0 oy
675 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Empatı postu olsun bundan dolayı postum kapanır mı bilmiyorum. Burda herkes kaynanadan görümceden şikayetçi peki ya onlar yada annemiz bizde görümceyiz. Herkes dürüst olsun illakı vardır annenizinde gelini çekiştirdigi yaptıkları sizin görümcelik yaptıgınız yerler. Burda çogunlukla kaynana postlarında kaynana tarafını tutuyorum. Açıklamam net benimde oglum var ve ben bu çocugu dogurmak için büyük bedeller ödedim yarın büyüyüp evlenip gelinimin bana karşı oglumu doldurmasını istemem. Hadi dökülün bakalım

44 Cevaplar

0 oy
(1,390 puan) tarafından
Kusura bakmada ben buna katilmiyorum bende hamileyim ogluma tamam cok zorluk cekiyoruz ama sonuçta kaynanalar da gorumcelerde yerini bilmiyor gelinleri hep bi kademe asagi goruyorlarr hic biseye layik gormuyorlarr kaynanam bana hamileligim icin elbise hamile giysisi almaya heves etti diye bende bise demedim carsiya gittik 120 liralik elbise guzel kullanisli bir elbiseydi bana aldığımız yerde diyor kii biraz pahali ama olsun alayim bende illa almasi taraftari degilim sadece isteyince de istemeyince de laf ediyor aldim begenmedi gibisinden esim oglumu cok seviyor daha doğmadan oglum diyince kadina oluyor bise degisk seyler diyor benim kendi annem de daha cocuk dogmadan paşam diye seviyor oglumu bugun kaynanamla konustuk telefonla bebek nasil falan diye soruyor ne etsin oglum dedim uyuyor tekme vuruyor falan oglum der demez bana diyo ki onun bacaklarina sıçayım gibisinden laf dedi gulerek diyor bide simdi sen olsan ne düşünürsün boyle bizlere yaklastikca kaynanlar gorumceler hamile oldugumu ogrendi 2 defa aradi beni daha da aramak bise yok ogluma biseler aliyor hala olarak ama esime haber veriyor bana dmeek bile yokk bende onun aldiklarini giydirmeyecem ogluma cunku 3 tane kizi var oglum olacagi icin kiskandii bize insan gibi yaklassalar bizde kaynanadir gorumcedir diye gormeyecezz 
-Reklam-
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Ben ne görümce olabilceem ne elti:D

0 oy
tarafından
Hemen gelir linç tayfası mutsuzlukla beslenen o kadar çok insan varki şükür annemin gelini çok iyi annemi elin üstünde tutuyor onlarda onu benimde kayinvalidem çok iyi başımın üstünde taşırım oda beni çok sever.. bende ınsallah cocugum olursa ilerde iyi bir anne ve kayinvalide olmak isterim 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
2 tane gelinimiz var biri 15 yıllık diğeri 11 yıllık ben zaten şehir dışında yaşıyorum senede bir kere memleketime geliyorum onda da evlerine davet ederlerse giderim etmezlerse gitmem fazla samimi olmayı sevmiyorum kim.olursa olsun fazla muhabbet tez ayrılık getirir demişler 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 681 göst.
11 Ocak 2020 Aile kategorisinde Zeynep bebek (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 222 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Dileksdilek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 676 göst.