedi..stresten seker hastasi etti beni.sizler beni tanimadan kiymiyorsunuz kocam nasil kiyiyor
tarafından
Sen bunlara rağmen hayallerinin peşinden gidiyorsun dik duruyorsun boşversene kız bunuda yaparsın sen Bn inanıyorum bizleri bırak sen kendine inan gerisi boş
(10 puan) tarafından
bisvermek cokk zor ama yapacagim inslah..teselur sderim allah razi olsun
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Arkadasim 3 yasinda canavar gibi bir cocuk ve yeni dogurdugu bebegiyle calisiyordu uni sinavina. Hamileykende calisiyordu doguruncada devam etti evini *** götürüyordu afedersin ama gece sabahlara kadar calisti ayaginda kizini salladi gogsunde bebegini uyuttu elinde soru cozdu suan istanbul ozel istinye universitesi burslu olarak hemsirelik kazandi. Usyelik kocasi kaynanasi butun herkes köstek oluyordu ona.
(10 puan) tarafından
boyle guzel orneklere o kadar cok ihtiyackm var ki...benim de herkes kostek...destek bekelmiuorum zaten de ..esim annem fakan herkes
(3,148 puan) tarafından
Hic umrunda olmasin. O kiza engel olmak icin neler yapmadilar. Kocasi kitaplarini mi atmadi kiz eline kitap aldiginda beni ihmal ediyon açım vs hizmet mi yaptirmadi. Kaynanasi gelip laf sokup is yaptiriyodu pes etmedi sende etme yaparsin. Bende seneye yaz sinava giricem insallah. Azim onemli istedikten sonra olur.
0 oy
(338 puan) tarafından
Hamileyken çalışabileceğini düşünüyorum canım çünkü gazi olabilir reflüsü olabilir uyku düzenini tutturamayabilir şimdiden çalış notlarını hazırla bebek doğduktan sonra hazır notlarını tekrar edip çalış bu şekilde olabilir ancak. Allah gönlüne göre hayırlısıyla versin istedigini
0 oy
(25 puan) tarafından
Canım iyimisin nasıl moraller öncelikle merak ettim de , valla bence de yaparsın ki geçen sene aldigin puan gayet güzel ve bilgilerini dinç tut şimdiden başka bence yaparsın allahın izniyle 
(10 puan) tarafından
kocam etrafimda degilse iyiyim;) zaten arayip sormaz.telefonlasma yok..keske hicv tatil.olmasa hepp calissa bugun ise basladi kizimda bende sakiniz..
(25 puan) tarafından
Oh iyi canım bak sevindim allah ağız tadı versin :)
(10 puan) tarafından
saol canim..allah razi olsun..daha 25 yasinda kocadan biktim sonumu dusenmiyorum..bu yasta gormemek icin erken falan yatiom kaciom..ilerimi hayal edemiom:))
(25 puan) tarafından
Inşallah düzelir ya hele bi doğur evladını al kucağına ondan başka şey gerekmiyor insana
0 oy
tarafından
Canm bende bu sene acik ogretime basvuruyorum kizim daha bi haftalik ustesnden gelebilecgmi dusunyrm bence snde vazgecme derm benm gorumcm aciktan ilahiyati okudu tek cocukla smdi ikinci cocugu var 7 aylik konyada  oturyr dgs ile tercih yapti smdi 3.sinif iki cocuga ragmen ta elaziga sinavlara gidiyr 
(10 puan) tarafından
kitap siprisi veridm gelir gelmez baslicam i slah..guzel destekleriniz icim herkese tesekur ederim..hevesimo kursagimda koyanlara karsin moral oldunuz
tarafından
Yaparsn canm merak etme bebegin zatn cok kucuk emzirir yaninda yatirirsn oyle calisirsn baklm bnde yeni baslayacm kizim smdilik cok mazlum insllah ilerdede boyle olursa rahat calisirm
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Sevkini kirmak istemem ama kpss bi hayal gibi artik hem alim.cok az hemde puanlar cok yuksek gerci bolumun ne bilmiorm.canim ama ben cesaret edemezdim :(

0 oy
(77 puan) tarafından
Bn çocukla girdm kpss ye 89 aldm 
(10 puan) tarafından
tebrik ederim nasil calistiniz
(77 puan) tarafından
Yemek yaparken aspiratörun üzerinde testlerim vardir hatta
Çocuğu uyutunca sallarken arada internetten videoları izlerken öyle öyle çalıştım ama hep test çözdüm konuları bildimm için darısı başına lisansa girdim ama bn sen peki ?
(10 puan) tarafından
bende lisanss..bende basarcagim inslah..
(77 puan) tarafından
İnşallah canım benim ❤️
0 oy
tarafından
Bi tanidigim hem sinava calisti hen bebegine bakti uyudukca test cozdu  Anneler butun zorluklarla bas edebilir :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 142 göst.
0 oy
7 cevap 124 göst.
0 oy
4 cevap 84 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hwnrtzl (2 puan) tarafından soruldu

399,872 soru

11,961,351 cevap

36,128 kullanıcı

...