0 oy
1,244 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sabah 8 nedir kızlar ya kafayı yemiştik şimdi dahada yedik 

43 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Kahvaltıyı da aradan çıkaralım demişler  :D:D

-Reklam-
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Uzun yoldan geliyorlarsa bunun birde geri dönüşü var kalacak yerleri vs yoksa kız evindede kalamazlar malum isteme yapılıp biz bu akşam burda kalacaz diyemezler ertesi gününde is varsa sabh iatenip vakit geçirilip akşama doğru geri dönüş yaparlar diye düşünüyorum ama uzak yerden değilse sabhin köründe biraz kafayı usutmus olabilirler sanırım 
tarafından
3 saat suruyor canim
(1,540 puan) tarafından
Çokta uzak değilmiş acaba sekizde mi yola çıkacaklar ki
0 oy
tarafından
Niye o kadar bekliyolar ki sabah namazindan sonra gelsinler işte :)
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Tövbee delimi onlar
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Saatine uygun hepiniz pijamalarla karsilayin kiz.
tarafından
Hahahaha hak ediyo
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Sabah 8 de istemeye gelen kaynana evlenince 5 de kapılarına dikilir benden söylemesi. Ayrıca gelecekleri saate onlar değil kız tarafı karar verir. Şu saatte müsait oluruz buyrun gelin diye. Yol yordam bilmeyenle yola çıkmak da zor umarım kardeşin mantıklı düşünüyordur. 
0 oy
tarafından

Sabah namazında gelselermis. Babanın vermeye niyeti yoksa uyku sersemi kızı alalım diyolar herhalde :D ilk defa duydum o saatte ev toplanacak kahvaltı yapılacak üstün giyilip hazır beklenecek bide ikramlar hazır olcak. Allah kolaylık versin kardeşin isteyerek mi variyo bu tuhaf aileye

tarafından
7 senedir birlikteler annesi tuhaf çok, sok olduk 8 deyince akşam anladim  sonra 3 kez sordum sabah sabah dedi başka yere mi gideceksiniz dedim yok yok dedi sonra kızda bizle gelir burayı görür dedi babam olmaz öyle dedi
tarafından
Canım o sizi yöneteceğine siz onu yönetip sabah sabah isteme olmaz deseydiniz. Şimdiden dediğini yaptırıyordu evlenince neler yapmaz. Ben olsam kabul etmezdim sabah mi diye sormak yerine akşam 8 de musaitiz deyin yani insan gözünü acamaz o saatte
0 oy
tarafından
Bu aileye kiz vermeyi dusunuyonuzmu peki ben onu merak ettim bastan ilginler cunku 
0 oy
tarafından

Gelmişken kahvaltıyı hazırlayın bizide kaldırın deseydiniz :D o değil 8 de sizde olcaksalar kaçta kalkacak bunlar töbe :D kızınızı da peket yapıp götürmesinler sonra :D

tarafından
Allah Allah kardeşine Allah şimdiden sabır versin valla çok zorlanır o aileyle benden söylemesi. Benim kayın babam sabah 9 da eşimi arıyomuş eşim işteyken karını ara uyumasın evin bereketi kaçar diye :D töbe dedim eşimde benim evime karışma demiş haha :D
tarafından
Hahahaha Manyak kadın tam canım bu sorunlu dün dedi pat diye gelcez olmaz dedik hazırlık yapmadık yarın sabah dan geliriz dedi heyecanı kaçmış laf yedik birde sanki onu alcaz
tarafından
Kız bu heyecanla gelinliğide kendi giymesin :D
tarafından
Hahahaha oğlunu berbere götürmüş zorla kıyafet almiz
tarafından
:D töbe yarabbi daha neler görcez dünyada :D
0 oy
(75 puan) tarafından
Herkes bi yorum yapmış olumsuz ama insanlar uzaktan geliyrlar mis bunuda belirseydin kesje
tarafından
Nerden gelirse gelsin ne alaka zaten yaz mevsimi saat kaçta kararıyo hava yani hoş değil size gelsinler içerlediysen
(75 puan) tarafından
Ne icerlenecem ya herkes istediği yorumu yapar size noluyr sen icerlenmisin
tarafından
He ben içerledim :D
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sebep neymiş peki kabul etmeyin
0 oy
(215 puan) tarafından
Niye öğleden sonra işlerimi varmış:)) 
tarafından
Yok dedi
0 oy
tarafından
Yok artık herşeyi Bi yolu yordamı var kafayı yemişler 
0 oy
tarafından
Kız bunlar baştan kokmus demedi deme inan kardesinin burnundan getirirler
0 oy
(6,926 puan) tarafından
 Ne güzel işte yatak döşek toplamaya geliyorlar ☺☺☺☺☺yeni şık nevresimler  serin 
tarafından
Hahahhaha nenemden kalanlar ideal
(6,926 puan) tarafından
Oooo çok güzel. Eskimeyen moda ☺☺☺☺
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Kargalar bokunu ditmeden onlar istemeye geliyor niye kızımı kaçıyor yada ssatlermi kaçıyor tövbe ya

0 oy
(3,063 puan) tarafından
Ozaman hiç uyumayin işleri halledin sabah 8 ne kız demediniz mi akşam buyrun gelin diye siz kız tarafisiniz her dedine he demeyin
tarafından
Demedim canm erken dedik anlamiyo
(3,063 puan) tarafından
Alala bı tuaflarmis kız geldiler mi ya haberdar et bizide
0 oy
(2,055 puan) tarafından

Erken Kalkan yol alır ayy pardon gelin alır :D

tarafından
Kızıda götürelim görsün buraları dedi babam olmaz dedi
0 oy
tarafından
Kız ben sonucu çok merak ediyorum bizede anlat çok komikler ya :D sfafadad 
0 oy
tarafından
Kız diger postunuda okumuştum bu ailede bir sıkıntı var belli :))

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 612 göst.
23 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 575 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,043 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 777 göst.