0 oy
1,447 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5 yil birlikteydik 2 yil nisanli kaldık 2 yildirda evliyiz ikizlerimiz var 4 5 aylık basindan beri kavgalarla basladik annem agladi cok kavga ediyosunuz evlenme kim ne der diye dusunme sen benim kizimsin ddi babam bile karismaz konusmaz bana seni uzuyosa bırak ddi ben duzelicegine inandim basinda boyle degildi cik sıkıntiya girdik ondan ddm nikahtan 2 gun once ayrildik neymis watsapa grnisim ama ona cvp vermeden cikmisim nasil boyle bsy yapar misim isle ilgili kullaniyodum anlattm anlamadi kavga ederken komsular gordu rezil oldum yuzukler atildi anneme bagrdi ben ona bagirdim gttiler 2 gun arabada asada yatti takip etti pismanim ddi sonra baristik evlendik bi kurtajim oldu sonra ikizlerim oldu 6 gun yogun bakimda kaldim toparlandim basladi gene sende annesin iste su haline bak saclarin dokuluyo pis bi topla ki iki cocukla hergun ev supuruyorm bn annesi dua okuyun diyo hep cocuklar agladimi basliyo bagrinmaya okusana bi diye kafayi yiyorum ya okuyorum zaten cocuk catliyo nasil okuyayim o an bi yere gidiyoruz kalabalikta kucagimda cocuk 3dur arkamda birileri oluyo bagriyo cekil kenara gerizekali sagina soluna bakmiyosun diye annemlerin yannda cocuk kustu agladi durmuyo baksana diye bagrip azarliyo annemde yazik geliyo gizlice sariliyo bosver sen annem diye artik bunaldim hic ozguven birakmadi beni saymadigi gbi kendi kendime olan saygimi bile yitirdim kavga ediyoruz cocuklari brak git diyo daha kucucukler nasil gideyim bosanmak istiyorum artik delircem ya hakaretleri kucumsemeleri bitmiyo artik 

21 Cevaplar

0 oy
(348 puan) tarafından
Bu adamla hayat cekilmez bosan devlet cocuklari sana vericek zaten daha anne kuzulari çünkü  sen calisirsin annen bakar.cocuklara 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 387 göst.
12 Şubat 2023 Aile kategorisinde Cantanemm (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,602 göst.
3 Kasım 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Erkekannesigm (30 puan) tarafından soruldu
0 oy